Opinie o CT Connect Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CT Connect Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CT Connect Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CT Connect Sp. z o.o. w Łódź

Zostało podkreślone w ostatnim wątku to, że zatrudniane są osoby bez doświadczenia, co potem z ich rozwojem oraz dalszymi awansami? I czy na spedycje można się tak w ogóle dostać? mam przed sobą aktualne oferty i jest w nich wpisane, że rok doświadczenia w pracy w branży to minimum. Trzeba czekać na oferty dla asystentów? Przyjmują?

Lidia Nowy wpis

witam, zauważyłam, że ktoś pytał o przyjęcie kierowców bez doświadczenia i zostało to przemilczane. to oznacza, że nie ma takiej opcji? ile tak zatem trzeba mieć za sobą w praktyce, żeby móc liczyć na przyjęcie do firmy? chciałabym też się zorientować ilu kierowców obecnie jeździ i jaki jest stan floty

gość Nowy wpis
@Lidia

Zatrudniane są również osoby bez doświadczenia.

Piotr Nowy wpis

Czy przyjmują młodych kierowców bez doświadczenia?

Roman

Witam serdecznie To tylko dla wyjaśnienia . Pieniążki wpłynęły więc to musiał być tylko błąd w biurze , więc wszystko jest w porządku . Pozdrawiam.

@Roman

No takie sytuacje się zdarzają. Czasem błąd systemu lub coś. Najważniejsze, że wszystko się zgadza :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CT Connect Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w CT Connect Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nie, nie odbywa się. Osoba rekrutująca najczęściej sama go nie zna.

@Gość

A są jakieś wymogi ogólnie odnośnie znajomości języka?

Sopel87

Jaka średnia km na 3 tygodnie

Roman

Wolą odganiać i zniechęcać potencjalnych kierowców. Bardzo przykra sytuacja choć szef wydawał się być miłym człowiekiem . Ciąg dalszy tej historii za tydzień. Obym miał dla was, kierowców pozytywne zakończenie pracy w CT CONNECT. Szerokości życzę.

Roman

Pracowałem tam przez tylko jeden tydzień ale kilka spraw się wyjaśniło od razu. Praca bez limitów godzinowych nie jest dla mnie ponieważ zmęczenie prowadzi do poważnych błędów i konsekwencji na drodze . Pracownicy których poznałem wydają się być ok ( pozdrawiam spedytora Tomka ), lecz usłyszałem od jednego z nich że jestem następnym jeleniem w firmie i takie tam ( powinno dać do myślenia ) . Podczas wstępnej rozmowy z szefem usłyszałem że kasa jest do 10 a tu już 18 i o kasie ani widu ani słychu. Więc może dobrze że straciłem tylko tygodniówkę a nie zostałem tam dłużej bo i tak pracował bym za darmo . Może to jest tylko błąd biura ale rzutuje na całą firmę , dopisze komentarz za tydzień i powiem jak to się skończyło żeby potencjalni kierowcy wiedzieli na co się piszą i na co mogą liczyć . Ogłoszenie na OLX widzę już od chyba trzech miesięcy ( wcześniej nie szukałem pracy ) i nie mogą znaleźć pracowników może dlatego że nikt nie chce pracować za darmo ,a może to w biurze nie wiedzą jak pracować porządnie i woła odganiać

Przyszły kierowca

Niebawem zaczynam pracę w tej firmie (zielony kierowca na międzynarodówce) chętnie podzielę się obiektywną opinią, jak tylko zacznę pracować:)

@Przyszły kierowca

Cześć, zostaw kontakt do siebie też zaczynam tam prace od poniedziałku to się zgadamy może, raźniej będzie:)

Dominik
@Przyszły kierowca

I jak tam wygląda sytuacja?

Qwer
@Przyszły kierowca

Добрый. Что скажете насчёт работодателя?

Były kandydat

Dziwna rozmowa kwalifikacyjna . Nie wspomnę o tym że jednak nie skusze się na te obiecanki cacanki. Może i firma słowna (moze). Ale nie zaryzykuje cos mi nie gra . Ze po wyjeździe z firmy nie doładowanym autem hamulec za brama i doladunki. Aż takim narwancem nie jestem. Może takie są praktyki teraz ale po zasięgnięciu opinii głębszych THE END

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w CT Connect Sp. z o.o.?

Mikołaj Biernacki

najnizsza

T

Zarobki po trasie 18/20 dni (3 kółka) Włochy-Neapol, Finlandia-Helsinki, Bułgaria (nie pamietam miasta) - 4,600 netto - mój pierwszy miesiąc. w trasie średnio 5/6 dni - 2/3 dni w domu, więc myślę że jest okej jak na początek.

BS

Brak szacunku dla pracowników i odpowiedniego szkolenia

Zostaw merytoryczną opinię o CT Connect Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CT Connect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CT Connect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CT Connect Sp. z o.o.?

CT Connect Sp. z o.o.
  • Wojska Polskiego 190