Opinie o CT Connect Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CT Connect Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CT Connect Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o CT Connect Sp. z o.o. w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Przyszły kierowca
Kandydat

Niebawem zaczynam pracę w tej firmie (zielony kierowca na międzynarodówce) chętnie podzielę się obiektywną opinią, jak tylko zacznę pracować:)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 godzin.

Czy w CT Connect Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy CT Connect Sp. z o.o. w Łódź.

Sprawdź
Piotr Nowy wpis
Kandydat

Czy przyjmują młodych kierowców bez doświadczenia?

Lidia Nowy wpis
@Piotr

Czy jeśli zostało to przemilczane można wnioskować, że jednak niestety nie? Ciekawe jakiego doświadczenia mogliby tak orientacyjnie wymagać. Ogólnie to jeżdżą tutaj może kobiety?

Roman

Witam serdecznie To tylko dla wyjaśnienia . Pieniążki wpłynęły więc to musiał być tylko błąd w biurze , więc wszystko jest w porządku . Pozdrawiam.

Karolina Nowy wpis
@Roman

No takie sytuacje się zdarzają. Czasem błąd systemu lub coś. Najważniejsze, że wszystko się zgadza :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w CT Connect Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Gość
@Pytanie

Nie, nie odbywa się. Osoba rekrutująca najczęściej sama go nie zna.

Karolina
@Gość

A są jakieś wymogi ogólnie odnośnie znajomości języka?

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CT Connect Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent/ka Działu Finansowego
PTM Polska
(57 opinii)
logo firmy Konsultant Telefoniczny- Play
Call Center House Sp. z o.o. w Warszawie
(39 opinii)
logo firmy Specjalista ds. rekrutacji
Łódź
Leasingteam Professional Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Pracownik Produkcji
Erbi Sp. z o.o.
(51 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Roman

Wolą odganiać i zniechęcać potencjalnych kierowców. Bardzo przykra sytuacja choć szef wydawał się być miłym człowiekiem . Ciąg dalszy tej historii za tydzień. Obym miał dla was, kierowców pozytywne zakończenie pracy w CT CONNECT. Szerokości życzę.

Roman

Pracowałem tam przez tylko jeden tydzień ale kilka spraw się wyjaśniło od razu. Praca bez limitów godzinowych nie jest dla mnie ponieważ zmęczenie prowadzi do poważnych błędów i konsekwencji na drodze . Pracownicy których poznałem wydają się być ok ( pozdrawiam spedytora Tomka ), lecz usłyszałem od jednego z nich że jestem następnym jeleniem w firmie i takie tam ( powinno dać do myślenia ) . Podczas wstępnej rozmowy z szefem usłyszałem że kasa jest do 10 a tu już 18 i o kasie ani widu ani słychu. Więc może dobrze że straciłem tylko tygodniówkę a nie zostałem tam dłużej bo i tak pracował bym za darmo . Może to jest tylko błąd biura ale rzutuje na całą firmę , dopisze komentarz za tydzień i powiem jak to się skończyło żeby potencjalni kierowcy wiedzieli na co się piszą i na co mogą liczyć . Ogłoszenie na OLX widzę już od chyba trzech miesięcy ( wcześniej nie szukałem pracy ) i nie mogą znaleźć pracowników może dlatego że nikt nie chce pracować za darmo ,a może to w biurze nie wiedzą jak pracować porządnie i woła odganiać

Przyszły kierowca

Michał
@Przyszły kierowca

Cześć, zostaw kontakt do siebie też zaczynam tam prace od poniedziałku to się zgadamy może, raźniej będzie:)

Dominik
@Przyszły kierowca

I jak tam wygląda sytuacja?

Qwer
@Przyszły kierowca

Добрый. Что скажете насчёт работодателя?

Były kandydat

Dziwna rozmowa kwalifikacyjna . Nie wspomnę o tym że jednak nie skusze się na te obiecanki cacanki. Może i firma słowna (moze). Ale nie zaryzykuje cos mi nie gra . Ze po wyjeździe z firmy nie doładowanym autem hamulec za brama i doladunki. Aż takim narwancem nie jestem. Może takie są praktyki teraz ale po zasięgnięciu opinii głębszych THE END

Jak się pracuje z ludźmi z CT Connect Sp. z o.o.?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w CT Connect Sp. z o.o.?

Mikołaj Biernacki
@Pytanie

najnizsza

T

Zarobki po trasie 18/20 dni (3 kółka) Włochy-Neapol, Finlandia-Helsinki, Bułgaria (nie pamietam miasta) - 4,600 netto - mój pierwszy miesiąc. w trasie średnio 5/6 dni - 2/3 dni w domu, więc myślę że jest okej jak na początek.

BS

Brak szacunku dla pracowników i odpowiedniego szkolenia

Nadal oczekujemy na nowe info, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie CT Connect Sp. z o.o. w miejscowości Łódź nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o CT Connect Sp. z o.o. - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w CT Connect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CT Connect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CT Connect Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie CT Connect Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy CT Connect Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CT Connect Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wojska Polskiego 190
    91-726 Łódź
  • NIP: 7262660221 REGON: 364257139 KRS: 0000613579

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CT Connect Sp. z o.o.