Opinie o Romax Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Romax Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Romax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romax Sp. z o.o. w Warszawa

Były

Romax hurtownia płyt wiórowych, pilśniowych, mdf i skleiki, z Warszawy przy ul. Pokornej, prowadzona przez Białorusina, nie polecam, non stop rotacja pracowników, (usunięte przez administratora), brak szacunku, omijać.

Mery Nowy wpis

Cześć, to ogłoszenie dla sprzedawcy już nieaktywne, chociaż może podejdę ze zgłoszeniem osobiście. Podejrzeć się go już nie da, a w komentarzach sprzed lat są informacje o braku benefitów, słabej amotsferze. No ale może właściciele wzięli sobie opinie pracowników do serca i już lepsze warunki są? Znalazłabym tam już choćby dodatkową opiekę medyczną?

Były Nowy wpis

nie

@pracownik

A wobec tego jak wygląda tutaj aktualna sytuacja związana czy to z innymi benefitami czy socjalem dla pracowników?

@Agata

nie ma opieki med, ubezpieczenia, karty multisport, płaconych nadgodzin - nic

Bożena
@pracownik

A sporo jest tych nadgodzin? ;/ Bo tak za darmo robić... Może chociaż da się odebrać wolne dni czy też nie?

Co ty , nie warto .

Teresa

A czemu nie warto wyjaśnisz?

Mekambe Nowy wpis

Podstawa na konto Reszta pod stołem,NIE POKECAM !!!

Czarek Nowy wpis
@Mekambe

Czemu nie całość na konto? Ta reszta w kopercie to ile? Premia kilkaset zł?

pracowałam

Dzień dobry nie polecam pracy w Romax u Pana Baranowa jest duża rotacja w księgowości, napięta atmosfera przez MOBING ze strony właściciela (dotyczy wszystkich pracowników) omijać!!!!

@pracowałam

Prawda, jest masakra jakaś.

Kamila

A ty czemu tak mówisz, też masz jakieś doświadczenia z nimi? To weź opowiedz coś!

@Kamila

Tak, jest naprawdę bardzo specyficzna firma , nie warto nawet wysyłać CV. Vladimir Baranow jest bardzo specyficzna osoba . Naprawdę nie warto .

Agata

Dziwi mnie to, bo każdy tak tu od miesięcy krytykuje a widać, że firma jakoś działa. Te opinie nie są trochę przesadzone jednak?

@Agata

jakoś działa bo ludzie się boją zmieniać pracę - tam pracują tylko obcokrajowcy, mają różne statusy prawne w kraju, czekają na dokumenty pobytu, nie znają dobrze polskiego więc pracują i znoszą upokorzenia

@ja

No to widzę nieco bardziej skomplikowana sprawa z tego jest. To chyba względnie w miarę ok im się pracuje skoro to znoszą? Nie powinni tak czy siak tego gdzieś zgłosić, może to by polepszyło sprawę skoro chcą tu zostać?

@pracowałam

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakub

Jest.... no właśnie, nie dowiemy się co sądzisz bo niestety nie widać dalszej części :D Możesz napisać innymi słowami co miałeś na myśli?

)))nic nie finansuje))))) ale wymaga na 250%

@były pracownik

Ale nie finansuje i tych szkoleń nie ma? Sami o to dbacie? I sory, że spytam, ale nie jesteś przypadkiem Ukraińcem?xd Bo z tego co zauważyłam to oni tak tymi nawiasami nawalają.xd

Teresa
@były pracownik

wymagają na 250%? Możesz podać czego konkretnie wymagają?

@Agata

Finansowanie ? Dyrektor nie zna takiego słowa. Tak,jestem ukraincem .polaków do tej firmy się nie zatrudnia - polityka szefa.

Katarzyna

dlaczego dyrektor nie zatrudnia Polaków? chcą więcej kasy za pracę niż Ukraińcy ?

@Katarzyna

żaden polak nie zgodzi sią na takie warunki jakie tam są

Agata

I jak wam w takim razie pracuje się w zespołach z ludźmi o tej samej narodowości? Wolicie taki tryb pracy czy brakuje wam jednak Polaków?

