Opinie o Blue System BS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Blue System BS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Blue System BS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue System BS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Madzia

A czy nadal przełożeni nalegają na sporą liczbę delegacji?

she

W handlowym w BS najbardziej stresująca praca jaka miałam. Po zwolnieniu musiałam się prosić o swoje pieniądze. Nad biurkami nieustanna praca kamery albo wzrok pani M. Dodatkowo to przewracanie oczami.

Sam on

Zdrowych i wesolych swiat w gronie rodzinnym wam zycze :-)

Pozuom wypowiedzi co niektorych jest taki, ze jedyne gdzie moga napisac to do "Ziarna"

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blue System BS Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

MM

zasuwaj tam supersamcu !!

Yoyo
@MM

Hejter w czystej postaci Niby gowork neguje hejt, a pozwala na takie wpisy

MM
@Yoyo

Uśmiechnij się :)

adam

Witam jakie zarobki na produkcji?

Jakiś czas temu jeszcze było mi szkoda , że sąsiadujące firmy i ich ludzie tak skaczą sobie do oczu , ale teraz ??!!!! Świetnie !!! Im szybciej ktokolwiek z Was BS , Nc czy Adm.. zniknie z rynku tym lepiej dla nas . Siema. Wielkopolska

Domniemuję że znasz NC lub Adm. Ok , zatem jaki problem z przytarciem nosa BS , szczególnie przy takiej historii w przeszłości z NC ? Może szefostwo BS zmięknie , zwłaszcza z dziwactwem typu lojalka

Sam on

Chcialbym zauwazyc ze to NC wprowadzilo lojalki odrazu po tym jak paru pracownikow przeszlo do BS... Wiec nie robcie z nich takich swietych....

Goraco polecam firme BS, wszystko jest jak nalezy, w tym miesiacu nawet wyplata byla 2 dni szybciej!

Muni

Potwierdzam. Ostatnio fajna impreza i wypłata przed czasem.

Sam on

Dokladnie tak jak piszesz, bola kogos pozytywne oceny

Aktualny

Konkurencja wypisuje bzdury, bo jest wściekła, że kolejnych pracowników nie może wykraść :))) Psy szczekają, karawana idzie dalej!!!

Roki
@Aktualny

Nie konkurencja, nie, nie.

Mat
@Aktualny

Jakich pracowników? Przecież tam już nikogo nie ma.

@Mat

No jasne, że nie ma. Przecież wszystkie maszyny i przewijarki same drukują i przewijają... To ciekawe co my w tej chwili robimy na produkcji? Zapewne za ciężkie pytanie dla ciebie. To ci odpowiem: Drukujemy i przewijamy

Jeszcze pracuję
@Ffy

Najpierw to trzeba mieć za co kupić surowiec a dopiero później można mówić o drukowaniu i przewijaniu.

Ffy

Po co kłamiesz że nie ma na czym drukować? Zresztą nie pracujesz u nas, bo byś wiedział że jest pełno surowca. Bezpodstawnie oczerniasz naszą firmę

Prze
@Ffy

Zapewne zmuszeni gotówką płacić.

Sam on

Posmiewisko to akurat jest z ciebie poniewaz nie masz zadnych argumentow i wypisujesz jakies bzdury wyssane z palca

@Sam on

Oj , @Tomi chyba ma rację ???? . Trzymajcie się na tym forum. Pozdrawiam. Konkurencja ale nie ta ,,okołobydgoska" tylko wielkopolska

Niuniek
@Aktualny

Konkurencja gdyby chciała to by całą firmę kupiła. A może to dobry pomysł?

tak tylko?
@Aktualny

Co to znaczy wykraść? Czy człowiek zatrudniony w waszej firmie jest traktowany jak przedmiot? Jak tak można robić! Każdy ma prawo pracować gdzie chce! Hańba jak tak jest. Ja rezygnuję do aplikowania do tej firmy.

Wiecie kto

Oj Woje.hy przestańcie podszywać się pod kierownika. Nieładnie tak sr.ć we własne gniazdo. Na szczęście możecie już tylko sr.ć wirtualnie na hejterskim portalu. Lepiej za przewijanie pieluch się weźcie! P.S. Cieszymy się, że już u nas nie pracujecie.

W kropce

Ale jak masz w lojalce że nie możesz zatrudnić się w firmie Nova... i Adma... to co prawo na to?

