Opinie o Nejd Transport Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nejd Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nejd Transport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nejd Transport Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Czy urlop w Nejd Transport Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Janek Nowy wpis

Witam Fajna firma ???? jestem mega zadowolony z pracy w NEJD Transport ekipa mega pozytywna atmosfera Pan Damian i jego teka Bez Stresowo w niektórych sytuacjach powala na kolana ???? oczywiście pozytywnie nastawiony chop do swoich pracowników.Polecam każdemu

@Pracownik Nowy wpis

Fajna firma oby się rozwijała po 2 miesiącach mojej pracy moge śmiało powiedzieć ze za leżenie w aucie tutaj płaca ;) i jestem codziennie w domu.Jeśli chodzi o pracodawcę to ogólny duży plus nie będę się rozpisywał dla czego kto zna tego gościa wie że do pracy przychodzi sie z uśmiechem a nie za karę. Powiedzenie jego ’ nie ma stresu’ na wszystko działa jak kamfora

FCC Polska Sp. z o.o. Nowy wpis

Pan Damian z Firmy Nejd Transport realizuje dla naszej firmy transporty odpadów. Profesjonalne podejście do współpracy z klientem konkretna wycena szybka realizacja zlecenia. Duży PLUS dla właściciela firmy za wizytówkę firmy jaką jest pracownik oraz sprzęt którym przyjeżdża. Kierowcy w firmowych uniformach nowoczesny tabor. Serdecznie polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nejd Transport Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Bombaaa

Chciałem się podzielić opinia jeśli chodzono NEJD Transport 2 słowa Super Firma zdziwiony byłem pewnymi tematami ale widać że Pan Damian ma łeb na karku.Kierowcy traktowani są po partnersku a nie jak kolejny numerek przypisany do auta.Fajna atmosfera widać że jest plan działania implanty na rozwój.Polecam

Waldek

Spoko firma polecam pracowałem tam ponad rok zmieniłem prace na codziennie w domu. Jeśli ktoś szuka porządnej firmy która płaci tak jak się należy to warto zadzwonić do Pana (usunięte przez administratora) jak daje ogłoszenie .Firma jak ja odchodziłem to rosła w sile i nowe auta pozdo ;)

@Waldek

Cześć mam zamiar się przyjść do firmy najd transport powiesz mi coś więcej o firmie

Bombaa

Firma ogólnie spoko szef konkretny bez owijania w bawełnę wszystko jasno powiedziane na początku. Poczytałem opinie te na + i jedna na - od jakiegoś kamilka chyba czysta złośliwość ;) pogadałem z kierowcami bo byli na placu gdzie trzymają auta wypowiedzi o pracodawcy pozytywne.Zaczynam od lutego wiec podzielę się opinia po przepracowanym miesiącu pozdro.

Obserwator

Napisze ktoś co słychać odnośnie nowego ogłoszenia o prace czy to faktycznie tak wyglada jak Pan Damian opowiada bo opinie wszystkie są pozytywne Widziałem na placu nowe naczepy jakieś świeże auta -odmładza tabor? Czy ta firma to nie jest słoń na drewnianych nogach

Kali

Witam wszystkich czytających opinie o firmach transportowych i (usunięte przez administratora)ach przerobiłem już w nie jednej firmie jeśli ktoś szuka spokojnej pracy to polecam NEJD Transport nie ma wyliczenia że złożyłem 2 pary rękawic więcej czy więcej kosmetyków do auta.Jest to firma gdzie dbają o pracowników a nie traktują ich jak kolejny numer.Szef tutaj duży + kasa jak na warunki to powyżej tego co inni płaca na rynku sprzęt nie ma druciarstwa albo tekst a obejdziesz na tej oponie jak to bywa.Naprawdę spoko firma szkoda że nie chcą kupić więcej aut.Pozdrawiam pozytywna ekipę pracowników Grześka nauczyciela

Sławo

Pytanie czy ktoś się orientuje czy będą jeszcze przyjęcia?Ostatnio było ogłoszenie 2 dni i już nie było pracy.Słyszałem od kierowców tych byłych i tych co pracują że jest spoko ekipa i warunki pracy są naprawdę dobę kasa lepsza niż rynkowa a w szczególności to co (usunięte przez administratora) płaca w okolicach Mysłowic i Imelina.

