Studio "ABM" Casting – Film – Reklama

Wrocław

Opinie o Studio "ABM" Casting – Film – Reklama

Barb

Widzę, że finanse nie zmieniły się od co najmniej 2010 r. Kiedyś 41 zł to były jakieś pieniądze, teraz te stawki są żenująco niskie. Minimum krajowe to ~10 zł/godz, jak się ma pecha, to w ABM pracuje się za mniej niz 4 zł . (tak było np. przy statystowaniu do Pierwszej miłości na początku stycznia 2017r, gdzie zimno było jak ch..., na planie spędziliśmy 10 godz, wypłacono nam 41 zł netto). Tak, wiem, to b ył nasz wybór, a minimum obowiązuje przy umowie o pracę i zlecenie, w ABM dostaje się umowę o dzielo. Mimo wszystko zastanawiam się gdzie należy uprzejmie donieść, aby to minimum krajowe jednak dostawać. Przez te finanse ocena mierna

iojgoag

Można się załapać na większe produkcje, no ale musisz mieć to coś @mika, jeśli robisz za normalnego statystę to umowa o dzieło lub zlecenie i 50 netto.

pittex

50zl brutto- 41zl netto, 2 razy w miesiacu mozesz statystowac, co daje okolo 100.

gooooooooooooooooooooooool

Zrobili reklamę z Błaszczykowskim, biedronke i mcdonald's

kokoko

Cicha - 2011-03-20 15:04:03 Jak wrażenia?Bardzo fajnie, szkoda, że biorą tzw. wpisowe, ale z drugiej strony bardzo szybko się zwraca :) WARTO

JaniiiiKoko

Potwierdzam, zapisałem się do studia 30.04 a jutro już idę na plan i to do niemieckiej produkcji "Armagedon"!

Statystka

Bardzo miła atmosfera w studiu jak i na planie. Nie ma żadnych problemów z odebraniem pieniążków. Bardzo polecam :)

Cicha

Jak wrażenia?

Zostaw opinię o Studio "ABM" Casting – Film – Reklama - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio "ABM" Casting – Film – Reklama