Wiktoria
@W kropce

Nie znam szczegółów na temat pracy w Blue System, więc nie do końca rozumiem, o czym jest Twój wpis. Jeśli możesz, to wyjaśnij. I na czym polega Twoja praca w tej firmie?

stary
@Wiktoria

hej. Firma podtyka pismo w którym jest napisane że po odejściu nie możesz zatrudnić się w firnie konkurencyjnej Nova... i Admar... A jak pójdziesz tam to zapłacisz karę 100.000zł Czy można gdzieś wysłać skan tej umowy do wglądu? Jesteśmy zastraszani i manipulowani przez to. Drukarz, operator czy handlowiec nie może odejść do innej podobnej firmy przez rok. Strach jest i boimy się odejść.

Xyz
@stary

To po co podpisujesz ?

@stary

Kto ci podtyka? Dostajesz otwarta informacje na temat lojalki, wiec tu glupot nie opowiadaj, a po za tym firma Nova.... rowniez posiada lojalke na BS wiec prosze Cie/Was przestancie beczec na temat tych lojalek! Podpisujecie je swiadomie przeciez, nikt inny za was tego nie zrobil wiec z czym macie problem?

Adam Wojech
@Wiecie kto

Szkoda cokolwiek mówić. Jak masz jakiś dowód na to że to ja napisałem to trzeba to powiedzieć prosto w twarz a nie jakieś głupoty pisać na forum. Nigdy nie robiłem pod górkę żadnej firmie w której pracowałem i nie wiem czemu pewne osoby miały o mnie takie zdanie . Szef B wie dla czego się zwolniłem. A jak widać nie boje się podpisać więc proszę się zastanowić nad swoimi wypowiedziami bo bezpodstawne oskarżenia są nawet karalne. Powodzenia w dalszym rozwoju firmy.

Czy Blue System BS Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Szef produkcji

Teraz szef produkcji was ustawi

Ania ania
@Szef produkcji

...
@Szef produkcji

Pani Anna chyba idzie na rekord. Ciekawe ile jeszcze firm zmieni w tym roku? W Bydgoszczy już niema w czym wybierać.

kkk
@...

wracaj do szkoły "nie ma" pisze się osobno Osoba dopiero zatrudniona, a już hejt!

Ll
@kkk

Musisz odróżnić hejt od wyrażania opinii

kkk
@kkk

No tak, mój błąd, biorę to na klatę. Anno powodzenia, ale Waldek się śmieje jak maszerujesz z firmy do firmy.

Bbb

A Bartek jak rośnie haha

@Bbb

Jak dzieci

babo

U nich jest tylko jedna ścisłość, lojalka i nic więcej. Jak podpiszesz to nie pójdziesz do innej firmy bo KARA 100.000zł. I tylko dzięki temu jeszcze istnieją. Zapytaj ile osób by odeszło a nie może. Niech zrobią turniej!!! TYDZIEŃ Z ZAWIESZENIEM LOJALKI, i zobaczymy ile osób zostanie.

@babo

Lojalke masz podpisana na dwie firmy, w bydgoszczy i okolicy masz od groma innych drukani/firm wiec w czym tu widzisz problem?

dppw
@Sam on

No właśnie! Nie podoba się to idźcie na Glinki, albo Przemysłową! Tam dopiero Waldziu, albo Paulinka nauczą jak powinno się pracować! :)))

pabi
@Sam on

Ale właśnie mi chodzi o te dwie drukarnie. Ci co mogli to tam poszli i mają dobrze.

@pabi

Ja też bym poszła ale lojalka mnie trzyma.

Lojalka
@ja

Idź do radcy prawnego. Lojalka to tylko papier. Jest szereg możliwości aby pracować dalej w tej samej branży u innego pracodawcy. Można wszystko obejść.

@Lojalka

Podobna jak się podpisało to nic się nie da zrobić.

Szuwarek
@pabi

Gdzie maja dobrze? Bo napewno nie w Nc z tam tad uciekaja ludzie, do nas zaczeli przechodzic i odrazu w nc wprowadzili lojalki zeby wiekszosc nie uciekla

Sam on

Jedna z lepszych firm w jakich pracowalem, pracuje w niej obecnie, firma godna polecenia, a te wszystkie wywody pisza jakies niedojrzałe osoby ktore chcialy za gwiazdorzyc ale szybko zostaly sciagniete do parteru

bycy
@Sam on

Sratu tatu, każdy wie jak było i jest.

@Sam on

Ja też polecam naszą firmę.

Stokrotka

Pracuję tu już sporo lat i nie narzekam. Wypłata zawsze na czas a w tym miesiącu nawet i szybciej. Jak ktoś chce to są nadgodziny. Łatwy i szybki dojazd. Wszędzie blisko. Mili ludzie. Bardzo fajna atmosfera. Nie wierzcie w te dziwne posty, które pewnie piszą jacyś zwolnieni pracownicy.

