Opinie o SLM Sp. z o.o. w Kalino

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SLM Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SLM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SLM Sp. z o.o. w Kalino

S&S Nowy wpis

Nie polecam !!!!!!!!!!!!! Brak kontaktu z firmą ,dwie faktury nie zapłacone do dziś . Najlepiej śliskać się na innych nie dosyć że za grosze człowiek wykonuje usługę to jeszcze Ci nie zapłacą . Oby ktoś przewiózł ich tak jak oni to zrobili podejrzewam ,że nie z jednym kontrahentem . Poszło do windykacji .

pelek5112 Nowy wpis
@S&S

No nie jest PAN niestety. Tez mam fakture. Grosze bo 307e. Ale mam takich firm pewnie z 20 juz:(

Markus Nowy wpis

Witam, SLM jest właścicielem nie jaki(usunięte przez administratora), 30 letni arab. Sami sobie dopowiedzcie.

wodzu Nowy wpis

Próbują szybko kasować opinie żeby jeszcze naciągać ludzi z dala od tej firmy pamietajcie

lysy

Nie pracować z tą firmą (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)sp z.o.o ze szczylkiem szefem na czele pamietajcie nie z tą firmą !!!!!!!!!!

Firma SLM Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
mar-pol

Nie polecam obiecanki cacanki 70 dni po terminie i nie może zapłacić. Sprawa do sądu

Są problemy z wypłatami na czas ?

Niki

Nie polecam ,ciężki kontakt , brak płatności , Mało że nie płacą to jeszcze straszą prokuraturą jak człowiek się upomni o swoje pieniądze .

Brak płatności

Brak płatności. Czyszczenie spółki, zaleganie w KRD na wiele tysięcy. Długi i brak kontaktu. Odradzam współpracę!

Niezadowolony Klient

Nie polecam! Zalegają z dużymi płatnościami, nie odbierają bo rzekomo 24h gadają przez telefon. Niby nic nie działa, a wszystko jest dobrze. Brak odzewu. Sprawa w Windykacji. Kieruje do Sądu i Syndyka.

Markus

Witam, nie polecam SLM Sp. z o.o, nie płacą za faktury, nie brać od nich ładunków , (usunięte przez administratora)

Jarosław
@Markus

Jak długo współpracujesz z SLM? Czy od początku współpracy pojawiały się już jakieś nieprawidłowości? Liczę, że napiszesz coś więcej na ten temat, takie szczere opinie są pomocne dla innych osób odwiedzających ten wątek.

Marek Chudzik

Proszę uważać na tą firmę i pieniądze brać z góry bo nie wywiązuje sie z płatności!!!< Zleca naprawę pojazdu na drodze i obiecuje ze zapłaci zaraz po wykonaniu pracy (usunięte przez administratora)

przewoźnik

nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: pracodawca pięknie mówi tylko słowa nie są zgodne z czynami

Zostaw merytoryczną opinię o SLM Sp. z o.o. - Kalino

SLM Sp. z o.o.