Opinie o F.H.U.Davix Małgorzata Edwards w Ostrołęka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy F.H.U.Davix Małgorzata Edwards. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U.Davix Małgorzata Edwards o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U.Davix Małgorzata Edwards w Ostrołęka

Klamin

W życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem klienta. Nie dość, że lekceważą klienta i zachowują się w bezczelny sposób to jeszcze bez słowa blokują użytkowników mimo opłacania wielu transakcji. Arogancka postawa i obrzydliwa obsługa klienta. Przedmioty uszkodzone i niezgodne z opisem!! ODRADZAM!!! W życiu nie spotkałam się na allegro z takim sprzedającym jak fhdavix. Do klientów kierują groźby i straszą. Sprawa zostanie zgloszona do allegro.

Krzysztof
@Klamin

W całości potwierdzam tą opinię. Przez kilka lat wspaniale mi się współpracowało z tym sprzedawcą aż nagle ktoś tam solidnie zamieszał. Zmieniono skład pracowników i zmieniła się polityka. Pomimo wieloletniej współpracy i dokonania kilkuset transakcji na dość sporą sumę, spotkała mnie całkowita ignorancja i chamstwo. Nie sprzedano mi wylicytowano towaru i umieszczono na czarnej liście uniemożliwiając dokonywanie dalszych zakupów. Z czymś takim nie spotkałem się nigdzie i jak to możliwe, że taki sprzedawca nadal funkcjonuje na Allegro, a zwykłych i uczciwych blokuje się i dręczy. Omijajcie z daleka tego sprzedawcę i powiadomcie znajomych aby nie zostali kolejną ofiarą.

Hej, czy sklep w ogóle jeszcze działa? Dawną ofertę do niego na obsługę klienta już widziałam. myślałam ze link też odnajdę w sieci ale go nie było. pracowałam kiedyś w jednym chciałam spojrzeć jak z warunkami macie tutaj a komentarze są dość dawne

Klamin

@Klamin

Oj widzę, że naprawdę Cię zdenerwowali... :( Ale w jaki sposób Ci grozili niby? Bo to serio niepokojące

klient
@Klamin

Potwierdzam, ich traktowanie klienta to jest żart. Są bardzo bezczelni, często naciągają na dopłatę za wysyłkę, nie polecam

Krzysztof
@klient

Przecież za wysyłkę zawsze się płaci więc o co chodzi z tą dopłatą? Zresztą to chyba nie jest duży koszt więc czemu aż tak się bulwersujesz?

Boro1957
@Klamin

Mnie też straszą sądem za negatywny komentarz. W 100% wystawiony prawidłowo. Za co zostałem zablokiwany. I dobrze bo nigdy więcej nie mam zamiaru nic u nich kupować po czymś takim. Też zgłaszam sprawę do Allegro. Mam zamiar w odwecie straszenia mnie poinformować Allegro o wielu nieprawidłowościach które popełniają na szkodę Allegro.

@Boro1957

piszesz to jako klient? a wiadomo jak takie sytuacje mogą wyglądać z perspektywy osób zatrudnionych? zastanawiam się po prostu nad drugą perspektywą, ich ile pracuje? ostatnie ogłoszenie, które widziałam miało kilka lat, gdzie teraz inne wrzucają, czy ktoś wie?

Sylwia Nowy wpis
@Klamin

Mam podobne doświadczenie. Straszny kontakt - bezczelny i arogancki. Blokowanie „niewygodnych” użytkowników, którym sprzedało się amazonowy zwrot - bubel. NIE POLECAM!

Krzysztof Nowy wpis
@Klamin

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w F.H.U.Davix Małgorzata Edwards?

Zdecydowanie NIE polecam. Brak jakiegokolwiek podejścia do klienta. Kontakt ze sprzedawca bardzo ograniczony. Produkty przychodzą słabo zabezpieczone i w kilkunastu paczkach, gdzie ja potrafię odesłać zwrot uszkodzonych produktów(poprzez złe zabezpieczenie przez sprzedawce, albo błędny opis[produkt nowy przyszedł używany albo uszkodzony])w jednej przesyłce wydając ułamek ceny za kuriera. (usunięte przez administratora)

Dominika

I ta sytuacja została jeszcze jakoś wyjaśniona lub sklep się co do niej odniósł? wymienił Pan sprzedającego z imienia, to ilu pracowników obecnie może się jeszcze zatrudniać? i czy wstępnie ktoś wie cos na temat przyjęć? znalazłam dawne ogłoszenie dla speca od obsługi sklepu internetowego, ciekawa jestem jak do dziś warunki pracy mogły się zmienić

Allegro

Towar niezgodny z opisem, nie wiedzą co sprzedają. Brak możliwości dogadania się z BOK (w kółko ta sama odpowiedź kopiuj/wklej). Jak ktoś lubi bawić się w reklamacje, polecam.

Czesław
@Allegro

A co z możliwością kontaktu telefonicznego, przewidziano taką formę kontaktu? Tak sobie myślę, ile osób zajmuje się w tej firmie obsługą klienta i jaki w zasadzie mają zakres obowiązków? Czy podają aktualny nr. tel. w odpowiedzi mailowej?

Rozliczamnierozliczonych.

Wydaje mi się że w tej firmie pracują osoby z brakiem kompetencji do prowadzenie sprzedaży towarów . Nie wiedzą co sprzedają, czy to jest nowe, czy używane, a może z ekspozycji , sprawne , a może uszkodzone , dla nich to czarna magia. Traktują ludzi jak testerów . Jak macie czas na czekanie na przesyłkę tydzień, po tygodniu dostaniecie towar niezgodny z opisem i odsyłanie z powrotem i czekanie na zwrot pieniędzy . To polecam , w innym wypadku to szkoda sobie zawracać głowę.

