Opinie o Lingen Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lingen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lingen Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lingen Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy Lingen Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

poszkodowany pracownik lokalu

pracowałem od października 2019 do czerwca 2021 na umowie bezterminowej, w czerwcu najemca lokalu zamknął punkt a pieniędzy za pracę w tym roku nie widzę do dzisiaj mimo iż firma opłacała składki do czerwca 2021 w ZUS, ciekaw jestem , kto i kiedy odda mi zarobione pieniądze i czy kiedykolwiek firma się tym zainteresuje

x
@poszkodowany pracownik lokalu

Jaki rejon prosze dodac?

Poszkodowany pracownik lokalu Nowy wpis
@poszkodowany pracownik lokalu

Nowy dwór mazowiecki

współpracownik Nowy wpis

Bardzo niesolidna firma. Żadnego kontaktu, żadnych płatności. Firma widmo!

Brooklyn 33 Nowy wpis

Zacznijmy od tego ze firma lingen to franszyza wiec to czy jest wypłacalne czy nie zależy od Reginu i osoby która podpisała umowę z daną firmą. Okolice Poznania pracuje Pan który wszystko załatwia i płaci rachunki na czas oraz wypłata jest co piątek. Czynsze opłacone na czas. Wiem bo pracuje kilka lat.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lingen Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
CityConnect

Uwaga na firmę. Również dla firm świadczących na ich rzecz usługi. Podpisali z nami umowę na dostęp internetu i nie zapłacili żadnej faktury. Ukradli urządzenie abonenckie i na tym się skończyło. Zostaje jedynie sąd, bo na wezwania nie odpowiadają. Omijać ich wielkim łukiem albo brać stawki wielokrotne plus spore zabezpieczenie finansowe z góry

Uzytkownik
@CityConnect

Jaki region polski ?

Gregory

Uwaga na tą firmę zwłaszcza , na ludzi zajmujących się wynajmem lokali do działalności niby to zakłady bukmacherskie. Nie płacą czynszu , nie odbierają tel. zero kontaktu.

Martez
@Gregory

Czy posiada pan może numer telefonu do kogokolwiek z tej firmy?

ASKSIĘŻAK
@Gregory

To wszystko prawda, firma niesolidna, zaprzestała płacić czynszu, brak z nią kontaktu.

22254gg
@Martez

Ja posiadam

@22254gg

Proszę o kontakt w tej sprawie. Również zostałem pozostawiony bez wypłaty, bez kontaktu, bez pracy ze względu na nagłe zamknięcie lokalu. Ludzie omijajcie tę pracę szerokim łukiem!!! Trzeba być naprawdę zdesperowanym żeby tu pracować. Wydaje się wygodna, łatwa praca, a później wychodzą same kradzieże, cpuńskie towarzystwo, napady. Mają Was w (usunięte przez administratora) szefostwo to banda baranów i szukają naiwnych. Jak wpadnie ktoś z nożem po kasę to nikt Wam nie pomoże , a sprawca nie zostanie ujęty bo nie zapewniają żadnego bezpieczeństwa i kamer. Gdy w lokalu coś się zepsuje to czekanie wiele dni, tygodni na naprawę lub nowy sprzęt, dopóki nie dotyczy to oczywiście maszyny. Niech wszyscy się dowiedzą! Masakra, żenada!!! ;)

Ju111

Ja również zostałam bez wypłaty, kontaktu z szefem brak…

Właściciel lokalu
@Gregory

jaki rejon ? mi płaca na czas pniewy

Etos Sobrio

To dość ciekawa opinia bo ja jako pracownik w wyżej wymienionej spółce doznałem totalnie innych wrażeń z pracy. Pieniążki zawsze na czas . Cokolwiek się psuje po odpowiednim zgłoszeniu przez pracownika jest naprawiane możliwie jak najszybciej (trzeba się liczyć również z tym ze hydraulik czy tez elektryk albo budowlaniec mają swoje terminy ). Opowieści o nożach czy innych tego typu sytuacjach są totalnie nie poważne. Na każdym lokalu z tego co wiem i widywałem jest monitoring . Więc wszystko co tu jest napisane to totalne oszczerstwa. Nie pozdrawiam.

Oszukana

Proszę wszystkich oszukanych przez tę firmę o zgłoszenie się pod tym komentarzem i podanie maila lub innego kontaktu . Właścicieli czy pracowników . Działajmy razem!!! Nie mogą się od tak rozpłynąć i wiecznie nas wykorzystywać . Trzeba to rozgłośnić.

