Opinie o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Man At Work Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

W IMIĘ ZASAD

UWAGA!!! Przeczytaj do końca. To tylko 1 minuta a zyskasz niesamowitą wiedzę gdzie chcesz jechać. Pan Grobelski lubi zatrudniać ludzi z nałogami najlepiej w "fazie ostrej". Wykorzystuje sytuacje KRYZYSOWĄ tych ludzi. Po pierwsze są to ludzie z przeszłością często kryminalną jak i problemami życiowymi, rodzinnymi itp. Każdy chce zarobić. Lubi ludzi nie znających języka NIEMIECKIEGO - nie wiedzą co podpisują, nie poskarżą się na projekcie przełożonym. W obydwu przypadkach pracodawca czuje się wygrany ponieważ tymi ludźmi łatwo jest manipulować i... 1. ZANIŻAĆ IM WYPŁATY- NALICZAĆ KARY np. ktoś przyjdzie naćpany lub pijany do pracy - kara 100 Euro, w NIEMIECKIEJ firmie byłoby zwolnienie, tutaj "SZEF DAJE CI SZANSE":) 2. NIE DAWAĆ OSTATNIEJ PENSJI (popisane in blanco weksle na zaliczki i wypowiedzenia bez daty) SZEF TWIERDZI, że wypłate już wziąłeś. 3. ZMUSZAĆ DO TOLEROWANIA KOORDYNATORÓW z IQ poniżej 69 (upośledzenie umysłowe) - przykład projekt HANOWER-GILDE PAN TOMASZ, jego słownictwo -(usunięte przez administratora) te osoby współpracują kilkanaście lat w firmie, i pomagają prowadzić przestępczy proceder manipulując pracownikami i donosząc Panu Grobelskiemu po czym piją wódkę z pracownikami udając kolegów. 4. ZWALAĆ - na nich wine za powstałe szkody w pracy i wysyłać fałszywe raporty o szkodach do ubezpieczalni. 5. Dzięki tym osobą firma całkiem dobrze wychodzi w podatkach tzn. na rozliczeniach, zobaczysz imponująco inną ilość dni wolnych na rozliczeniu niż masz w rzeczywistości, nie mówiąc o tajemniczych przejściach pomiędzy spółkami Man at Work 24 a Work Force. Dostaniecie Państwo po prostu nową umowę i KOORDYNATOR będzie przyspieszał podpisanie wszystkiego. W biurze będziecie rozmawiać z przemiłą Panią Agnieszką a super księgowy to Pan Piotr. 6. W pierwszym miesiącu zarobisz mało - "ponieważ niepełny miesiąc był", w drugim słabo - "ponieważ nie robisz jeszcze normy". w trzecim zrozumiesz, że źle trafiłeś, a w czwartym jak się zwalniasz - nie dostajesz ostatniej pensji. Proszę teraz przemnożyć kilkadziesiąt zwolnionych ludzi w roku razy około 1200 Euro. Tyle pieniędzy zostaje w firmie, a (usunięte przez administratora) i narkomani, jak i po prostu ludzie słabi życiowo, nie potrafią się postawić i często nie mają pieniędzy na egzekwowanie od firmy pieniędzy. Dużo by tutaj pisać. Proszę OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Ta opinia świadczy o tym, że........ nawet w Firmie Man at Work 24 "TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ".

@to ja

No a co z zasadami i prawem? Jaką dają umowę do podpisu i ile jest czasu na zapoznanie się z nią? Jest w niej, za co firma może stosować potrącenia, dokładny zakres obowiązków i stawka?

Czy jest możliwość pracy w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na część etatu?

@Rudy

A opowiesz co dokladnie się nie zgadzało na miejscu? Głównie czytam tu o zarobkach, a właśnie interesują mnie m.in. warunki mieszkalne, czy liczba godzin jest taka jak miała być (nie zaniżona) i czy kontakt z samym biurem jest na plus. Jaka była reakcja jak zgłaszałeś nieprawidłości?

