Opinie o Lynx Security Sp. z o.o. w Łomża

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lynx Security Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lynx Security Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lynx Security Sp. z o.o. w Łomża

Będą podwyżki w firmie

Menager fałszuje dokumentację do lekarza medycyny pracy nie wpisując pracy na komputerze

Jeszcze trochę i piękna menager będzie sama siedzieć na obiektach he

@Nowy

A co, nikt nowy nie przyjdzie? Skąd pewność?

Teresa

No cóż... To chyba będzie można zweryfikować w czasie. No to na kiedy ten swój scenariusz obstawiasz? Do tego wiadomo jak aktualnie zatrudnienie tu wygląda?

Dlaczego pracownicy, którzy mają świadczenia ZUS np ręta nie mają wypłacane całe wynagrodzenie tylko są okłamywani przez panią Milene niby wina przez Polski Ład Musi tym się zainteresować inspekcja pracy

@Nowy

Dlaczego mają 2 grupę pracują 40 godzin w tyg a nie 35 ?

@Nowy

I tak się dorabiają na ludzkiej krzyw..... i później jeżdżą toyotami

@Miły Pan

Jeśli to prawda to czemu nikt tego nie zgłasza?

@Nowy

A mówiła to sobą co nadal pracuje w tej firmie

Firma Lynx Security Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik Ochrony Brodnica. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Neutralny

Oksan, ja w tej firmie pracuję ponad trzy lata i nigdy nie zauważyłem żeby było coś nie tak.

@Neutralny

Mówisz? A o co chodzi z tym całym dziwnym wątkiem o tej Pani Manager? Bo piszą, że podobno się nie nadaje na swoje stanowisko

@Teresa

Rządzi pracowniczymi urlopami jak chce i wiele innych rzeczy jest do zarzucenia

@Neutralny

Spytaj się pani Mileny o szkolenia chemiczne Czy osoby z grupami mogą mieć

@Jacenty

No z tymi urlopami to jednak jest taki problem, że trzeba jednak tym właściwie zarządzać, żeby firmy nie zablokować przypadkiem, to chyba zrozumiałe akurat. A co innego tak właściwie masz jej jeszcze do zarzucenia?

Piękna Milena

Sanepid

@Teresa

A pani menager jakie na wykształcenie aby mogła sprawować taką funkcję ma się rozumieć że wyższe i mgr ?

Piękna Mili

@Miły Pan

A ja nie wiem, mnie nie pytaj o jej wykształcenie. Chyba, że ktoś inny wie? A co z tym sanepidem?

Ponoć ma średnie zaoczne

@On

Aby dobrze prosperowała firma musi być dobrze wykształcony personel, ani wykształcenia ani wyglądu

Miły Pan

Piękna i wykształcona pani menager

@Teresa

Ponoć Pani Milena przyjęła kobietę, która oskarżyła pracownika ochrony o molestowanie seksualne

@Miły Pan

Skąd takie informacje? Widzę, że to nieco poważniejsza sprawa jednak

Ciekawe jak pani menager dostała się na te stanowisko ma się rozumieć że bardzo ciężka praca, albo inaczej he

A co Cię tak nagle na takie rozważania wzięło? ;p

Miły Pan

To prawda, że pracownicy się sami zwalniają w tej firmie ?

@Miły Pan

No chyba pracownikowi przysługuje takie prawo? Nikt raczej na siłę nie trzyma, a przynajmniej takiego prawa nie ma, więc takie samoistne rotacje chyba są naturalne? ;)

@Teresa

Kiedy będą podwyżki wynagrodzeń w firmie a inflacja galopuje w górę a wypłaty stoją w miejscu ?

@On

Czemu nic nie odpiszesz na zarzuty sanepidu ? Właśnie widać jak dba o pracowników że sanepid musiał się tym zainteresować. To uważasz że się nadaje ?

@Jacenty

Ale on tak sam z siebie się zainteresował czy ktoś coś konkretnego im zgłosił? Wiadomo kto?

@Teresa

A później wydzwania po pracownikach i dopytuje czy wiedzą kto albo mają podejrzenia żal.pl Piękna ha

@Teresa

Czy w firmie są dofinansowania na okulary po pracownicy mają grupy na oczy a pracują na komputerze a do medycyny pracy nie jest uwzględnione że praca na komputerze czy to prawda ? Bo jeśli to prawda to trzeba powiadomić inspekcję pracy

Ona się nie nadaje

@Nowy

To w końcu chodzi o jakiegoś Pana czy Panią?

Pozytywny

Lynx to przede wszystkim Pani Menager Milena i jej (usunięte przez administratora) (przyjaciele). Inni pracownicy, którzy wykonują swoje obowiązki a nie trzymają palca  prosto Jej w (usunięte przez administratora) są blee i się ich pozbywa. Natomiast na WOKu trzyma się i chroni pracowników, którzy ciągle piją i śpia na nockach, a w dzień jak niemogą wypić to dostają padaczki alkoholowej, co kończy się wizytą karetki na  obiekcie.

Paulina
@Pozytywny

często są zwalniani ci pracownicy?

@Pozytywny

Pani menager Milena się nie nadaje na te stanowisko

@Jacenty

Widzę, że chyba go wyjaśniłeś, bo już milczy. Ale o co tak w ogóle chodzi z tymi padaczkami alkoholowymi, o których wspomniał?

Iwona

A jak wam się pracuje w tej firmie, poza problemami z tą menadżerką? Atmosfera między innymi pracownikami w porzadku?

Oczywiście że tak

@piter

Żal mi was ludzie, jeżeli jest wam tak źle to dlaczego nie pójdziecie do innej pracy tylko wylewacie swoje żale anonimowo? Jednak nie zawsze jest anonimowo. Większość to osoby już nie pracujące, a pisać można wszystko. Więc Szanowna Pani J. ???? i Szanowni Panowie z miejscowości R. znajdźcie sobie pracę, która będzie spełniała wasze oczekiwania i nie będziecie musieli wypisywać tych bzdur na forum anonimowo.????????

@@piter

A to nie Tobie oceniać czy to są bzdury czy nie od oceniania, weryfikacji i stwierdzenia nie prawidłowości są odpowiednie instytucje typu Inspekcja Pracy, PEFRON jeśli firma i osoby wyznaczone przez firmę postępowały zgodnie z procedurami i prawem panującym w owym kraju to nie musza czego się obawiać to jest bardzo proste i oczywiste a jeżeli postępowały inaczej wbrew prawu to będą musiały odpowiedzieć za uchybienia które się dopuściły i ponieść konsekwencje które popełniły.

Miły Pan

Pani menager nie wpisuje prawdy w zaświadczeniach lekarskich np. praca na komputerze

Albo spytajcie się o kontrolę z sanepidu pani menager

Janek

Polecam

Nie polecam tej firmy

Paulina
@Nowy

A Ty dlaczego nie polecasz tej firmy? Jesteś pracownikiem?

Oksan

Firma yaklamana

Zostaw merytoryczną opinię o Lynx Security Sp. z o.o. - Łomża

• Jak się pracuje w Lynx Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lynx Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lynx Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lynx Security Sp. z o.o.
  • Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 58