Opinie o Minutor Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Minutor Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Minutor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Minutor Sp. z o.o. w Mysłowice

...

Nie wypłaca pracownikom pieniędzy. Ludzie czekają od ponad 2 tygodni na wypłatę która powinna być 10-tego sierpnia jest 25 sierpnia.

Cześć, piszę w sprawie ofert, które mają na stronie. Czy są duże ogólnie różnice w zarobkach pomiędzy młodszym Górnikiem a zwykłym takim stanowiskiem? Ile więcej po awansie z młodszego się dostaje, jest w ogóle możliwy?

Dominika

Wyrównali ci ostatecznie tą wypłatę? Te szkolenia są normalnie płatne jak praca czy to jest inaczej liczone? Możesz dać znać na jakiej umaoie jest praca? Dają tu umowę o pracę?

Waldi

Ile miałeś za dniówka? na jakiej kopalni robiłeś?

Niestrojiny

Nie polecam dni kiła i mogiła ...sztygara to palą z 14 stej ...brak sprzętu ,kasy,ludzi. Firemka na wylocie .. nie panowie nie przyjmować się,będziecie żałować .....a gruby kasy nie płaci

Dominika
@Niestrojiny

Skąd wiesz że nie płaci? Zalega Ci z wynagrodzeniem? Czy dlaczego tak piszesz? Są szanse na poprawę tej sytuacji w najbliższym czasie? Daj proszę znać, mąż słyszał że zatrudniają i miał iść dopytać o warunki

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Minutor Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Przyjęcie do firmy katastrofa.. Pierwszy raz spotykam się gdzie firma w (kwk) nie pokrywa kosztów za szkolenie czy badania.. Brak kadry załogi.. emeryci czyhają by wykorzystać Świeżo przyjętych.. a to że jest mało ludzi i odchodzą po kilku na raz .. więcej osób na L4 .. pracę wykonujesz za trzech lub czterech.. Słysząc opinię od wielu innych pracowników jak i znajomych z góry to firma nigdy nie traktowała pracowników poważnie.. najlepiej jest wysmarować i stwierdzić że leber :) ale kto o zdrowym myśleniu będzie naginał zdrowiem.. czytając, słysząc i widząc co się dzieje

Barbara
@Anonim

Nie pokrywa kosztów i nie zwróci za nie po jakimś przepracowanym czasie? Pytam dla jasności. A jak długo pracujesz? U ciebie też się zdarzył poślizg z wynagrodzeniem?

Rusek

Ta firma to wielka porażka poślizgi z wypłatami brak płynności finansowych odradzam pracę w tej firmie Krótko mówiąc (usunięte przez administratora)

wolny człowiek

Firma ma zachwianą płynność finansową. Stawki dniówkowe żenujące, nie polecam dla tych , którzy muszą dorobić więcej niż pół roku.

Przemysław
@wolny człowiek

To ile ta dniówka wynosi? Możesz jakieś konkrety podać? :)

wolny człowiek
@Przemysław

160 zł mając 17 lat praktyki. Żadnych dodatków, że o Barbórce nie wspomnę. Kartka za zjazd 15 zł.

Przemysław
@wolny człowiek

Ech, to faktycznie szału nie ma... Ale czekaj, skoro po 17 latach tak wygląda dniówka, to ile w takim razie dostają nowi pracownicy?

Młody
@wolny człowiek

Dodatki też są np opowieści i wyczyny seksualne osób dozoru w czasie wolnym,marudzenie mędrca z 1 zm . Nie ma źle uśmiejesz się zdenerwujesz się na nosisz się np oleju z powierzchni na dół a potem z dołu na powierzchnię . czyli znowu dodatek tzw siłownia i to za darmo . dodatkowo możesz przepracować sobotę.a na innych zmianach to tylko z dodatków to mogą obudowe przenieść

Matka trójki dzieci
@wolny człowiek

Chyba coś w tym jest, skoro na biezace potrącenie alimentacyjne nie jest wysyłane na bieżąco z pensji pracownika. Dodzwonić się nie ma możliwości na żaden z numerów.

Magdalena

ok tyle, że od tego czasu pewnie stawki troszkę uległy zmianie / poprawie, co nie? przyrównasz te warunki finansowe tak dla jasności?

Joanna

Jak często pojawiają się oferty pracy w Minutorze? Weszłam na stronę internetową i widzę, że wkrótce poszukiwane będą osoby na stanowisko górnika oraz sztygara zmianowego. Jak jest z rotacjami w firmie na tych stanowiskach? Co jaki czas są przyjęcia i ile mniej więcej osób może wtedy się dostać do firmy? Kto w ogóle ma na to szanse? Jakieś doświadczenie jest wymagane?