Były Operator

Firma (usunięte przez administratora) nie dostałem wypłaty za pół miesiąca pracy, cudowna Pani Agnieszka zablokowała mój numer abym nie mógł dzwonić .. Zwolniłem się bo dostałem informację jak ta firma traktuje pracowników i wszystko okazało się prawdą. Warunki w "pensjonacie" (usunięte przez administratora), rozwalone łóżka, dziury w drzwiach, które porobione zostały przez (usunięte przez administratora)lokatorów. Smród unoszący się na całym obiekcie. Pani Agnieszka zapewnia o w pełni wyposażonej kuchni , podczas gdy nie ma tam nawet czajnika elektrycznego, bo ktoś ukradł. Koledze wstrzymali wypłatę bo opuścił jeden dzień pracy.. Pierwsza wypłata słaba bo niepełny miesiąc, druga , bo coś tam itd Póki pracujesz jest "spoko" jak się zwalniasz to zapomnij o kasie . OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!

XYZ
@Były Operator

I rzeczywiście w kolejnych wypłata była większa? Jeśli tak to daj znać jaka w ogóle była ta różnica. Na jaki czas ta umowa?

Znajdzie się ktoś w wątku z pochlebnymi opiniami? Konkurencja może też czuwać, najlepiej przekonać się zapewne o wszystkim na własnej skórze. Może były to chwilowe problemy finansowe firmy. Jak obecnie z pracą? Ktoś tam musi pracować a za darmo to wątpię. Aktualnie ustabilizowała się sytuacja z finansami a wynagrodzenia dla pracowników są na czas?

Irek Nowy wpis

Opinie są niestety zgodne z prawdą, w przeciwieństwie do słów Agnieszki z biura. Agencja mocno szemrana tak jak i towarzystwo na hotelu. Agencja nie wymaga zaświadczeń o niekaralności co bardzo widać. Wypłaty są zazwyczaj na czas dopóki u nich pracujesz (chyba że wypadają w weekend, wtedy są opóźnione), niestety wypłaty za ostatni miesiąc nie zobaczysz, chyba że będziesz cały czas dbał o dowody swoich godzin pracy, podpisanie wypowiedzenia oraz uda Ci się nie podpisać weksla o zaliczkę inblanco przy umowie (2ostatnie strony umowy) Standard hotelu jest tragiczny, dziurawe drzwi, zepsute łóżka, zagrzybiała mikrofalówka oraz stół w kuchni z którego nie zjesz bo jest uwalony na biało bardziej niż klubowe kible (na tiktoku można znaleźć film ukazujący warunki po wyszukaniu kloster zinna). Z dwóch pralek i trzech kuchenek działa po jednej na około 50 osób. Hotel oczywiście nie znajduje się w Berlinie ani nawet w okolicach tylko w odległości 70km w miejscowości Jüterbog a właściwie jej dzielnicy Kloster Zinna w starym opactwie pocysterskim nad restauracją/pizzerią Da marcello (urokliwa okolica pomijając fakt że do miejsca pracy dojeżdżasz 30-120 minut a do najblizszego sklepu masz 3km piechotą). Opłaty za hotel i dojazdy to 150+100€. W pokojach jest wifi o ile akurat działa. Co do wypłaty to około 1000€ po odjęciu wszystkiego na rękę zarobisz ( na 2000 obiecane przez panią Agnieszkę nie licz, tak jak i na pomoc brygadzistów w rozwiązywaniu problemów z niezgodnością wypłat) Zaliczki są zależne od widzimisię szefa i zazwyczaj to max 100€ na miesiąc ( to prawda że szef strzela foszki jak nastoletnia panna i obrażony nie da zaliczki połowie pracowników). Spędziłem w tej firmie 3 miesiące i wyjechałem dalej bo szkoda życia.

@Irek

Dużo jest tu pracowników, którzy byli wcześniej karani? Piszesz, że trzeba udowadniać swoją obecność w pracy jak ktoś odchodzi, a czy lista obecności nie wystarcza? Dojazd do pracy jest w pełni pokrywany i organizowany przez agencję? Piszesz jeszcze o różnych kwotach wypłat, a jaka ostatecznie jest zapisana na umowie?

Max Nowy wpis

Ma ktos jakis Kontakt do Firmy? Skad otrzymaliscie oferty?

