Opinie o Lynx Security Sp. z o.o. w Łomża

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lynx Security Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lynx Security Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lynx Security Sp. z o.o. w Łomża

Falo

Osoby że znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności pracują w nocy, nie w dzień jak określa prawo, więcej niż dopuszczalna liczba godzin, określona przez kodeks pracy. Brak dofinansowania do okularów do pracy z komputerem wbrew przepisą. Powinna zainteresować się Państwowa Inspekcja Pracy i PFRON. Większość krytycznych komentarzy jest usuwana na tym forum, to jest brak szacunku do wolności słowa, użytkowników.

@Falo

Słabo. Nikt nie domaga się należnych przywilejów? Ludzie boją się zwolnienia czy co?

"To ogłoszenie jest już nieaktualne." a w najblizszym czasie można się czegoś spodziewać na pracownika ochrony, może ogłosili w zakładzie a na stronie jeszcze nie? Zależałoby mi na pracy, o ile przyjmują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności . jak to jest?

Nela Nowy wpis

Jak to jest z tymi dodatkami za pracę w nocy? Zdziwiło mnie, że ktoś napisał, że nie ma nic z tego tytułu, jak przeważnie firmy płacą i chyba mają nawet taki obowiązek. Co na to pracodawca, chyba że to jakis oddawane jest?

Dora Nowy wpis

"To ogłoszenie jest już nieaktualne." tak mi sie pokazuje jak wchodze w ofertę na pracownika ochrony, czemu? Ludzi już mają? Ciekawe, czy jakaś rotacja jest w ogóle, zwalniają się miejsca pracy jakieś co jakiś czas? Jak ktoś awansuje czy coś. Pasowałoby mi w tej lokalizacji.

MIECZYSLAW Nowy wpis

SZANOWNI PANSTWO W LYNX SECURITY Z SIEDZIBA W LOMZY PRACOWALEM 3 LATA. POZOSTALO MI DO EMERYTURY 2 MIESIACE I 15 DNI. I MIMO ZE PODLEGAM OCHRONIE EMERYTALNEJ UMOWA ZE MNA NIE ZOSTALA PRZEDLUZONA. SZANOWNI PANSTWO POWIEM WAM JAK NAPRAWDE JEST W FIRMIE. MILENA KARWOWSKA to jest zwykla (usunięte przez administratora) i manipulantka malo tego w sposob charakterystyczny zneca sie nad pracownikami. W tym miejscu trzeba powiedziec ze (usunięte przez administratora) ma wiekszy szacunek do czlowieka anizeli ona. Ona to jak Pasozyt tylko potrafi krew wypijac. Ja nie interesuja bolaczki osob niepelnosprawnych ja interesuja tylko pieniadze ktore zarabia na niepelnosprawnych. szanowni panstwo mnie tak gnebila w 2023 roku ze doprowadzila mnie do(usunięte przez administratora) az pieciokrotnie przywracano mi akcje serca. gdy wrocilem do pracy jej (usunięte przez administratora) ludzie Milena Karwowska to jest osoba bezwzgledna ktora nie posiada zadnych cech ludzkich. Milena Karwowska z PFRON otrzymala blisko 40 tysiecy zlotych ktore mogly mi przy dofinansowaniu kupic lekarstwa okulary czy na rehabilitacje. ale Karwowska te pieniadze sobie przywlaszczyla . No przeciez luksusowy samochod i jej styl bycia musi opiewac jakimis finansami. (usunięte przez administratora)Ludzie nie idzcie do pracy w tej firmie bo malo ze Milena Karwowska wam zniszczy zycie to jeszcze was (usunięte przez administratora).nie bojcie sie piszcie do inspekcji pracy PFRONU ministerswa Rozwoju i Technologii ktory moze cofnac koncesje na prowadzenie dzialalnosci. Prosze panstwa juz raz Milena Karwowska doprowadzila do wypadku czlowieka z ochrony ale jakos wiadomo jak reka pieniadz itp. udalo jej sie ,ale tym razem niepozwole na to aby dalej mogla niszczyc i gnebic ludzi juz nie wspomne o kradziezy.