Kamil

Przykrywkę ma dobro, skoro(usunięte przez administratora) dalej i nic z tym nierobio

Kamil

Niestety praca tutaj to dramat. Należy omijać szerokim łukiem. Za nic mają obowiązujące przepisy prawa. Tworzą czarne listy, nie płacą, nie uznają, że pracownikowi należy się czas na odpoczynek. Nie ma jak zjeść posiłku w godnych warunkach. Wiecznie jesteś kontrolowany i podejrzewany o kradzież. Ogromny stres i bałagan. Nieuczucie potrącenie wynagrodzeń bez specjalnego powodu. W dodatku to działanie nielegalne.

Marzena
@Kamil

ale czego dotyczą te czarne listy? co to znaczy?

Mm
@Kamil

Kamil odezwij się na soosay1@wp.pl

Dominika

A u Pana z tą obsługą to jak konkretnie? Bo jakieś dziwne doniesienia kiedyś były o groźbach czy zastraszaniu

Klient0

Brak szacunku do klienta i jego praw, a to wszystko przy sprzedarzy produktów niezgodnych z opisem - czyli jawne (usunięte przez administratora) z poczuciem bezkarności.

Magdalena

To jak długie opóźnienia zdarzają się w wypłatach? A z tą premią to nie macie jakichś zapisów w umowie na ten temat??

Zainteresowana

Ostatnio widziałam ogłoszenie o pracę , czy warto składać tam cv? Proszę o więcej informacji

jd
@Magdalena

Szczerze mówiąc to umową można się co najwyżej podetrzeć bo prawie nic na niej nie ma i dosłownie wyglada jak drukowana na szybko. A opóźnienia w wypłatach to tak 2/3 dni

@jd

to skoro widzisz, że taka umowa jest bez sensu to po co ją podpisujesz? Nie no 2/3 dni to jeszcze nie taka tragedia, chociaż oczywiście rozumiem, że wcale ich nie powinno być.

zainteresowany

cześć, proszę o kontakt osoby które pracują bądź pracowały w tym miejscu o kontakt soosay1@wp.pl

Aleksandra
@jd

To co tam w ogóle jest napisane w tej umowie? :/

Dominika

Czemu próbujecie jej tak dopiec z tym tematem? Przecież gdyby do czegoś takiego dochodziło to raz, że byłoby o tym pewnie głośno to dwa na pewno byście wiedzieli, że tej Pani już tam nie ma. ;)

Dominika

Czy gdyby tak właśnie było to by już dawno jej nie zawinęli za to jak już? ;)

JACEK-0103

NIE POLECAM TEGO SPRZEDAWE. uNIKAJ PROBLEMÓW.

Urszula
@JACEK-0103

Jak dobrze rozumiem, jesteś klientem? Możesz napisać coś szerzej, dlaczego powinno się unikać tego sprzedawcy. Ciekawa jestem, czy ma na myśli jakoś towaru czy obsługę?

Ona

Pracodawca naruszył prawo w procesie rekrutacyjnym, po przez pytanie czy posiada Pani dzieci.

Nina

Czy coś wydarzyło się w firmie, że tak spokojnie zrobiło się na wątku? Warto starać się o pracę, są potrzeby?

Była pracownica
@Nina

Ogólnie to, co piszą tutaj to trochę na wyrost, ale jest też i trochę prawdy. Nikt raczej nie pogania i nie stoi nad głową, problemem jest raczej nierówne traktowanie, z donoszeniem do załogi to prawda, więc nie radzę tam nikomu ufać zbytnio. Czasami są małe rzeczy do sprawdzania, czasem gabaryty, niektóre rzeczy musisz wystawiać w ciemno, bo nie ma możliwości żeby sprawdzić, jak pracujesz na paczkach i robisz za wolno to out. Nie bez przyczyny większość rezygnuje po 1 dniu a nawet po paru godzinach. Płaca minimalna + jakieś tam premie nie wiadomo za co dawane, niby od ilości czy od utargu i małej ilości zwrotów, ale tak naprawdę nie wiadomo. Praca od poniedziałku do piątku. Ja nie polecam pracy w tym miejscu, ale co kto woli.

Mateusz

Każda sobota musi być pracująca ?

MIZxx

Ja tam pracowałam i nie było nigdy najniższej krajowej jak ktoś chciał zarobił z 500 zł więcej no ale trzeba było przyjść np: 2 x w sobote popracować Ten kto pisze że stres to chyba ma słabą psychike

Xyz
@MIZxx

Cały etaty jesy? Ile wynosi wypłata?

Magda

@xyz a jest najniższa krajowa czy da się ugrać coś więcej?

Gkdksskks

nie polecam tego miejsca pracy, słabo płacą i nie szanują pracowników. praca za grosze, wyzysk.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U.Davix Małgorzata Edwards - Ostrołęka

• Jak się pracuje w F.H.U.Davix Małgorzata Edwards?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U.Davix Małgorzata Edwards tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U.Davix Małgorzata Edwards?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.U.Davix Małgorzata Edwards?

Kandydaci do pracy w F.H.U.Davix Małgorzata Edwards napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.U.Davix Małgorzata Edwards
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Stanisława Grodzickiego 2
    07-417 Ostrołęka