ATM Grupa S.A.

Wrocław

Opinie o ATM Grupa S.A.

Dorota

a ja mam bardzo pozytywną opinię o grupie ATM Bielany Wrocławskie, super ludzie, bardzo życzliwi, pomocni, nie sa moim pracodawcą ale budują dla nas dom i pomagają w KAŻDEJ sytuacji chociaż nie musieliby. Baaaaaaardzo dziękujemy!!!!!!

statyści

Trochę haotyczna wypowiedź, ale bardzo celna, to prawda, ekipa nagrywająca w plenerze "Pierwszą miłośc", maja statystów za nic, żadnego szacunku. Na planie, sa ludzie starsi po 70, oni stoją a młodzi 30+ z ekipy siedzą i nabijaja sie ze starszych, no i chyba tak samo traktują swoje matki i dziadków. widzimy jak marnowane sa pieniadze, ogromne kwoty, a żałuje sie na obiad za parę złotych dla statystów. Myślę że w ten sposób chcą pokazać że są czymś gorszym, bo co za [usunięte przez moderatora] przyjdzie za 40 zł na plan filmowy

marta

Obserwując ekipę ATM mam wrażenie że są zakompleksieni, i odbijają sobie to na statystach, traktując ich jak podgatunek ludzki. Kiedyś Niemcy przyjeżdzali do Polski i rzucali dzieciom cukierki a potem fotografowali, to samo robi ekipa, statystom rzuaca cię resztki z "pańskiego stołu" i śmiejąc sie z nich, wcześniej oczywiście zjedli obfity obiad składający siez kilku dań stayści dostają oczywiscie zupę-pomyje. Ekipa siedzi sobie w autobusie w ciepełku a statyści muszą stać i marznąć lub moknąć na dworze. Na plan filmowy przywożeni są o kilka godzin przed nagrywaniem z ich udziałem, czeaja na bacznść kiey zostaną wezwani. W oczch ekipy widać i słychać pogardę do statystów. A przecież sami nic sobą nie reprezentują bo nagrania jakie robią są mało ambitne, ale chyba muszą się dowartościować ich kosztem

Zostaw opinię o ATM Grupa S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATM Grupa S.A.