Opinie o Wapo Tech Sp. z o.o. w Bulkowo-Kolonia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wapo Tech Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wapo Tech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wapo Tech Sp. z o.o. w Bulkowo-Kolonia

Administrator Nowy wpis

Ktoś aplikuje do firmy Wapo Tech Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

W Mańkowie mają bardzo w porządku Prezesa M. Wszystko idzie z nim załatwić bardzo pomocny i wyrozumiały człowiek.Pozdrawiam

Emilia Nowy wpis

Dobrze w takim razie wiedzieć, że w Wapo Tech można liczyć na pełne wsparcie ze strony jego Prezesa. Teraz to już tym chętniej dowiedziałabym się czegoś więcej a propos specyfiki pracy w tej firmie. Co z możliwościami rozwoju: czy w ogóle można się tak w jakiś sposób rozwinąć, podnieść swoje kompetencje?

Darek L Nowy wpis
@Emilia

Sorry że tak późno odpisuje..Tak jak wcześniej pisałem Prezes super gość,pytasz czy można było się tam rozwinąć-owszem można tylko trzeba chcieć jest możliwość zdobycia wyższych uprawnień,wiadomo zaczynasz od prostych zadań ogarniasz to dostajesz coś trudniejszego,ale spokojnie nie wiesz czegoś to każdy pomoże tam ludzie są pomocni ,nie ma tam norm nikt nie pogoni jak się nie wyrabiasz,-wiadomo swoje trzeba zrobić albo starać się zrobić.Masz jeszcze jakieś pytania?

Ilona Nowy wpis

Cześć, czy po przyjęciu do pracy w Wapo od razu dostaje się umowę o pracę? Chciałabym wiedzieć, bo z tego, co się orientuję, to pracodawcy często zaczynają od umowy zlecenie. Dopiero po czasie oferują umowę o pracę. I jeśli wiecie, to przy okazji chcę jeszcze zapytać o okres próbny, czyli na ile jest taka pierwsza umowa.

Arek

Taką macie dobrą pracę i dlatego przestaliście zaglądać na forum?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Pracowalem ok 8 mies. Musialem zrezygnowac ze wzgledow zdrowotnych. Atmosfera w pracy ok. Wyplaty w terminie. Szefostwo ok. Polecam

Daniel

Pracowałem w różnych firmach na wyższych stanowiskach .W tej firmie nie chciałbym nawet ulicy zamiatać za dziesięć tysięcy. Proszę zauważyć,że rynku pracy jest dużo solidnych i uczciwych pracodawców.

ZZZ
@Daniel

Trudno odnosić się do zarzutów anonimowego Daniela. Jeżeli to jest ten " Daniel" o którym myślę to równie można napisać że firma nie powierzyła by mu pracy przy zamiataniu nawet za sto złotych. "Daniel" myślę iż jesteś "świetnym fachowcem", "uczciwym i rzetelnym pracownikiem ", "angazujesz się tylko w sprawy firmy" - myślę iż Prezesi firm proponują Ci atrakcyjne kontrakty i super posady. I niech tak zostanie w swerze twoich marzeń. Pozdrawiam

Praca nie jest wybitnie ciężka. Pieniądze dobre. Szef na duży plus, ludzie na duży plus. Polecam Lubię atmosferę w Wapo Tech Sp. z o.o. za: Ludzie, którzy tam pracuja

Iza

Oceniasz szefa firmy Wapo - Tech na duży plus. Co jest tego powodem? Za co konkretnie cenisz sobie szefa tej firmy? Będę wdzięczna, jeśli odpowiesz na to pytanie oraz wspomnisz coś na temat wymagań, jakie stawia swoim pracownikom szef tej firmy.

Lepiej nie pisać negatywnych opini. Posyrsszyli sądem i jest efekt. Więc tylko pozytywne

Jako autor wpisu zamieszczonego w dniu 03.08.2018 r.o godzinie 13:28 ,oświadczam,iż wskazane tam informacje,stawiające w negatywnym świetle firmę Wapo Tech,są nieprawdziwe.Przepraszam za użyte tam słowa i zobowiązuję się do nie podnoszenia tego rodzaju fałszywych oświadczeń w przyszłości. Nie chcę chodzić po sądach ze względu na rodzinę . Marek Gawliński

Były_pracownik

Firma godna polecenia, nie ma problemu z wypłata, zawsze na czas. Ludzie w porządku, o wszystko można się dogadać

Pracowałem tej firmie od 21.05.2018 do 30.07.2018 r. na stanowisku monter konstrukcji.Podczas pracy wykonywałem swoja pracę na wysokościach budując halę na terenie firmy.Dnia 23.07.2018 urodziło mi się dziecko,dzwoniąc do pracodawcy prosiłem o kilka dni urlopu,pracodawca się na się na to zgodził.25.07.2018 pojechałem osobiście do firmy żeby przedłużyć urlop do końca tygodnia,pracodawca postawił mi ultimatum:mam wybrać "praca lub rodzina".Oczywiście wybrałem rodzinę,zasugerował mi żebym napisał podanie o zwolnienie.30.07.2018 złożyłem wymówienie.Z otrzymanym świadectwem pracy z dniem 2.08.2018 udałem się do Urzędu Pracy zarejestrować się.W Urzędzie zostałem poinformowany że nie miałem odprowadzanych składek ubezpieczeniowych do ZUS.Będąc w ZUS dowiedziałem się że nawet nie było zgłoszone że taki pracownik podjął pracę w firmie WAPO-TECH.Po skontaktowaniu się z byłym pracodawcą i jego księgową,dopiero zostałem zgłoszony do ZUS.Mam pytanie do pracodawcy "skoro nie było ubezpieczenia ani składek ,dlaczego pracowałem na wysokości,jak by się coś stało kto by za to odpowiadał?"

Polecam firmę. Pieniądze na czas, urlop bez problemu, chorobowe płatne. Ludzie fajni, pomocni.

Zostaw merytoryczną opinię o Wapo Tech Sp. z o.o. - Bulkowo-Kolonia

• Jak się pracuje w Wapo Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wapo Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wapo Tech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wapo Tech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wapo Tech Sp. z o.o.
  • Łąkowa 4