Opinie o Pesmetal Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pesmetal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pesmetal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pesmetal Sp. z o.o. w Mysłowice

j-23

Nie polecam, pracowałem dwa miesiące okres próbny ,praca na montażu akcesoriów dno i bałagan za który nikt nie odpowiada. Zero kontaktu z tzw. kierownictwem,(a tych aż dwóch) od początku pracy okazana niechęć i brak współpracy. Brak odzieży i obuwia(musisz mieć swoje),hala bez ogrzewania- w zimie brr ,przepisy bhp nie obowiązują, trzeba podnosić spore ciężary. Czas pracy w żaden sposób nie dokumentowany -po prostu wchodzisz prosto z ulicy i (usunięte przez administratora) każda przerwa na napicie się wody kwitowana przez kierownika-"robić ci się nie chcę , do domu". Żadnego szkolenia ,zero objaśnień co i jak i kiedy ,o wszystko sam się musisz dopytywać a i odpowiedzi udzielane niechętnie i pokrętnie lub wcale.(Tylko dzięki dwóm pracownicom które pracują na montażu i starały się objaśnić co i jak człowiek nie rzucił tej roboty po tygodniu).Kontakt z dyrekcją czy prezesem który odwiedzał hale co drugi dzień i jego zdawkowe "dzin dobry" niczym policjant z komedii "allo allo" skutecznie zniechęcały do zadawania pytań i zmuszały do przemyśleń typu "co ja tutaj robię?" .Tak samo było z kierownikiem francuzem podobnym do aktora z filmu taxi jak ktoś już tutaj słusznie zauważył. Zarobek za pełny miesiac poniżej 3tys.skutecznie zniecheca do pracy w tej francuskiej manufakturze-dla mnie to czas stracony .Oczywiście są też pozytywy -praca na jedną zmiane -można spożywać alkochol w miejscu pracy(sic tylko czy to pozytyw?) i palić.

Dany
@Magdalena - HR Pesmetal

Odpowiedź Pani z HR ubaw po pachy :D:D:D(oczywiście z firmy zewnętrznej, której nie ma nawet okazyjnie w firmie ), która widziała jak wyglądają warunki na produkcji w firmie tylko z przekazu właścicieli. Jeśli chodzi o BHP to W Pesmetalu skrót powinien być rozwinięty "Brak Higieny Pracy" . Co do szkolenia to w tej firmie nic nigdy nie istniało tym bardziej, że wiecznie pijanemu kierowcy z taxi zależy na tym żeby z nowego pracownika zrobić obiekt kpin i żartów. (książkowy przykład żartów) Ze względu na zachowanie oraz brak reakcji kierownika z "Taxi" ze współpracy zrezygnowało wielu ludzi z montażu, spawaczy czy nawet pracowników biurowych jak kierownik lakierni, dwóch technologów czy dwie Panie od zamówień nie wspominając o magazynierze czy zastępcy pana "taxi". Firma porażka poza pracą na jedną zmianę nie ma innych pozytywnych stron.

Stary

Najlepszy jest kierownic z filmu TAXI. Cwaniaczek taki dość i niezbyt sympatyczny, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Firma fajna, zarobki bardzo fajne ale jeśli chodzi o gościa z TAXI to żenada totalna. I pomyśleć że kogoś takiego się daje na stanowisko kierownicze.

TersuTrucker Nowy wpis

Cześć, pojawiło się ogłoszenie na kierowcę b+e, c+e. Czy dowiem się tutaj czegoś ciekawego na temat warunków zatrudnienia jako kierowca w tej firmie, jakieś opinie i informacje?

Tomko Nowy wpis
@TersuTrucker

Taka najistotniejsza informacja że będziesz musiał jeździć przeciążonym autem modląc się o to żeby nikt cię nie zatrzymał np. w Niemcach. Ogólnie wyżyłowane auta na maksa i atmosfera też nie ciekawa. Ogólnie szukaj sobie czegoś innego jeśli nie chcesz tracić czasu z użeraniem się z panem z taxi.

