Opinie o Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o. w Modła Księża

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o. w Modła Księża

Wysokie bezpieczeństwo pracy, znakomite możliwości awansu, wsparcie — drodzy pracownicy, zgadzacie się z tym, czy niezupełnie ;) Chcę tu złożyć cv, po wejściu na stronę firmy od razu uderzyły mnie te słowa. Planuje złozyć cv do logistyki, nie ma chyba nic teraz aktywnego, ale podali kontakt do osoby, która w firmie zajmuje się karierą. Dostał ktoś pracę w ten sposób, czy szkoda zachodu? Co do wynagrodzenia, naprawdę jest rynkowe, czy tylko tak piszą?

Rekrutacja dożywotnia

Aplikowałem na ogłoszenie tej firmy poprzez portal Pracuj.pl w połowie KWIETNIA tego roku. Po kilku dniach moja aplikacja otrzymała status „ROZPATRYWANA”. Popędziłem więc czym prędzej do fryzjera, wypastowałem buty i czekałem pełen nadziei na telefon. Niestety, moja aplikacja do dziś, czyli do 04.09.2023 nadal jest rozpatrywana, taki ma status, a przecież jest opcja poinformowania o zakończeniu rekrutacji z negatywną odpowiedzą. Jak możemy wymagać od jakiegoś prywaciarza szacunku do pracownika, jeśli zachodnia firma, pochodząca z kraju, gdzie pracowników się szanuje tak lekceważąco podchodzi do człowieka? Człowieka szukającego pracy, przecież każdy kiedyś jej szukał. Trochę szacunku proszę!

Rekrutacja dożywotnia
@Rekrutacja dożywotnia

27.10.2023 - nadal rozpatrują moją kandydaturę. Sześć i pół miesiąca. Kozaki!

Wow nieźle. A wiecie, może ktoś tam pracuje i wie, czy to jest normalne? Czy firma nie odpowiada nawet automatyczną wiadomością kandydatom, którzy nie zostali zakwalifikowani do kolejnego etapu?? Może wgl ta rekrutacja została zawieszona?

Rekrutacja dożywotnia Nowy wpis
@Rekrutacja dożywotnia

To już rok, równy rok jak GEBHARDT STAHL POLSKA SP. Z O.O. rozpatruje moją kandydaturę, przynajmniej taki status ma moja aplikacja na Pracuj.pl. Trochę długo, ale ważne decyzje podejmuje się z rozwagą. A tak na serio to mało poważne.

Mnie tez jak jedna osobę kiedyś interesowałaby liczba zatrudnionych prócz tego także to jakie działy składają się na firmę. Głównie piszą tu o handlowcach, specjalistach od zakupów czy tez logistykach. Które ze stanowisk byłyby dostępne dla osób bez doświadczenia?

Ewela

Więcej osób miało podobnie z rekrutacją jak pisał poprzednik odnośnie dość słabej komunikacji? Ja akurat oferty nie widziałam z teraz tylko z kiedyś dla speca od logistyki i ciekawa byłam ewentualnych opinii odnośnie pracy, bo to moja branża. Czemu jeszcze nikt się nie odniósł? Napisałby ktoś tylko jakie są zarobki i standardy na miejscu? i czy takie stanowisko jest dostępne czy może po takim czasie doszło do jego lekkiej modyfikacji?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Przedstawiciel handlowy. Jaki był jej rezultat?
Leszno

Jak dużo osób pracuje w Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.?

Renata

Oj, może ktoś z obecnych pracowników odniósłby się do komentarza niżej i napisał czy coś się zmieniło do czasu tych początków firmy? Szczerze to chciałam wysłać cv, bo mają w necie pozycję dla przedstawiciela handlowego, ale jeśli nadal trzeba robić nadgodziny to sama nie wiem... No i tak przy okazji - obszar handlowca to cała Polska ;p Rozumiem, że w tym celu nie trzeba eksploatować własnego auta i firma zapewnia każdemu przedstawicielowi samochód? Jak mniej więcej wygląda objazd tak dużego obszaru? Pytam, bo ja dotychczas raczej tylko lokalnie działałam ;)

Zdziwiony
@Renata

No niestety, handlowiec musi lubić jeździć samochodem. Trudno sobie wyobrażać, ze drogi zawsze będą suche i szerokie, a klienci jedynie na przedmieściach.

Postaram się o jak najbardziej merytoryczny komentarz. Pracowałem/pracowałam w tej firmie, kiedy jeszcze biuro mieściło się w kontenerze. W tamtych czasach bezrobocie było bardzo wysokie tym bardziej w regionie konińskim. Pracę można było dostać tylko po znajomości. Jak dzisiaj wchodzę na stronę internetową i widzę " załogę" to niestety oprócz kilku nowych twarzy niewiele się pod tym względem zmieniło. Słyszałam o kimś, kto został stamtąd wyrzucony, żeby zatrudnić kogoś z rodziny. No ale cóż...taki mamy klimat. Zarobki były średnie, nie wiem jak jest teraz może coś się poprawiło. O kwestiach socjalnych nie wspomnę bo nie było ich wcale, jakieś grosze rzucone na święta. Kierownictwo to już zupełnie osobna kwestia. Pan Prezes zdecydowanie za dużo prestiżu przypisuje tej firmie. Wychodzenie z biura po 8 godzinach było zawsze źle odbierane. Codziennie były komentarze, że na moje miejsce są inni chętni. Pan Prezes opowiadał o innych kandydatach do pracy. Może straszenie to metody motywacji. Nieobce było także zarządzanie poprzez konflikt. Praca w tej firmie generowała bardzo dużo stresu i napięć.

Zostaw merytoryczną opinię o Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o. - Modła Księża

• Jak się pracuje w Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.
  • 28H
    62-571 Modła Księża

Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.