Czy jest możliwość pracy w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na część etatu?

Rudy

Odradzam. Sam tam kończę pracę. Od samego przyjazdu na miejsce nic się nie zgadza z tym co opowiadała pani Agnieszka. Odradzam tą firmę wszystkim

@Rudy

Najgorsza firma
@W IMIĘ ZASAD

Zgadzam się z opinią też już załatwiłem prawnika. Nie pozdrawiam . Krótko z nimi

@Najgorsza firma

I co, bo prawie miesiąc minął, jaki efekt z tym prawnikiem?

Xxx
@W IMIĘ ZASAD

Sama prawda... Jak ktoś chce to mogę podać wszystkie adresy siedziby firmy w Pabianicach.

to ja
@W IMIĘ ZASAD

jako były pracownik tej (usunięte przez administratora) firmy mogę potwierdzić ta opinie jak i to ze Tomek na projekcie GIllde to (usunięte przez administratora) który niby jest łącznikiem miedzy pracownikiem a biurem a w rzeczywistości jak cos trzeba załatwić to zawsze jest odpowiedz " on nie jest szefem i co on może..." i tak samo (usunięte przez administratora) każdego bez z ostatniej wypłaty jak trafiłem na mieszkanie w Salzgitter to od mieszkających tam ludzi od razu usłyszałem ze ta agencja to (usunięte przez administratora) i jak będę chciał zjeżdzac to najlepiej 15 po wypłaci bo okradną mnie tylko za 15 dni

@to ja

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Man At Work Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Cześć, proszę o informacje, jaka aktualna sytuacja z tymi wypłatami. Płaci zakład normalnie ludziom? Bo tu niejeden komentarz ostatnio, że nie, a nie wyślę CV nawet jak mi zależy, jak jest ryzyko, że nie będzie wypłaty. Ogólnie są jakieś wyjazdy teraz na operatora produkcji? Tak jak kiedyś wisiało ogłoszenie we wrześniu '21.

Zaintrygowało mnie stare ogłoszenie firmy na stanowisko Junior Account. Treść ogłoszenia w stylu napisz co potrafisz i jakie masz oczekiwania. Jeżeli potrafię sporo a doświadczenie też nie jest najmniejsze to aktualnie jakich zarobków spodziewać się po tym stanowisku? Na UoP oczywiście...

asdf
@Były Operator

To była jakaś stawka godzinowa, że te wypłaty co miesiąc się tak różniły? Czy jak to wyglądało? Umowy jakie dają?

@asdf

Stawka jest jedna, lecz gdy rozmawiałem z nią, że jestem zawiedziony to powiedziała że to dlatego że niepełny miesiąc był i w kolejnych będzie lepiej bo "coś tam" i że inni po 2 tys zarabiają ???? Umowa o pracę

Jaga
@Były Operator

Wow, serio z tymi kwaterami? No a jest opcja samodzielnie znaleźć sobie nocleg? Czy firma wymaga, aby spać tam, gdzie oni załatwili i nie ma opcji zmiany miejsca noclegu?

XYZ
@Były Operator

Jak wygląda rozmowa w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko operator produkcji? Z iloma osobami się rozmawia? 21 września pojawiło się ogłoszenie.

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) pracujesz jakiś czas po czym stwierdzają że już cię nie chcą zjeżdżasz a wypłaty za ostatni miesiąc brak ,i takich przypadków jest bardzo dużo jednym słowem (usunięte przez administratora)

Julita

Minęły 3 miesiące, jak wygląda sytuacja z ostatnim wynagrodzeniem, wypłacili je w końcu? Długo w ogóle tutaj pracowałeś ?