Aaa
@Joanna

Wszystko zalezy od tego kto się kiedy sam zwolni bo im nie zalezy na pracownikach wgl.twierdzą ze na twoje miejsce jest wiele osób.to się u nich nazywa szacunkiem…

Rzitnikk
@Aaa

Dużo zależy również od nadsztygarow pracowałem tam 2 lata do 1 lipca. 1,5 roku wspominam bardzo dobrze, pod dozorem Roberta było naprawdę spoko. emryt, a traktował ludzi naprawdę wzorowo. Nadsztygar a jednak nie okazywał nad tobą wyższości, chłop pomocny, ugodny, walczył o dobrego i dobro pracownika, ekipa za jego kadencji też wzór... A później to szkoda gadać, przyszedł farbowany i pawulon na dodatek 1,50 wzrostu. Liczy dniowki zero rozmów zero kompletnie niczego. Po 25dniach w miesiącu prEpracowanych chciałeś urlop dzień po dniu tłumaczysz baranowi jaka sytuacja a on ci Panie! Pan mi tu w kratkę chodzisz ostatni raz dostajesz w tym roku urlop???? no i pyk wypowiedzenie ????

ryl
@Rzitnikk

Tak z ciekawości ""pan mi tu w kratke chodzisz" co w tej firmie nie ma szychtownic.Wez gosciu nie pier .ol.Robic sie nie chce a dajesz pod pióro na firme.

Mama trójki dzieci.

To co się wyprawia w tej firmie, to istna paranoja.Były maz,jest zatrudniony w tej firmie. W związku z tym, że komornik zajął jego wynagrodzenie z tytułu alimentów, firma jest zobowiazana przesyłać je na bieżąco,zgodnie z wyrokiem Sądowym, a także zgodnie z egzekucja komorniczą. Niestety od poczatku zatrudnienia w tej firmie,miesiąc w miesiąc jest problem z uzyskaniem potrąconych środków na poczet alimentów. Mimo wielkrotnego kontaktu do firmy, nikt niereaguje na telefon. Jest ostatni tydzień miesiąca, gdzie pracownik 10-tego miał już wynagrodzenie a ja w dalszym ciągu musze czekać na alimenty, które są zobowiązani wysłać, w momencie wysłania wynagrodzenia swojemu pracownikowi. Komornik miesiąc w miesiąc wysyla do firmy ponaglenia do zapłaty,niestety nie wiele to daje. Sprawę zglosilam do kilku stacji telewizyjnych i innych wyższych instytucji, może ktoś wreszcie wpłynie na Zarządcę firmy i odpowiedzialnych za akceptację potrąceń komorniczych. NIEPOLECAM!!!

Aneta
@Mama trójki dzieci.

Hej, i jak? Miesiąc już minął, coś się wyjaśniło? W tym miesiącu pieniądze wpłynęły na czas, czy tez nerwowo?

Dawid
@Mama trójki dzieci.

To idź do roboty..kto teraz wali 3 dzieci ..

@Dawid

Przy okazji chciałam spytać, jaka jest z wynagrodzeniem ogólnie sytuacja dla wszystkich, zawsze w terminie? Bo tej sytuacji z alimentami opisanej wyżej nie chcę rozkładać na czynniki pierwsze.

Bolo
@Dawid

Natalia
@Mama trójki dzieci.

Kontaktowałeś się z firmą czemu te pieniądze nie były Ci wypłacane? Udało Ci się uzyskać jakieś wyjaśnienie czy skierowałaś sprawę gdzieś dalej?

Moniura

Nie polecam rozmowy oraz wszelkich załatwień związanych z zaświadczeniami z wielką dama, która pracuje w biurze w Mysłowicach i jest kadrowa( chodzi o Panią Anne Z-T). Księżna wychodzi od siebie z kanciapy z pyskiem do ludzi, od razu co się nie powie jest na nie. Jeśli cie chłop nie wyruchał badz nawet nie ma kto cie bzykac to nie wyzywaj się na innych. Stwarzasz innym w ten sposób problemy przy zalatwianiach. Niech Cie szlag trafi.

Magdalena
@Moniura

No ładna opinia widzę.. Chociaż widać, że może na odcisk Ci stanęła ale po co tak wulgarnie od razu... Ciekawa jestem co takiego chciałaś tam załatwić, że spotkałaś się z dość negatywną reakcją?

Firma która stawia pracownika na pierwszym miejscu . Ważny jest człowiek reszta na drugim miejscu . Polecam i będę polecał .