Firma Lynx Security Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik Ochrony Brodnica. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Jadźka

Właśnie a co z nockami, wiecej płatne ? Mój marz ma orzecznie i mógłby zacząć prace tylko zastanawia mnie jak to wyglada w firmie ze swietami, tez są pracujące ? To samo z sylwestrem?

@ Falo
@Jadźka

Wszystkie dni pracujące, nadgodziny i brak dodatków za pracę w nocy. Można iść jeżeli osoba z niepełnosprawnością czuje się na siłach mieć dyżury w nocy, po 200 godzin w miesiącu. Tam sami zdolni do pracy w nocy są i wykwalifikowani w Ochronie ????

@@ Falo

To nie powinno być tak, że takie osoby teoretycznie powinny mieć skrócony ten czas pracy, do 7 godzin dziennie, które liczyłoby się i tak jako cały etat? To niedobrze.. ale może nadgodziny są jakoś dodatkowo płatne, zgodnie z kp? Czy po normalnej stawce godzinowej je rozliczają?

@@ Falo

A możesz napisać ile wychodzi za te 200 godzin w miesiącu? U nich osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mają szansę na awans lub jakieś podwyżki indywidualne?

Czy Lynx Security Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jak tam sytuacja w firmie obecnie wygląda? W 2022 roku ktoś z was napisał, że podwyżek nie było nigdy i nie będzie. Nic się nie zmieniło w tym temacie? Liczę, że jednak jakieś zmiany zaszły w tym roku, bo chciałbym tu podesłać moje cv. Wiecie czy planują przyjęcia na ochronę w najbliższym czasie? Patrzę na zakładkę praca na ich stronie i pusto. Orzeczenie to jedyny wymóg czy doświadczenia również oczekują?? Co z jakimiś dodatkami czy socjalem? Jest coś?

Jacenty

Czy firma Lynx refunduje okulary z pefronu bo w Rypinie zatrudniane są takie osoby Chyba w końcu przydała by się kontrola z pefronu z Torunia

Cześć, wciąż z orzeczeniem pracowników ochrony szukaja? Bo jak tak co pisali w ogłoszeniu z sierpnia to bym chciał wiedzieć, czy umiarkowany wystarczy czy wolą bardziej z lekkim albo nie wiem, z najwyższym też by brali? Dajcie znać, jak to wygląda.

Na jakie wsparcie w Lynx Security Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Bart

Mam pytanie. W komentarzach natknąłem się na wpis, że w firmie nigdy nie było podwyżek i nie będzie, czy to prawda? Na ile w związku z tym można liczyć, w tym na start? Najlepiej jakby ktoś podał przedział, czyli tzw. widełki ... Mam nadzieję, że nie jest to najniższa?

Jacek

Niedawno była rekrutacja na pracownika ochrony. Czy prócz orzeczenia o niepełnosprawności trzeba mieć też wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej? Sprawdzają świadectwo o niekaralności czy to nie jest potrzebne? Dajcie info.

@Jacek

Trzeba mieć wpis że masz znaczny stopień niepełnosprawności bo taki się opłaca ???? tam sami są ochroniarze kwalifikowani ???? i zdolni do pracy w nocy po 12 godzin ????

Hania
@Falo

Ale przecież osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności nie może pracować tyle, z tego co się orientuje, jedynie 7 godzin? Jeśli źle piszę, proszę, niech ktoś mnie poprawi. W firmie jednak pracuje się więcej? To decyzja pracowników, czy odgórne ustalenia? Chce tu aplikować, co prawda nie na stanowisko ochroniarza:P, ale to też już mówi sporo o firmie, i daje jej obraz..

Czy poziom wynagrodzeń w Lynx Security Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 12 lutego.

Krystyna
@Falo

a jak wygląda sprawa osób z lekkim stopniem niepełnosprawości ? są wogole chetnie przyjmowane do pracy czy tylko znaczny i umiarkowany?