Łysy

Jestem pozytywnie zaskoczony podejściem szefa do problemów które wynikają bo mając tylu kierowców chyba bym zwariował a tutaj jak wcześniej pisali teks *nie ma stresu*(nie skąpi na skrzynki pasy czy jakieś lampki ewentualnie wyposażenie auta dywaniki itd ????). Paracuje nie długo ale atmosfera jaka tutaj panuje jest na prawdę spoko nie ma gonitwy ekipa zgrana i pomocna co żądło się zdarza jak są 2 narodowości . Ciekawe jak będzie dalej bo flota się powiększa ????

@Łysy

A to spoko warunki jednak się wydają tutaj. ;) Mówisz, że flota się powiększa to jakie konkretnie perełki zawitały w firmie w ostatnim czasie?

Łysy
@Halina

Z tego co słyszałem to szef kupuje teraz Dafy 106 jakieś młodsze roczniki teraz na dniach maja przyjść i kolejne sztuki coś mówił ze na koniec czerwca-czas pokaże

@Łysy

Młodsze tzn? Bo chyba już dotarły co nie? Ile ich do was wjechało?

Kamiloooo
@Halina

Jak rozmawiałem z chłopakami z Nejda to przyszły 2 Dafy 2019/2020 r teraz chyba będzie wszystko wymieniane na Dafa bo u Damiana jest fala były Dafy potem Many i Mercedesy powrot do Dafa zreszta więcej jeżdżą na Czechy to musza mieć e6

@Kamiloooo

O prosze to serio młodziutkie. A co on robi ze starymi, sprzedaje czy trzyma w rezerwie coś w razie czego? Tutaj jest tak, że kierowca jest przypisany do auta czy kto w co wsiada to jedzie?

@Kamiloooo
@Halina

Każdy ma swoją furmanke idziesz na urlop stawiasz na bok nikt nie jezdzi chyba ze szef w tym czasie zrobia obsluge typu oleje sprawdza klocki tarcze tak zeby auto bylo gotowe jak przychodzisz po urlopie :) Zreszta przychodz bo widac ze wrzucil ogloszenie jakis czas temu

Maja
@@Kamiloooo

No to chyba spoko prawda? No bo wracasz z urlopu i masz wszystko w takim samym stanie, a wiadomo, że wracając z wolnego różnie to bywa.

Renata

Ile tutaj trzeba mieć doświadczenia aby zostać przyjętym do pracy ? Bo ktoś tutaj napisał coś odnośnie małego doświadczenia

Tom Tom
@Renata

Pracowała kiedyś dziewczyna która przyszła dopiero po kursie z zerowym doświadczeniem szef kupił jej samochód i jeździła jak równy z równym pracowała chyba z półtorej roku i poszła do innej pracy tak żeby być codziennie w domu.Wydaje mi się że to kwestia chęci do pracy.

@Tom Tom

Czyli raczej kultura wśród pracowników jest na wysokim poziomie, że nikt nikogo nie dyskryminuje? Bo niestety w niektórych firmach to się nabijają, że dziewczyna rady nie da, że to "zbyt męskie" itp. Chociaż tak właściwie to wy się jakoś integrujecie czy nawet nie ma kiedy?

Transportowiec

Spoko firma dogadane warunki wynajmu naczep polecam wszystkim

@Transportowiec

No i na jakie warunki poszli? Mają standardowe regułki czy mogłeś na luzie negocjować? Jeśli tak to negocjacje wyszły 50% na 50% czy czujesz, że więcej przegadałeś?

Transportowiec
@Halina

Halina szukasz taniej sensacji czy jakiś faktów pytasz wyżej o to jak dbają o pracownika a mnie o wynajem standardowa umowa wynajmuje naczepy podkontenerowe dzwonię do właściciela informuje ze opony się skończyły przysłał mi komplet na oś wymiana na mój koszt padła poduszka podjechałem do Martexu wziąłem na koszt właściciela naczepy wymieniłem sam.Takie to są warunki najmu bez żadnych kruczków i udziwnień

Iwona
@Transportowiec

Okej, rozumiem. A łatwo się dogadac z firmą? Chodzi mi o to że mąż chce tam pracować, a zalezy nam np. na braku nerwowej atmosfery, komu to potrzebne? :)

Tom Tom
@Iwona

Tam nigdy nie było nerwów bynajmniej do póki pracowałem zawsze był tekst ’’Nie stresuj się ’’ gdy np bylo jakieś opóźnienie to Damian rozwiązywał problemy z tego co widziałem na drodze lub na stacji jeździ cały czas ten sam skład kierowców odchodzą ludzie którzy tak jak ja chcą być codziennie w domu ale gdybym miał wrócić do jazdy tygodniowej to do nich po co szukać i słuchać obietnic z kosmosu ???? a tu są normalni ludzie ????????