Johnsons

znasz adres?;)

Kacperek

Ludzie, wszystko co jest napisane w komentarzach to prawda. To jest pralka pieniędzy, której beneficjentami jest kilka osób:W.Grobelski, który jest jakby ojcem chrzestnym, M.Grobelska, która figuruje jako właściciel, do tego ich Synalek, telefonistka Aga plus księgowy w tej brandzie Pan P.Nita. Następnie jest grupa kierownicza(eunuchów), to ludzie z wieloma problemami, którzy wiedzą, że nigdzie indziej nie zarobią połowy tego co płaci łysy:)Należą do nich T.Taborowski, W. Król i K. Mordka. Nie ufajcie im,bo to uszy i oczy tego całego Witka:) Ten ostatni(Mordka)to kalibabka i cwany manipulant, natomiast ci dwaj pierwsi to takie przysłowiowe chamy oderwane od pługa. Jakby Witus kazał którego z Was odstrzelić to oni to zrobią! Narkotyki były rozporwadzane na motelu od zawsze, sam Witek lubi dobry śnieg, skąd wiem?bo sam je im dostarczałem:) Jeśli się Wam coś stanie i zadzwonicie na policję to od razu Wam mówię, że nikt Wam nie pomoże, ponieważ adres klosterstrasse 10 w Kloster Zinna jest przez niemiecką policję doskonale znany i omijany! Żaden sąd nie pomoże, jedyne co można to wynająć chłopaków i pojechać do domu Grobelskich pod Hannover i tam zrobić im rachunek sumienia!

Johnsons
@Kacperek

znasz adres?;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Kaczor

Myślę, że najtrafniejszym opisem atmosfery w tej formie jest atmosfera statku pirackiego ????

@Kaczor

a to akurat serio ciekawe określenie. Chyba warto je rozwinąć nie sądzisz? Co to w przełożeniu na warunki w firmie miało oznaczać?

W Imię Zasad

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! (dziękuję za tyle odzewu po moich wpisach) Dla wszystkich, którym Firma Man at Work 24 GMBH, lub WORK Force, czy inna spółkę, którą się posługują w ciągu ostatnich 2 lat tj. od 2020r. nie wypłaciła pieniędzy, unikała kontaktu, zachęcam do zgłoszeń na adres EMAIL: oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Odszukaj umowę, (to bardzo ważne), za najem mieszkania również, odszukaj Lohn (to dokument z Twoją wypłatą na koniec miesiąca). Nie zapomnij; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl (usunięte przez administratora) Cię Pani Agnieszka bajerem o super zarobkach? (spokojnie są ponagrywane rozmowy, jak przedstawia ofertę pracy), NIE BÓJ SIĘ NAPISZ oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Pracowałeś kilka dni i dostałeś "pare groszy" NAPISZ: oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Kupiłeś skradziony silnik (lub kilka) z projektu GILDE-HANOVER, znalazłeś ogłoszenie na facebook-u z ofertą sprzedaży, zadzwoniłeś, zapytałeś, kupiłeś?- nie bój się, rówinież jesteś ofiarą - teraz już wiesz. Spokojnie są print-screeny tych ogłoszeń. NAPISZ; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Widziałeś jak naćpani bądź pod wpływem alkoholu otrzymują klucze do samochodów służbowych i je prowadzą? (spokojnie to też już nie wymaga potwierdzenia) Napisz; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Na którym projekcie pracowałeś? BERLIN, HANOVER, MIAMI, CHARLOTEN, BAD LIBENWERDA, WOLTERS? Wiesz coś ciekawego? NAPISZ; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl OTRZYMASZ PROFESJONALNĄ POMOC PRAWNĄ - ZA DARMO!!! Pozdro dla wszystkich.

Były pracownik.
@W Imię Zasad

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka, pobity na hotelu w swoim pokoju, następnie zwolniony przez SMS, w moim pokoju w Kloster Zinna Groblski kazał wymienić zamek chociaż miałem umowę i pobrał kaucję. Policja, którą wezwałem po telefonie do Witka zaczęła się śmiać, kazała mi się pakować, na pytanie na jakiej podstawie prawnej? odpowiedzi nie było. Na pytanie gdzie mam iść usłyszałem, że pod most. Następnie trafiłem do noclegownii w Berlinie, tam spędziłem miesiąc. Dostałem prawnika, byłem u konsula i do dzisiaj nic! Grobelski jest mi winien za cały miesiąc pracy, za niewykorzystany urlop, za zwolnienie lekarskie i zwrot kaucji za pokój czyli razem jakieś 2500tys.euro. Do tego wraz z instytucjami niemieckimi zrobili ze mnie bezdomnego, dostałem nawet opiekunkę socjalną:) Widziałem wiele nieprawidłowości, narkotyki, Pieniędze wypłacane pod stołem za tzw.Maimi, kierowca prowadzący busa palący marihuanę itp.