@Krystyna

???? Znaczny bo taki stopień się opłaca , 2 tys. miesięcznie dofinansowanie do wynagrodzenia. Za pół darmo pracownik, ze zwrotów się kręci interes. Pewnie usuną mój komentarz ???? boli krytyka po prostu i wolność słowa.

Łucja
@Falo

Może te osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności pracują w nocy, bo wyrażają na to zgodę i mają dzięki temu większy zarobek, jest to możliwe? Jak długo pracownik pracuje przy komputerze, że chciałbyś dofinansowanie do okularów?

@Łucja

To nie jest że ktoś sobie chce dofinansowanie do okularów ???? tylko musi być jak jest praca z ekranami ????.

@Falo

Masz racje. Dofinansowanie do okularów powinno być. Jeśli pracuje tu większość ze znacznym stopniem bo jest większe dofinansowanie to praca powinna być 7 a nie osim godzin i dodatkowo odpowiednio dostosowane stanowisko pracy, zwroty za leki. Tu to respektują czy jest z tym problem?

@Adrian

Godziny liczą sobie po swojemu ???? nie ma zwrotów, dofinansowań itd. pracują ludzie ze znacznym, umiarkowanym, lekkim, również emeryci.

Paulina

Znalazłam w internecie ofertę pracy na stanowisko Pracownik Ochrony. Po pierwsze - czy płeć ma znaczenie, jeśli chodzi o otrzymanie tej posady? Kobiety mają szansę? Poza tym, na jaki okres czasu dają tę umowę o pracę, którą oferują? Pracuje się także w weekendy skoro system pracy po 12 godzin?

Jacenty

Nie będzie podwyżek i nigdy w tej firmie nie było

Irena
@Jacenty

Skąd to wiesz, firma oficjalnie to powiedziała że nie będzie takich podwyżek? No a jak aktualnie zarobki, są dobre mimo tego braku podwyżek?

@Irena

Oprócz wzrostu najniższej krajowej od stycznia co jest narzucone z góry przez państwo po firmie nie można się niczego dobrego spodziewać Tylko omijać szerokim łukiem

Teresa
@Jacenty

No to ciekawa jestem na ile dobrze przewidziałeś. Najniższa wzrosłą już tutaj, co nie? Jest jeszcze jakakolwiek inna zmiana w warunkach od nowego roku?

Kacper

Ponoć firma daje po 200 zł dla każdego pracownika i paczki dla dzieci

@Kacper

Ponoć? To nie wiesz na pewno? Ciekawy jestem czy te 2 stówki są w bonach czy w gotówce na konto?

Bezi

Gdzie jest merytoryka tej wypowiedzi? Myślałem, że tutaj głównie powinno wypowiadać się na temat a nie przedstawiać pomówienia i "wendety"?

Miły Pan
@Bezi

Jak to są pomówienia to niech administrator zgłosi i firma pójdzie na policję ja chętnie ukarze papiery o szkoleniach chemicznych we Włocławku i jak w Toruniu wyglądało badanie u lekarza że ludzie z grupami mieli uprawnienia chemiczne

Ona
@Miły Pan

Przyjdzie czas Panie Kamilu to pójdzie ale nie firma tylko osoba, której dotyczą te śmieszne pomówienia.

On
@Ona

Tak to ja Kamil pani Mileno he

@Ona

Pani Mileno jeśli pani uważa za śmieszne szkolenia chemiczne Narażanie pracowników to pani albo niepoważna albo nie powinna pani pełnić owego stanowiska

Hanna

Na ich stronie internetowej widziałam że nie ma obecnie oferta pracy. A czy ktoś wie czy można wysłać CV bez konkretnej oferty i ona będzie brana pod uwagę? Takie wysłanie CV ma sens i zostanie jakoś zachowane w HR?

@Hanna

Daj do tej z tym nosem

Miły Pan

Piękna menager

Zostaw merytoryczną opinię o Lynx Security Sp. z o.o. - Łomża

• Jak się pracuje w Lynx Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lynx Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lynx Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lynx Security Sp. z o.o.
  • Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 58