@Oszukana

w jaki sposób zostałaś oszukana?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Lingen Sp. z o.o.?

Zależy od regionu, okolice Poznania super :)

omg

czy warto z tą firmą podpisać umowę najmu lokalu

Właściciel lokalu
@omg

Jak najbardziej wszystko na czas.. Polecam ! :)

Polecam

Polecam jak najbardziej, wszystko super pracowało się wspaniale :)

Praca jest nielegalna, to zwykle (usunięte przez administratora) , nie dajcie się omamić umową. Unikać ich, spławiać!!!

Marzena

Widzę że opinie na temat tej firmy są różne a ja powiem tak z firmą lingen mam umowę no i od 10 marca czekam na swoje zarobione pieniądze które wypracowałam no i do dnia dzisiejszego jeszcze ich nie otrzymałam nadmienię że wiszą mi wypłaty z dwóch miesięcy!!!!!!na meila nie odpowiadają i na oby dwa numery telefonów pod dzwonię też nic może ktoś ma jakiś kontakt z tą firmą??? Wspomnę jeszcze że wysłałam ponaglenie do wypłaty wynagrodzenia które odebrali ale niestety też zero reakcji!!!!

Oszukana
@Marzena

Praca jest nielegalna. Udowodnione na rozprawie . Czy udało się Pani odzyskać pieniądze przez policję lub prokuratora mimo tego ? Pozdrawiam

Bart

Ja nadal nie jestem przekonany. To wielka firma z wielkim zapleczem, współpracująca z dużym graczem, a ja jestem gościem z dwoma małymi lokalami. Po prostu nie wiem czy potraktują mnie poważnie, chociaż facet z którym gadałem mówił otwarcie o konkretach. Dają umowy, wszystko jest zabezpieczone, ale jakoś nadal... Może niepotrzebnie zwlekam?

@Bart

sadze ze sam powinienes przeczytac to co napisales. wielka firma z wielkim zapleczem itd. konkrety i umowy. zwlekanie nie jest zbyt dobrym ruchem... oni opieraja swoja dzialalnosc na ludziach twojego czy mojego pokroju wiec sila rzeczy musza byc nam przychylni. nie ma lokali to nie ma grania to nie ma zarobku. ja sie normalnie z nimi dogaduje a to ze to duza firma czy z duza firma wspolpracuje odbieram jako najwazniejszy argument za wspolpraca bo mam dosyc tych malych udajacych biznesmenow szalencow z sypakami.

ewa
@Bart

Ja odradzam, Wynajęli ode mnie lokal, na początku płacili. Póżniej weszła Policja z CBŚ zabrali maszyny i firma do mnie się nie odzywa, ani nie odbiera telefonów. Wysłałam list z wypowiedzeniem umowy , to jest już miesiąc awizowane do odbioru. Pod adresem jaki mam na umowie nie ma tej firmy. Nie płacili żadnych rachunków za gaz i za prąd chociaż liczniki przepisali na siebie. Za wodę nie przepisali licznika i musiałam sama zapłacić. W tej chwili lokal stoi pusty tylko z ich śmieciami , z odłączonym prądem i gazem. Nie mogę wynająć, bo musi minąć czas wypowiedzenia. Najgorsza firma , nie polecam, jeszcze będę miała wezwaniena zeznania do CBŚ, tak mnie poiformowali na Policji.

@ewa

szanowna pani to byłby pierwszy przypadek w polsce gdzie w tego typu sprawy angazuje się cbs i pierwszy przypadek w ktorym oni wzywaliby kogos na przesluchanie. sam mam trzy lokale na poludniu polski i oczywiscie ze zdarzaja sie interwencje bo taki mamy klimat. jednak zadne cbs i na wszystko sa papiery i zawsze wychodzi na ich czyli na moje. nie placenie za prad i inne takie w zestawieniu z tym cbs to ta historia wyglada mocno podejrzanie i nie brzmi wiarygodnie. no nic pozdrawiam w kazdym razie i zycze powodzenia.