!

Wow, to Grobelski, Taborowscy i cala smietanka jeszcze funkcjonuja? Tragedia! :) (usunięte przez administratora) alkoholicy, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Nie wiem, jak to mozliwe, ze (usunięte przez administratora) tyle ludzi, a wciaz funkcjonuja! Karma wroci :)

@!

nie wiem na ile prawdy jest w tych wszystkich używkach, które przytaczasz ale skoro taki zaskoczony jesteś a wciąż działają, to może już to nie występuje? nie pomyślałeś o tym?

Boczek

Hotel koło Berlina to żenada pokoje niby 2 osobowe a śpisz jak na małżeńskim twarzą w twarz kuchnia to nie wygląda jak kuchnia tylko tam nasrać na środku ogólnie (usunięte przez administratora) TEN HOTEL LUDZIE PRZESTRZEGAM NIE WYJEŻDŻAJCIE DO PRACY PRZEZ TĄ FIRMĘ

@Boczek

A nie można samemu sobie kwatery szukać? W sensie na własną rękę czy jest to narzucone przez firmę?

Ferdek
@Lidia

Niestety nie. Takie osoby po pierwsze nie potrafią mówić po niemiecku ani po angielsku, więc trudno żeby udało im się wynająć jakieś mieszkanie, po drugie są to osoby, które nie mają pieniędzy żeby móc opłacić kaucję za takie mieszkanie, a po trzecie, tak im jest wygodniej. Ponarzekać jakie to są fatalne warunki na hotelu, a sami pewnie mają gorsze warunki w domu. Ale nasi rodacy spodziewają się, że za 150 € to powinni mieć pokój jednoosobowy w 5 gwiazdkowym hotelu. Osoby całkowicie oderwane od rzeczywistości i od dzisiejszych cen obowiązujących za wynajem pokoju/mieszkania.

@Ferdek

Ano ok, ta perspektywa zmienia postać rzeczy. No to ja się firmie teraz dziwię, bo żeby hamować tego typu podejście chyba wystarczyłoby udowodnić, że lepszych warunków za takie pieniądze to sobie nie znają? Bo faktycznie jak tak piszesz może jednak czasami trzeba lekko spokornieć

exworker

Może ktoś podać meila lub tel do Man at work 24gmbh? Nie mogę się dokopać do ich meila. Aha proszę o zgłaszanie się ludzi którym nie wypłacili wynagrodzenia za pracę w Niemczech, wspólnie więcej wywalczymy. Proszę pisać w odpowiedziach na ten post

Patryk
@exworker

Wiszą mi kasę za przepracowany tydzień ( niecały) bo w piątek się nachlali i nie było kierowcy, więc się spakowałem i pojechałem dalej

Sebaaaa
@exworker

Siemanko ja walczyłem z nimi pół roku ale bez adwokata się nie obejdzie jak chcesz to odezwij się tu albo daj nr do sb dam ci nr na dobrego adwokata wywalczyła co do grosza od nich

Bbbbb
@Sebaaaa

Podaj numer telefonu chętnie skorzystam z twojej pomocy

Mat

Proszę podaj maila

Bożena

Róbcie coś jak najszybciej! Swoją drogą to ciekawe czy komuś jeszcze się już udało odzyskać pieniądze?

Daniel Łączkowski

Mi nie wypłacił

@Daniel Łączkowski

Długo się już starasz o zwrot pieniędzy?

Timek12345
@exworker

Witam szczera prawda pracowałem parę miesięcy i za ostatni grosza nie zobaczyłem i już nie zobaczę banda (usunięte przez administratora)

Boczek

Adresy już posiadam to kwestia czasu jak się pojawię w biurze i Pana Grobelskiego też odwiedzę to mogę obiecać ze nie odpuszczę tej sprawy nie stety trafiliście na mściwą osobę (usunięte przez administratora) do zobaczenia twarzą w twarz

Helena
@Boczek

Co takiego się stało? Możesz opisać sytuację ile konkretnie nie zostało Ci zapłacone?

