Opinie o Bol-Ann P.P.H.U. Skład Materiałów Budowlanych w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bol-Ann P.P.H.U. Skład Materiałów Budowlanych. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bol-Ann P.P.H.U. Skład Materiałów Budowlanych o rekrutacji.


Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bol-Ann P.P.H.U. Skład Materiałów Budowlanych w Gniezno

baner wywiady
Robert Nowy wpis
Klient

Kilka lat temu kupowaliśmy w tej firmie bardzo dużo materiałów na budowę i byliśmy bardzo zadowoleni,a dziś znajomi pojechali odebrać nasz ekogroszek zamówiony na PGG. Wczoraj telefon,żeby między godziną 7 a 16 go odebrać, o 7 dzwoni znajomy,że kierowca jeszcze z kopalni nie dotarł,przyjechał po 14 a z naczepy lała się woda(bez planeki,słoneczna pogoda). Gdzie był tyle godzin i skąd ta woda możemy się tylko domyślać. Do Gniezna mamy 60 km,więc znajomi czekali, w międzyczasie przyjechały dwa suche transporty. Mam nadzieję,że wobec kierowcy zostaną wyciągnięte konsekwencje i sprawdzony GPS, bo ktoś musiał mu pomóc. Mam tylko nadzieję,że jest to ekogroszek załadowany w kolpalni a nie wymieniony na jakieś badziewie.

xxx Nowy wpis
Klient

Radzę trzymać paragony przez co najmniej rok. Do mnie po roku napisali pismo, ze nie zapłaciłam za listwy i straszyli Krajowym Rejestrem Długów. Argumenty mieli tak nieudolne, że płakałam ze śmiechu.np.że od tego czasu ceny wzrosły i podobne bzdury. Zresztą pan u którego zamawiałam te listwy (czysty, oczywisty w ładnym garniturze robił wrażenie,że rozumie o jakie listwy mi chodzi (narysowałam mu przekrój ) a jednak dostałam zupełnie inne. Pierwszy raz się spotkałam z tak absurdalną sytuacją. Nie polecam tego sklepu a jeżeli już to proszę uważać i trzymać paragony bo są nieudolni.

1
Administrator

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Bol-Ann P.P.H.U. Skład Materiałów Budowlanych w mieście Gniezno? Czekamy na Wasze opinie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Bol-Ann P.P.H.U. Skład Materiałów Budowlanych - Gniezno

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Bol-Ann P.P.H.U. Skład Materiałów Budowlanych
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Witkowska 82 lok. A
    62-200 Gniezno
  • NIP: 7841946044 KRS: 0000056978
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Bol-Ann P.P.H.U. Skład Materiałów Budowlanych
Przejdź do nowych opinii