Opinie o F.H.U.Davix Małgorzata Edwards w Ostrołęka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy F.H.U.Davix Małgorzata Edwards, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U.Davix Małgorzata Edwards o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U.Davix Małgorzata Edwards w Ostrołęka

Ona Nowy wpis
Kandydat

Pracodawca naruszył prawo w procesie rekrutacyjnym, po przez pytanie czy posiada Pani dzieci.

Nina Nowy wpis

Czy coś wydarzyło się w firmie, że tak spokojnie zrobiło się na wątku? Warto starać się o pracę, są potrzeby?

Była pracownica Nowy wpis
@Nina

Ogólnie to, co piszą tutaj to trochę na wyrost, ale jest też i trochę prawdy. Nikt raczej nie pogania i nie stoi nad głową, problemem jest raczej nierówne traktowanie, z donoszeniem do załogi to prawda, więc nie radzę tam nikomu ufać zbytnio. Czasami są małe rzeczy do sprawdzania, czasem gabaryty, niektóre rzeczy musisz wystawiać w ciemno, bo nie ma możliwości żeby sprawdzić, jak pracujesz na paczkach i robisz za wolno to out. Nie bez przyczyny większość rezygnuje po 1 dniu a nawet po paru godzinach. Płaca minimalna + jakieś tam premie nie wiadomo za co dawane, niby od ilości czy od utargu i małej ilości zwrotów, ale tak naprawdę nie wiadomo. Praca od poniedziałku do piątku. Ja nie polecam pracy w tym miejscu, ale co kto woli.

Mateusz Nowy wpis

Każda sobota musi być pracująca ?

MIZxx

Ja tam pracowałam i nie było nigdy najniższej krajowej jak ktoś chciał zarobił z 500 zł więcej no ale trzeba było przyjść np: 2 x w sobote popracować Ten kto pisze że stres to chyba ma słabą psychike

Xyz
Kandydat
@MIZxx

Cały etaty jesy? Ile wynosi wypłata?

Pracownik sklepu internetoqego
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Naruszenia prawa w procesie rekrutacyjnym przez pracodawcę

Pytania

Czy posiada Pani dzieci

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Magda

@xyz a jest najniższa krajowa czy da się ugrać coś więcej?

xyz

Nie polecam pracy w tej firmie! Właścicielka chyba poczuła grosza i wykorzystuje ludzi na każdym kroku. Pensje non stop odcinane za nic. Myśli, że przyjdzie ktoś pracować dla niej jak wół za najniższą krajową. I najlepiej jeszcze jak by robili nadgodziny za darmo. Nie polecam!!!!

Gkdksskks

nie polecam tego miejsca pracy, słabo płacą i nie szanują pracowników. praca za grosze, wyzysk.

Nick30120

Praca za najniższa krajową i pod ciągłym nadzorem, nie polecam tego pracodawcy. Ciągły pośpiech we wszystkim przez co utrudnione jest dobre wykonywanie obowiązków. Dużo osób donosi do właścicieli.

Pawel
@Nick30120

Cześć, czy możesz się ze ną skontaktować w tej sprawie? Kafelot_4@wp.pl

Joker

Nie polecam tego miejsca pracy, zarobki to najniższa krajowa, a na magazynie pracują tez osoby bez umowy. Nadgodziny, ciagle kontrolowanie i podejrzewanie że wszyscy nie chcą pracować i trzeba każdego kontrolować. Duży stres w pracy, brak normalnych ludzkich warunków do zjedzenia posiłku. Pracodawca oszczędza na sprzątaczce, wiec wszędzie jest bałagan. Kadra zarządzająca donosi ze wszystkim do właścicieli. Praca pełna niepotrzebnego stresu za tak mała pensje. Nie polecam !!!!

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie F.H.U.Davix Małgorzata Edwards w miejscowości Ostrołęka? Każda opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U.Davix Małgorzata Edwards - Ostrołęka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

F.H.U.Davix Małgorzata Edwards
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stanisława Grodzickiego 2