Opinie o Steinblau sp. Z o.o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Steinblau sp. Z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Steinblau sp. Z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinblau sp. Z o.o. w Bielany Wrocławskie

Wanda

@AzbestowyEgon, mógłbyś podać powód swojego odejścia? Opisz swoje doświadczenia w firmie. Na jakim stanowisku pracowałeś i co należało do Twoich obowiązków? Czy za dobrze wykonywana pracę można było liczyć na premie? Podziel się swoimi uwagami, będą one pomocne dla innych użytkowników poszukujących pracy.

@Wanda

Zrezygnowałem bo to nie praca tylko (usunięte przez administratora). Pomijając totalny zakaz palenia który chłopaków z Ukrainy raczej nie obejmuje bo jeśli nie wychodzą na zewnątrz to palą w kiblu na hali. Normy były do wyrobienia ale kosztem tego że żona nie miała ze mnie żadnego pożytku, w domu kąpiel i spać. Obiad wieczorem bo wcześniej nie miałem nawet siły jeść. Nie należę do leni ale jeśli miałbym tam pracować to 2500zl na rękę to o jakieś 4000zl za mało. A za wyrobienie ponad normę jakieś śmieszne grosze. Z tego co wiem to 200zl to max względem ludzkich możliwości. Niesprawiedliwe traktowanie typu ty masz robić a Ukraińcy pełen luz. Podziękowałem i znalazłem pracę w której nie dość że płacą mi więcej to jeszcze doceniają i słownie i premiowo że aż człowiekowi chce się rano wstać do pracy. A w steinblau potrzebny jest konkretny kierownik który wywróci firmę do góry nogami i otworzy oczy prezesowi w przeciwnym razie nie wróżę temu zakładowi długiej przyszłości. Ot i cała opinia prostego robola który o dziwo ma większe pojęcie o pracy i zarządzaniu ludźmi niż niejeden kierownik. Dziękuję za uwagę.

Wanda

@AzbestowyEgon, czy Ty też tam pracujesz? Może mógłbyś dodać, czy są jakieś poza płacowe bonusy takie jak solidny pakiet socjalny? Jeśli chodzi o pył, to czy ktoś zgłosił to do działu BHP? Pracodawca powinien zapewnić odpowiednie warunki pozwalające na bezpieczną i higieniczną pracę.

@Wanda

Ja odszedłem po miesiącu. Nie ma żadnego socjalu a BHP tam nie istnieje. Może jak komuś coś się stanie to pomyślą.

Wanda

Cześć poszukuje informacji o pracy w Steinblau. Do@Azbestowy Egon może mógłbyś coś więcej powiedzieć o atmosferze tam panującej , jakie są godziny pracy i czy praca bardzo ciężka? Czy czas pracy jest elastyczny, można dopasować do swoich zajęć? Każda konstruktywna opinia będzie cenna. Pozdrawiam!

@Wanda

Kobiety pakują więc raczej nie tragedii. Atmosfera jest moim zdaniem tragiczna, warunki również. (usunięte przez administratora) pył, ciężko opisać. Na rozmowę zawsze możesz iść. Zobaczysz warunki to zapewne sama uciekniesz.

Azbestowy Egon

Pracowałem tam miesiąc. Masakra. Ukraina się obija a Polacy mają (usunięte przez administratora) Robota dla osłów. Tyle w temacie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Steinblau sp. Z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik biurowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kompletowanie zamówień internetowych Bielany Wrocławskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kierowca/dostawca
Asistnet Work Group
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
dessy

Pracowałem tam krótki czas... Nie polecam ciężko (usunięte przez administratora). Popieram poprzedników ocena 1

jo

Pył, brud i ciężka praca nie adekwatna do zarobków. Gorzej niż na budowie. Normy zdecydowanie za wysokie.

Rozczarowany.

Ogólnie to dramat. Praca bardzo ciężka. Sporo Ukraińskich kolegów.(usunięte przez administratora) Bardzo duża rotacja, ludzie się co chwile zwalniają, kadrowa załamuje ręce. Natomiast idzie coś tam zarobić po trzech miesiącach, do tego dołożyć jakieś soboty i można nazbierać niezłą wypłatę. Pytanie tylko czy warto tak dużym kosztem.

kaban
@Rozczarowany.

ile zarabiałes?

gaga

chciałbym złozyc cv do tej firmy, jak wyglada tam atmosfera, czy wyrobienie normy na 100% jest ciezko?

Hasan

(usunięte przez administratora) Przy tak ciężkiej pracy wogole nie dbają o pracownika. Nie polecam.

Pracowałem tam krótki okres i z pierwszym dniem pracy zacząłem szukać nowej. (usunięte przez administratora) pył hałas i my Polacy wykonujący ciężką pracę. Zdecydowanie nie polecam ocena 1.

były robol

Nie polecam. Bardzo ciężka praca, która napewno po czasie odbije się na zdrowiu.

xyz

(usunięte przez administratora)Bardzo smutne rzeczy się tam dzieją.

XXX

hmm... czy Ukrainiec nie może być jak brat ...? "czystej rasy polak" się wypowiedział. Opinia rasistowska i nieprzydatna.

@XXX

Co ma wspólnego narodowość z rasizmem?

AzbestowyEgon

Robota do lekkich nie należy ale jak ktoś chce zarobić niezłe pieniądze to warto spróbować, sporo ukraińców ale co z tego? co do możliwości rozwoju to będę mógł się wypowiedzieć za jakiś czas. szef wydaje się być w porządku, firma nowa i wiele prac które powinny wykonawać maszyny robi się ręcznie- myślę że to się z czasem zmieni. kierownik wysłuchuje propozycji ale trzeba mu o nich przypominać bo zdaża się skleroza. czas pokaże czy opłacało się tam uderzyć.

@AzbestowyEgon

Nie no wszystko wporzadku by było gdyby Ukraińcy było dużo i by uczciwie pracowali tak jak Polacy. Ale wydawało mi sie ze tam jest taki układ ze Polak zasuwa a Ukrainiec sobie spokojnie leseruje. Ale jak Tobie to pasuje to jak najbardziej powodzenia ja odpuściłem tą chorą sytuacje.

XX

Muszę się poprawić niestety opinia którą napisał /napisała Lipa jest prawdą:(

XX

Odrazu widać że komentarz pod nickiem pracownik napisał właściciel firmy. Niestety opinię,którą napisał/napisała X to prawda :(

Opinie poprzednie czytałem. Poszedłem na rozmowę i pracuję od jakiegoś czasu. Nic nie jest prawdą. Większość to Polacy, praca nie jest ciężka ( no może dla lenia tak ), normalna praca, miłe kierownictwo, ludzkie traktowanie. Szef firmy porządny człowiek. Nie jest prawdą, że większość to Ukraińcy, raczej na odwrót.

X

Firma młoda z potencjałem. Ale większość pracowników to pracownicy z ukrainy. Nawet kier. Produkcji jest z Ukrainy. Fajna płaca, ale czy adekwatna do warunków.? (usunięte przez administratora) i pył. Duża rotacja. Na plus umowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Steinblau sp. Z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Steinblau sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steinblau sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steinblau sp. Z o.o.?

Steinblau sp. Z o.o.