Boczek

Firma się nadaje na pekiel (usunięte przez administratora) kasy nie wypłacają nie polecam tej firmy omijajcie szerokim łukiem naprawdę warunki na kwaterach masakra ludzie nie dajcie się wciągnąć do tej firmy

Daniel Łączkowski

W pierwszym miesiącu próbowano mnie oszukać na prawie 200€, nie dałem się i po ponad tygodniu dostałem większość zaległej kwoty niestety z dnia na dzień zostałem tak po prostu zwolniony i nie mogę się doprosić o wypłatę którą powinienem dostać za cały miesiąc pracy

Iza
@Daniel Łączkowski

Jak udało ci się zdobyć te 200 e? To może tak samo wywalcz wypłatę zaległą?

W IMIĘ ZASAD

Umowa z której wynika, że firma może wszystko a Pan nic. Dodatkowo prosze uważać na tzw. weksle In Blanco. Pierwszy to Pana wypowiedzenie umowy, a drugi to weksel na zaliczke. Proszę tego nie podpisywać. W momencie gdy będzie chciał Pana Pan Grobelski wyrzucić wpisze datę na wypowiedzeniu i kwotę wynagrodzenia najprawdopodobniej na Pana wekslu. Po to, żeby oficjalnie podziękować za pracę kiedy chce i podziękuje Panu nie dając wypłaty.

@W IMIĘ ZASAD

To co tam jest zawarte w umowie że firma może wszystko, a pracownik nic? Możesz coś więcej napisać w tym temacie?

W IMIE ZASAD
@Marzena

Dla przykładu. Podejmuje Pani pracę w Berlinie, za tydzień może być Pani wysłana do Hanover na zupełnie innych warunkach finansowych, czy mieszkaniowych. Wszystko może według tej umowy zmienić się z dnia na dzień. W każdej chwili Szef może Panią zwolnić, jeżeli "uzna", że nie ma pracy w trybie natychmiastowym (na ostatnią pensję nie ma co liczyć tak w praktyce - to relacja kilkunastu byłych pracowników). Warunki mieszkaniowe też w każdej chwili mogą się zmienić, np KLOSTER ZINNA, stare opactwo pocysterskie, niektóre pokoje wołają o pomstę do nieba. Dodatkowa "wisienka na torcie" to zakłamania w ostatnich paragrafach umowy, że mają Państwo miesiąc czasu na roszczenia od firmy po zakończeniu pracy". Taką bzdurę wpisano dla ludzi bardziej ambitnych, którzy np skończyli pracę w Marcu i przez cały kwiecień nie otrzymali przelewu z pensją. Wtedy ludzie "budzą się" i zaczynają tłumaczyć umowę a tam pisze "miesiąc na roszczenia i sądy", i myślą "o to już za późno bo mamy maj, nic się nie da". To jest oczywiście BZDURA, biegły sądowy, który oceniał tą umowę PODKREŚlIŁ, że np. ten zapis nie ma mocy prawnej, ze względu na brak zgodności z NIEMIECKIM KODEKSEM PRACY. W Niemczech obowiązuje okres 3 miesięcy na dochodzenie swoich praw, a przy takim zapisie to i można nawet po roku wołać o pieniądze, jeżeli już na samym początku pracodawca wprowadził Panią w błąd, i na skutek czego Pani nie wnioskowała o roszczenia. Oczywiście, większość jak podkreślałem rezygnuje ponieważ nie zna Prawa Niemieckiego i nie wie jak działają NIemieckie Sądy. Dla wszystkich (usunięte przez administratora) przez tą firmę, odwołuję się do praktyki sąowej, gdzie Sąd Pracy w Niemczech zawsze staje po stronie pracownika. Dodatkowo, może być Pani według tej umowy "naliczona" za powstałe szkody. Teraz jeden z pracowników ma proces z firmą, ponieważ naliczono go za szkodę UWAGA, która była kilka miesięcy wcześniej i wszyscy o niej już zapomnieli. Normalnie pracował, gdy dał wypowiedzenie, to nagle się wszystkim przypomniało, że powinien teraz za coś tam zapłacić. Powód wymyślony w celu nie wypłącenia ostatniej pensji. PRZESTRZEGAMY WSZYSTKICH..