Oooooo

Żal mi gościa. Nie odpisujcie mu, bo widać że nie warto. I tak nie zrozumie.

Bezimienny

A jeb... się w łeb za te bzdury!! Wyciągnij głowę z (usunięte przez administratora) to może zaczniesz myśleć.

Bezimienny

A i potrzywanie się czyimś Nickiem nie jest w porzadku! Słaby jesteś.

Sam on

Bardzo slabe to jest podszywac sie pod kogos.. Ktos sie tu wykazal brakiem jaj

Przemek

Wypowiedzenie zaraz po uzasadnionym chorobowym, słabe wynagrodzenie, odpowiedzialność finansowa przy tak niskim wynagrodzeniu to żart. Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie polecam

Mieczysław
@Przemek

Mógłbyś napisać o jakiej odpowiedzialności finansowej piszesz? Chodzi o sprzęt firmowy, czy są to umowy lojalnościowe za kursy lub szkolenia.

Przemek
@Mieczysław

Odpowiedzialność finansowa za ewentualne błędy itp

@Przemek

Napewno nie za jednorazowe bledy, a ty popelniales te same bledy wiielokrotnie ????

@Przemek

Odpowiedzialność finansowa każdy ponosi, nawet jak zarabiasz najniższą.

Juri

Polecam pracę w naszej firmie! Szefie dziękujemy za urodzinową zabawę.

@Juri

Było (usunięte przez administratora) Żarcie wóda tańce i kręgle Olo król parkietu pomimo złamanej nogi ????

@Juri

No i wkoncu jakas konkretna wypowiedz! Dziekujemy! Impreza super!

lojalka

Jak masz problem z lojalką to masz dwa rozwiązania. Pierwsze to czekasz rok i idziesz gdzie chcesz i rozwijasz się dalej. Drugie to cwańsze, zwalniasz się, odbierasz przez rok ekwiwalent i kuronia a pracujesz na czarno u konkurencji. Zawsze możesz kryć się że byłeś -aś na rozmowie itp...

załamany

Co zrobić z lojalką jak sie podpisało? Czekać rok? Czy jest jakiś sposób?

eee...

Trzeba było rzetelnie pracować i nie robić reklamacji, to by nagroda była jak należy i nikt by Cię nie zwolnił! A teraz płacz i zgrzytanie zębami.

Niezastapiony cwaniak
@eee...

@eee... nie cwaniakuj...reklamacje trzeba robić... Firme stać na reklamacje które świadomie wpuszcza w obieg...bo wielu odbiorców się łapie.. Mam widze bratnia dusze....ściemniać w robocie za fajne pieniadze i brać premię na maxa...to jest to.. Nie ma jak to drukarz niezastapiony....w firmie .....który kocha swoją robotę..(ZARTUJE) .No ale gdzie zarobisz 5-6 tyś ...na łapke Panowie nie płaczcie i do roboty...ładnie się uśmiechać to premia i jedna zmiana bedzie wam dana..

Sam on

Żal to jest mi was bo każdy wyszczekany w necie to juz w ogóle kozaki, a jak przychodzi co do czego to każdy siedzi cicho jak mysz pod miotłą...

Wku*rwiony
@Sam on

Akurat ja nie siedziałem jak mysz pod miotłą. Od razu nie spodobały mi się krętactwa.

@Sam on

Siedzi cicho bo każdy boi się o pracę. Rachunki i kredyty trzeba płacić, gdyby nie lojalka to większość by odeszła. To trzeba gdzieś zgłosić może ktoś nam pomoże.

Niezastąpiony cwaniak

@cool Trzeba być cwaniakiem i kroić ile się da. A tak na powage..Firma nie daje rozwoju i szef to (usunięte przez administratora).Pracuje tylko dlatego że wysysam od niego co się da...Łykam wszystko nadgodziny przytakuje ,itp czyli OK .(usunięte przez administratora)...Mam swiadomość tego ze by znalazł lepszego odemnie i za mniejsze pieniądze..Ale pracuje kilkanascie ładnych lat i nie mam innej roboty ani alternatywy...Czyli co....rypie i zgadzam się na wszystko a szef daje coraz więcej i wiecej..A co podpisali lojalki to żal mi ich ...albo i nie ..

• Jak się pracuje w Blue System BS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blue System BS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue System BS Sp. z o.o.?

Blue System BS Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Bydgoszcz

Blue System BS Sp. z o.o.