@kot Nowy wpis

Nie rozumiem ludzi wpisujących takie komentarze.pewnie sami tam pracowali albo i nawet pracują a teraz psy wieszają na karkach ludzi.w każdej pracy trzeba się przede wszystkim wykazać osobowością, umiejętnościom ,opanowaniem. Jeżeli ktoś nie ma tych cech to po co wogole zaczyna pracę w jakiekolwiek firmie.za darmo i bez wiedzy nikt nie da do gara.a kończąc komentarz na temat tej firmy to jeśli pracowales/as i nie umiales/as ogarnąć obowiązków i polityki firmy takim osobom się mówi stanowcze żegnam. Pozdrawiam i motywuje do dalszych starań i motywacji .

Dany Nowy wpis
@@kot

Chyba mówisz o wykazaniu się mając na myśli kapowanie i podlizywanie się panu "taxi" oraz picu razem z nim? Poprzednie komentarze mówią w końcu prawdę o tej firmie i mają na celu być przestrogę dla nowych osób przed warunkami pracy.

j-23

Magdalena - HR Pesmetal
@j-23

Panie Jacku, chcielibyśmy w sposób rzetelny odpowiedzieć na przedstawione przez Pana kwestie oraz zauważyć, że w życiu zawodowym brak odwagi i chowanie się za anonimowymi komentarzami świadczy o mentalności człowieka. Rozumiemy że może Pan być rozgoryczony i nieusatysfakcjonowany, że nie przedłużyliśmy Pańskiej umowy, jednak niezbędnym do tego jest zaangażowanie oraz trochę chęci do pracy. Decyzje dotyczące przedłużania umów opierają się przede wszystkim na kompetencjach, ale również na umiejętności współpracy w zespole. Jeżeli były problemy z integracją, prawdopodobnie wynikały z niedopasowania pracownika do specyfiki naszej firmy. Staramy się tworzyć otwarte i przyjazne środowisko pracy dla wszystkich, ale nie zawsze każdy pracownik jest w stanie dostosować się do naszej kultury firmowej oraz zaakceptować różnorodność kulturową osób pracujących dla firmy. Zawsze staramy się zapewnić atrakcyjne wynagrodzenia, adekwatne do umiejętnościami oraz doświadczenia, o czym może poświadczyć liczba zatrudnionych z wieloletnim stażem. Doceniamy (nie tylko finansowo) lojalność oraz wkład pracy osób pracujących z nami przez długi czas. Dla Pana informacji nasza hala produkcyjna została wybudowana i oddana do użytku w styczniu 2020 roku. Jest pod systematyczną kontrolą odpowiednich instytucji i wszystkie urządzanie włącznie z ogrzewaniem funkcjonują bez zarzutu. Kontrole techniczne są przeprowadzane regularnie, aby zapewnić bezpieczeństwo i funkcjonalność naszych obiektów. Bezpieczeństwo oraz higiena pracy, jest od wielu lat zapewniona przez profesjonalną, niezależną zewnętrzna firmę, co zapewnia większa obiektywność. Zawsze jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, a w przypadku konkretnych uwag w powyższym zakresie, z pewnością je przyjmiemy i poddamy dogłębnej analizie Życzymy Panu powodzenie w poszukiwaniu nowej pracy

Dany
@Magdalena - HR Pesmetal

Czy zarobki w firmie Pesmetal Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Johny

jak się przetrwa czas próbny można super zarobić. Fajna hala, dobre godziny pracy

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Pesmetal Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Montażysta akcesoriów drzwiowych i okiennych?

Firma Pesmetal Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Parch

Siema. Jak się u was pracuje ale w sensie jaka atmosfera w pracy i wy jako produkcja między sobą i jakie relacje z górą? Jakby się komuś chciało.

Fiz

Witam. Ile można zarobić u was np. jako monter?

Stary

blue

Witam. Czy są przyjęcia do pracy w Pesmetal ?

Magdalena
@blue

W chwili obecnej jest prowadzona rekrutacja na stanowiska - spawacz, pomoc lakiernika, monter akcesoriów oraz wsparcie biura projektowego i technologa produkcji

żubr Ce
@blue

Zapraszam do zobaczenia na własne oczy tej oryginalnej atmosfery. Robota do końca tarczy szlifierski i rękawicy na pewno warto to zobaczyć na własne oczy. Zobacz i przekonaj się takiej drugiej firmy nie zajedziesz z francuskim kierownikiem z filmu "Taxi".

Wiktor

Ile da się wyciągnąć na miesiąc ?

Ktoś tam
@Wiktor

Daj sobie spokój z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Pesmetal Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Pesmetal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pesmetal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Pesmetal Sp. z o.o.
  • Mikołowska 31