B

Firma Remax potrafi zmienić cena 3 raza w drodze , nie polecam Władimir Baranów jest poprosty okropny

@B

Jak to, gdy jest już w drodze? Opiszesz sytuację?

Czy Romax Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Asia

W KRS nie ma wymienionego wlasciciela firmy. Jest wpisany "pionek" chlopak ktory jest tam tylko figurantem. Nie moze w firmie nic. Jest gnojony przez wlasciciela i ponizany. W firmie cala Ukraina i Bailorus. Malo kto mowi tam po Polsku. Odrawa codziennie jak na kazaniu towarzysza Stalina - po rosyjsku bo wlasciciel zna tylko brzydkie wyrazy po Polsku.

pracownik były
@Asia

i nic się nie zmieniło

Łuk

Obecnie firma szuka Specjalisty ds. celnych i finansowych. Czy warto aplikować na to stanowisko? Czy biuro mieści się w biurowcu, czy w mieszkaniu?

@Łuk

A gdzie można uzyskać dostęp do tego ogłoszenia?

Łuk
@Agata

To nie jest odpowiedź na moje pytania.

@Łuk

Na tym stanowisku w ciągu roku już jest trzecia rekrutacja,o czymś to świadczy.

Duda

Szkoda czasu i energii. W pracy same ruskie nie znające polskiego, nie płaca a wymagają.

On
@Duda

Panie Duda R. Gucio tam wiesz, bzdury tu piszą jak zwykle

Xxx
@Duda

A kto jak nie ruskie mają pracować

@Xxx

Ano już niedługo przewiduję, że będzie tak, że w firmach w ogóle polaczka nie spotkacie już po tym co się na świecie dzieje. :/ Ale rozumiem, że macie do nich jakiś problem czy o co chodzi?

VVVV

potwierdzam, ciężko się tam pracuję, przede wszystkim psychicznie. na długo mnie tam nie starczyło

dyrektor - największy (usunięte przez administratora) których spotkałem kiedykolwiek. nie wybiera ani słów ani działań - brak szacunku do ludzi - i to jest głównym powodem ogromnej rotacji pracowników. odradzam pracy w romaxie - szkoda nerwów

Czy nowo zatrudnione osoby w Romax Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mol

Tak

mixx

Pracował ktoś jako magazynier i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Czarek

Tak rzadko korzystacie z możliwości pozostawienia na forum swojej opinii bo dobrze się pracuje?

Wiktor

@Asia Zawsze można zmienić pracę. Niestety jeśli brakuje chęci do pracy to nawet dobra firma a Romax taką jest nie zmieni tego!

Kozan555

Sa firmy idealne, nie ma niestety idealnych ludzi. Sa nie ogary ktore chca stworzyc z niczego imperium - najczesciej kosztem pracownika.

Kozan555

Nie warto, szkoda czasu, pic na wode fotomontaz. Jakas jedna wielka sciema. Gosc mowi ze na rynku jest tyle lat a nie ma strony internetowej. Obiecuje duze zarobki a zarobkow nie ma. Wszystko pod stolem. Na konto niewielka czesc. Unika pewnie podatkow.

Kozan555

Czy ktos wie jaka strone internetowa ma ta firma? Szukam i znalezc nie moge nigdzie. Jak nie plytki mi wyskakuja to sprzet medyczny....prosze o pomoc. Chyba ze ta firma jak tu pare osob pisze to sciema i nic poza tym

Bartek

Zawsze można zmienić pracę. Niestety nie zawsze tak pracujemy żeby firma była z nas zadowolona.

Justyna

Sporo dobrego o firmie słyszałam i dziwią mnie niektóre wpisy!!

Waldi
@Justyna

Idz i sie przekonaj. Nic dobrego. Oszustwo. wyplata pod stolem

Zostaw merytoryczną opinię o Romax Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Romax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Romax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Romax Sp. z o.o.
  • Pokorna 2 lok. 1017