@W IMIE ZASAD

A w umowie nie ma żadnego okresu wypowiedzenia?

W IMIE ZASAD
@Marzena

Jest okres wypowiedzenia 2 tygodnie. I co z tego? Złoży Pani wypowiedzenia 15 maja i musi Pani dopracować do końca miesiąca. 15-ego czerwca czeka Pani na wypłate - i niestety nie ma. Zadzwoni Pani do biura (polecam z innego numery niż zwykle) i odbierze Pani Agnieszka, po czym powie, że zapyta księgowiego. Księgowy odpowie, że ostatnia wypłata okoła 25-ego będzie wysłana. Mija 25-ty, znowu Pani dzwoni _-nie odbierają. Znów dzwoni Pani z innego numeru i Pani Agnieszka odpowie "to już od szefa zależy, czy dostanie Pani ostatnią pensje". Tłumaczy Pani umowe a tam "miesiąc na sądy i roszczenia". I myśli Pani "zapóźno na sądy". to oczywiście BZDURA z tej Pseudoumowy. W drugą strone z kolei, jeżeli szef Panią będzie chciał zwolnić jest inaczej. UWAGA; W piątek przed końcem pracy podejdzie do Pani Pan Tomasz T - koordynator pseudonim;(Pies WITKA)- i z rękami w kieszeni i czapeczce z daszkiem z bazaru, z wiejskim akcentem powie "No wisz, z biura był telefon, że już nie jesteś potrzebna. Nie wim o co chodzi ale tak powiedzieli. Możesz jeszcze przenocować, ale w poniedziałek do roboty nie przychodź". - Tak wygląda wypowiedzenie od firmy. Pensja następnego miesiąca - TEŻ NIE WPŁYNIE- a jeżeli coś wyślą to grosze. np około 100 euro. (ponieważ niepełny miesiąc był). Tak to działa. "Najfajniejsze jest to", że Ci ludzie (współpracownicy szefa) są w stanie np. otworzyć firmę PSEUDOBUDOWLANĄ, po to, żeby sobie swobodnie kręcić WAŁY np. na odzyskaniu VAT-u. Kiedyś myślałem, że Ci ludzie mimo, że oszukują wszystkich dookoła mają troche rozsądku - niestety nie mają - NIE POTRAFIĄ SIĘ DOGADAĆ. Nie potrafią nawet liczyć. Choroba dziecka, też nie jest w stanie im przemówić do "tempego łba", że dlatego tak jest, bo KARMA WRACA do człowieka. Niestety LOS nie wybacza. Oni nie mają sumienia. Oni wierzą w pieniądz, a krzywda ludzka ich nie rusza. Niestetety trafili na takiego typa jak JA co ma możliwości, nie boi się ich (wręcz przeciwnie), i jeszcze traktował pracę w firmie jako nowe doświadczenie życiowe a nie formę zarobienia pieniędzy na życie, i naukę u źródła. Czego naukę? Jak prowadzić pośrednictwo pracy za granicą, korzystając z "taniej siły roboczej" z Polski. Dzisiaj wiem prawie wszystko. Tak na marginesie kiedyś myślałem, że szef jest dużo bardziej inteligentny - czasem nawet odbierałem go pozytywnie. Myślałem, że jego Pseudokoordynatorzy dużo o nim mówią negatywnie, bo mu zazdroszczą. Znają go 15 lat i on się dorobił na ich oczach, a oni żyją na średnim poziomie i są jego "robolami". Dzisiaj widze to inaczej. Oni nie mogą wyjść z podziwu (zazdrości) jak on (szef) może prowadzić firme w taki sposób. Sprawa jest wielowątkowa, zobaczymy jak to wszystko dalej się potoczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Man At Work Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Man At Work Sp. z o.o. sp.k.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Obywatelska 102/104 lok. 4
    94-104 Łódź
  • NIP: 7312025858 REGON: 100956037 KRS: 0000364791

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Man At Work Sp. z o.o. sp.k.