Bart
@ewa

Tak to trochę dziwne, to co Pani pisze. Tym bardziej, że popytałem w kilku miejscach i większość ludzi twierdzi coś odwrotnego. Sam miałem podobne doświadczenia z innymi firmami które pojawiły się na rynku i dlatego też nie spieszyłem się z podjęciem decyzji. Jeżeli nie była Pani do nich przekonana to nie wiem czy nawiązywanie relacji z inną firmą było właściwym posunięciem, bo teraz najwyraźniej od razu jest Pani negatywnie nastawiona. Ja przyznaję że też popełniłem ten błąd, ale staram się patrzeć na wszystko trzeźwo. Skoro niemal wszyscy polecają mi współpracę to chyba warto. Zapytam jeszcze w dwóch miejscach, ale raczej jestem na tak.

as63
@patryk

szanowny panie skoro broni pan tej firmy i twiedzi ze ta firma jest ok to proszę mi podać ich adres mejlowy bo jak na tak dużą firmę to go nigdzie nie mogą znależć liczę że pan nie jest gołosłowny i mi go udostępni

@as63

goloslowny? czy ja cos takiego deklarowalem? no ale inna sprawa ze nie wiem jak i gdzie pan szukal i czy rzeczywiscie pytal pan kogos. ich adres meilowy to raczej nie jest wielka tajemnica biuro@lingen.pl... zdrowia

Nika
@Bart

My Mamy tez lokal wynajety dla tej firmy I juz 2 razy cbś maszyny zabierali a teraz dostalismy do kujawsko pomorskiego urzedu celno skarbowego przez to

apama
@patryk

super, a skąd ma Pan ten adres mailowy ? I dlaczego dane w KRS sa inne niz w Umowie ?

22254gg
@as63

Witam mam kontakty do tych panów którzy wynajmują lokale i robią tam tak zwane lokale z maszynami. Posiadam również e-mail

Panie (usunięte przez administratora)a co Pan powie o zaległych wpłatach??? :/

Pracownica
@22254gg

Zostałam pozostawiona bez opieki, mają nas totalnie w dupie . Proszę o pomoc !

Legalnie nielegalnie

Proszę być uważnym na tę firmę i godzić się jedynie na tygodniówki . Praca dla osoby w akcie desperacji. Wydaje się łatwa, wygodna, tak naprawdę to ciągły stres o to kto przyjdzie, napady, zniszczenia, cpuńskie towarzystwo, brak opieki, mają nas w (usunięte przez administratora) , nawet jak się coś zepsuje w lokalu wieczne czekanie, aż ktoś łaskawie się zjawi!!! Gdy ktoś wpadnie z nożem i cię zabije, okradnie - to zapomnij, że ktoś ci pomoże - kamery nie działają , brak ochrony i bezpieczeństwa . Gdy nie dostaniesz wypłaty lub coś się stanie to zapomnij o kontakcie z nimi, zostaniesz na lodzie i ze zmartwieniami. Unikajcie - jak i pracownicy tak i właściciele lokali , żenada!!!

Katarzyna

Byłoby wspaniale gdyby istniała jakaś nić porozumienia miedzy ,,górą", a pracownikami. Nie odbierają telefonów, nie ma jakiegokolwiek kontaktu. Dużo problemów i nieporozumień w tej firmie wiec stanowczo odradzam nawiązywanie współpracy. Co z tego, że panowie udostępniają swoje dwa, trzy numery jeśli żaden z nich nie odpowiada? Kpina

Jo
@Katarzyna

Od prawie miesiąca nie mogę się doczekać na rozwiązanie umowy. Na obecna chwilę nie nam ubezpieczenia, nie mogę się zarejestrować jako bezrobotna. Telefonów nie odbierają a na smsy odpisują, że wyślą maila do księgowego. Jednym słowem PORAŻKA

@Jo

Ja miałam umowę z nimi od stycznia za luty i marzec do tej pory nie dostałam wypracowanej wypłaty!!! Niestety moje kroki będą dążyć na policję bo na pismo które wysłałam do nich też nie odpowiedzieli

Jo
@Marzena

Marzena oni nawet nie potrafią wysłać do zusu tzw. ZWUA na podstawie którego dostanę zaświadczenie od kiedy do kiedy były składki. Bez tego nie mogę się zarejestrować . (usunięte przez administratora) na każdym kroku.

Czy ktoś z Was pracuje w firmie Lingen Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy? Czekamy na nowe info.