Kozi

Cześć wszystkim chciałem wyrazić swoje skromne zdanie na temat tej firmy na początku może się to wydawać dziwne ale to naprawdę jest normalna Firma. Początki może i są trudne ale szef Damian dba o to aby wszystko poznać i niczym się nie stresować. Dziś ciężko o pracodawcę który rozumie pracownika(urlop brak doświadczenia ) a ta Firma ma właśnie takiego szefa.

Władek

Dla mnie firma Ok wszystko na czas nie muszę się prosić o wolne czy o wypłatę

@Władek

No to z tego co piszesz serio dbają o pracownika i chyba są zorganizowani. Też widzę właśnie, że pozytywnie inni oceniają. Ile tu pracujesz już? Raczej zostaniesz na dłużej?

Mlody

Byłem w tej firmie Szef spoko prace zaczynam od kwietnia jak skończy się zima za mało doświadczenia mam rozmawiałem z kierowcami nie narzekaj mówią ze robią po 5 lat wiec jakby było złe to już dawno by nie było kierowców.

Rafal K -Katowice

Przerobiłem tam chwile ale na kraj się nie nadaje ;) Firma ma robotę poukładana czasu na wszystko starcza trzeba przepinać naczepy ale dzięki temu nie ładuje i jestem sobie w domu na pauzę która już zaczynam od 16 lub 18.Wydaje mi się ze poprzednicy co pisali nie wszyscy No jeden tutaj coś kręcił nosem miało racje szef młody ale spoko bo tez zapierdziela ekipa zgrana duży plus Do takiej firmy chętnie można wrócić chyba ze będą mieli międzynarodówkę no to jestem

Opinie raczej zachęcają, choć widać że nie wszyscy są tacy zadowoleni.. Może po prostu ktoś tu rzuci szczegółami współpracy? Na jakie kwoty można liczyć? Bo widzę że jedni mówią że pieniądze marne inni chwalą że dobre.. To jak to z tą wysokością wynagrodzenia w końcu jest? Mój brat chce tam zacząć jeździć a jak się tam dostanie to będzie to jego pierwsza praca za kierowcę po wyrobieniu papierów i nie bardzo ma porównanie.

nieznajomy
@Anna

Anna temat taki jak to Panecek Kamil napisał załadunki na magnesie jest 2 kierowcow co laduje naczepy przyjezdzamy i zmieniamy naczepy jesli ma takie pieniadze na miejscu no to po nich się pochwali paskiem bo ja moge pokazac jaka wyplata wchodzi na konto 5500 na konto + premia czy od poniedzialku do soboty owsze sa i soboty np zjezdzam na baze jest godzina 00;35 no to juz jest sobota ale pozno zaczolem w poniedzialek bo o 14 Tamtemu Panu pewnie żal że juz nie pracuje albo nie procował bo u nas normalni ludzie pracują a nie jakieś świrusy

JAN

PRACA JAK W KAZDEJ FIRMIE ZA KIEROWCĘ.ALE KASA ZAWSZE NA CZAS.WOZI SIĘ PRAWIE WSZYSTKO.OGÓLNIE NA PLUS.JAK KTOŚ CHCE PRACOWAĆ TO NIE JEST ŹLE.

Izabela
@JAN

Cześć Jan! Dostajecie całą wypłatę na konto czy może w częściach? Jest szansa na jakieś nadgodziny?

Kamil

Praca od poniedziałku do soboty, pieniądze marne, teraz tyle zarabia sie jeżdżąc na miejscu, kierowca wykorzystywany na maxa, zaladunki na magnesie, a ogłoszenie ponaglane notorycznie. Przerobił już wszystkich kierowców z okolicy, zwykły chytry judasz. Omijać z daleka, zaladunki na thyssenkrupp:) wszystko w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Nejd Transport Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Nejd Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nejd Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nejd Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nejd Transport Sp. z o.o.
  • Kasprzaka 38 lok. 62
    41-303 Dąbrowa Górnicza

Nejd Transport Sp. z o.o.