W TEJ FIRMIE...NIE MA ZADNYCH WIELSZYCH STAWEK PONOC OD KILKU LAT...LUDZIE CZEMU NABIJACIE KIESZEN...WLASCIECILOWI FIRMY...POZWALNIAJCIE SIE...PRACY JEST WSZEDZIE...Z TYMI ZAROBKAMI...WNIOSKUJE ZE CALA ZALOGA NIEBAWEM ODEJDZIE...????????????CHYTRY DWA RAZY TRACI

obserwator
@Marek

a inni pracodawcy założyli firmy by dokładać do biznesu??? człowieku skąd ty jesteś? z kosmosu? musiałęś być cwanym leniem i się ciebie pozbyli jak należy pozbywać się każdego pasożyta

Były
@Marek

Odeszło juz duzo ludzi i odchodzą dalej. Ale jak to mowią nie ma ludzi niezastąpionych :)

Łukasz
@Były

Czyli odejścia pracowników nie robią żadnego wrażenia na pracodawcy? Nie są wyciągane żadne wnioski?

Firma

Firma powinna pomyślec o podwyzkach dla pracowników Dniówka na kwk Pniówek jako górnik 180zł Kartki po 15zł/zjazd do biedronki Taka wartośc bonu była dobra 10 lat temu a nie przy obecnych cenach. Jeśli zarząd czyta forum powinien troche pomyślec o zmianach bo zaczyna tracic pracowników ze względu na zarobki. Pozdrawiam

@Firma

Co to za kratki? Masz na mysi bony żywieniowe? Bo słyszałem że miała być podwyżka do 19 zł ale chyba z tego z rezygnowali. Może teraz chociaż jakąś inflacyjną dadzą jak ceny tak szaleją, nie?

Ciekawski

Witam , na jakie zarobki można liczyć na kwk Pniówek ? Posiadam Górnika oraz kilka kursów . Prosił bym tylko o sensowne wypowiedzi (aktualnie pracuje w firmie z weekndami zarobek 5 koła), u was wiecej da się wyciągnąć ? PRoszę o odpwoiedz pozdrawiam serdecznie .

ryl
@Ciekawski

Bez sobót i niedziel 4,5k ale to zależy też od ilości metrów. Pod jaką firmą pracujesz i na jakiej kopalni ?

@Ciekawski

I jak tam dowiedziałeś się już? Bo od lipca to minęło sporo czasu. Jak coś wiesz, to napisz koniecznie. Pozdrawiam serdecznie.

Były
@ryl

Górnik dniowka 190 zł, tylko jeszcze nigdy nie widziałem tego 4.5tys. Ja pracując tam półtorej roku wiek 23 lata czyli bez podatku największą jaką widziałem to 4tys, z podatkiem 3.7tys ( nie pozdrawiam tej firmy banda bananowych dziadów co Cie zagrają za grosze. Są na kopalni firmy w których leżysz za 3.5 tys więc nie wiem czy warto dziennie wracać (usunięte przez administratora) za kilka groszy. Odradzam szkoda zdrowia i zachodu sami degeneraci...

Prawda
@Były

Prawda

@Prawda

Czyli maks 4 tysi. Nie ma ekstra płatnych nadgodzin albo premii żeby podwyższyć wypłatę bo jednak praca na kopalni jest bardzo ciężka. Masz dodatkowo jakieś benefity z socjala?

Czy Minutor Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie

byk

Minutor - W końcu zajęła się Wami prokuratura i Urząd Skarbowy !

Ryl

Witam mam pytanko widziałem ogłoszenie o pracy i jest tam nieczynna kwk śląsk co tam macie za robote i na jaki okres czasu o ile wgl tam robicie chyba ze to pmyłka w ogłoszeniu z góry dzieki za odpowiedz

Hahahahhs

Brawo panie Halina wysadził Pan firmę na pg Silesia szkoda tych ludzi co musieli odejść przez Pana prosimy Pana z daleka od kwk Pniówek;)

Jurek

Jakie są realne zarobki na Pniówku na przodkach

Rzutnikk

Jeżeli dozor wyzszy ma szacunek do pracownika to i firmie dobrze będzie. A jedy nym dozorem wyższym był Robert L. Przy którym ekipa miała się wzorowo i ta sama co bardzo ważne, szacunek do pracownika. Chłopa bardzo dobrze wspominam poszedlbym do niego pracować. Lorenc odszedł najlepsi odeszli zostali ci co musieli. A jeżeli miałbym coś o nowym nadsztygarze wspomnieć.... Nie liczysz się ty tylko dniowki

Zostaw merytoryczną opinię o Minutor Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Minutor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Minutor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Minutor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Minutor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 22 ocen.

Minutor Sp. z o.o.