ASKSIĘŻAK

Prawdopodobnie jeśli wszystko jest ok., czynsz oraz inne zobowiązania wynikające z umowy najmu - są płacone zgodnie z umową. Problemy zaczynają się, gdy pojawiają się kłopoty., jak w naszym przypadku. W drugiej połowie grudnia 2019 r., jeden z niezadowolonych klientów „kafejki internetowej” wybił szybę w oknie wystawowym lokalu, tj. od ulicy. Od tamtej pory – Agencja nie płaci czynszu i pozostałych opłat, wynikających z zawartej umowy najmu, nie odpowiada na wysłane e-maile (wynajem@lingen.pl; biuro @lingen.pl), nie odbiera telefonów. Co prawda 14.02.2020 r. zadzwoniła jakaś kobieta, która miała przyjechać następnego dnia i uregulować zobowiązania Agencji, wynikające z zawartej w dniu 10.10.2019 r. umowy najmu, jednak na tym się skończyło. Na dzień dzisiejszy – nie mamy kontaktu z najemcą lokalu, brak czynszu za 3 m-ce, brak kluczy do lokalu, wybita szyba – nie wstawiona, brak odczytu licznika energii elektrycznej – PGE przysłało nam pismo. Mam nadzieję, że ta opinia ukaże się w internecie i odpowiednie osoby podejmą odpowiednie działania, wynikające z zawartej umowy najmu lokalu.

apama

No cóż, juz 4 tygodnie mijają jak wzieli podpisaną Umowe do podpisu przez Prezesa. Na telefon do tzw. opiekuna - nie odpowiadają a jak mi się uda zadzowonic z innego numeru otrzymałem nastepujące informacje w kolejności chronologicznej : 1. umowa poszła z winy innego pracownika gdzie indziej 2. już jest umowa, znalazła sie jest podpisana teraz czekają na maszyny,będziemy w czwartek 3. sa pieniadze i umowa ale maszyny poszły zbiorczo do jednego punktu , bedziemy w niedziele o 20 ------------------------------- wysyłam sms co otrzymuje ? 4. czeka na pieniądze i będzie w poniedziałek Mamy dzisiaj wtorek i znowu cisza, nic, null, zero. W kazdym z tych przypadków to ja próbuje sie skontaktować ze strony opiekuna nie ma żadnych informacji , że znowu nie dotrzymuje słowa. I jeszcze jedno bardzo ważne : dane na Umowie sa inne niż w KRS. Tłumaczenie ? Wniosek o zmianach jest ponoć złożony ale .... Sąd nie dokonała jeszcze zmian. WNIOSEK : Każdy wniosek o zmiany jest odnotowywany w KRS i to tłumaczenie to oczywiście ściema. W jakim celu ? Kazdy niech odpowie sobie sam.

@apama

Jak potoczyła się dalej cała sytuacja? Od grudnia nie pisałeś nic w wątku, więc może wszystko udało się z firmą załatwić? Myślę, że zarówno ja, jak i inni czytelnicy chcieliby to wiedzieć.

Nina

Dla odmiany w końcu coś pozytywnego. To trochę dziwne, że ktoś w tej branży zachowuje się normalnie. Biorę to za dobry omen.

Edyta
@Nina

Dodałaś swój wpis jakiś czas temu i wywnioskowałam z niego, że byłaś zainteresowana rekrutacją do firmy. Chciałabym wiedzieć, czy finalnie składałaś swoją aplikację do Lingen? Jeżeli tak, to może warto podzielić się z użytkownikami Twoimi wrażeniami z tego procesu.

Jola

Jedno magiczne słowo: polecam. Solidne warunki i stały kontakt z firmą, co nie jest tak oczywiste w tych skomplikowanych czasach.

UuuuUu
@Jola

Tak jest. Czasy są jakie są i łatwiej nie będzie. Mamy dobrą zmianę więc będzie co raz gorzej. Nie ma co jednak zakładać rąk, trzeba wziąść się do pracy a oni dają na to szansę i to bez zbędnego cukrzenia. Wszyscy wiemy co się liczy a z nimi to się zgadza.

Q

Polecam, bo to naprawdę solidny kontrahent. Sądzę, że obydwie strony są równie mocno zadowolone.

Zostaw merytoryczną opinię o Lingen Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lingen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lingen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lingen Sp. z o.o.?

Lingen Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Aleja \"Solidarności\" 117 lok. 219A
    00-140 Warszawa