Carcoustics Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Carcoustics Poland Sp. z o.o.

Anon

Dziwne że ten dyrektorek produkcji cały czas się kręci tylko z jedną firmą śmierdzi mi tu coś

xyz

Bardzo mile zaskoczyła mnie firma z bonów świąteczno-wielkanocnych. Wcale nie jest tu tak zle. Jest to znak w kierunku tego, że firma jednak chce zadbać o pracownika

gość
@Fuuuu 05.04.2018 16:12

Ci którzy przyszli z Amazona, gdzie są dość wysokie normy mogą być trochę rozczarowani, odkąd zmienił się dyrektor podwyższyli normy i faktycznie czasem ciężko znaleźć czas na napicie się wody. Przybyło też nowych TL, niestety awansowanych z szeregowych pracowników, którzy biegają i czepiają się, gdy ludzie się nie wyrabiają. Kwestie bhp, zanieczyszczeń i klimatyzacji bez zmian.

Wital

Menedżerowie się bawią wydają tysiące po restauracjach a w firmie nie ma na premie! Nie mówiąc o bhp, wszystko jest zatajane!!! W piątek chlopaczek wbił sobie skalpel w nogę a ten dyrektorek produkcji zabronił mu zgłaszać!!!

............................
@Szaku 02.04.2018 10:40

ale ta nie ściemniaj a nawet gdyby to pracuje ich tam więcej poza tym szaku ty na golfie tylko wkładasz gąbki no i może powyjmujesz guziki stan przez mieś na klipsy to pogadamy na klipsach nikt w pojedynkę nie wyrabia golfa może być pod sufit tylko nie mów że robiłeś na klipsach bo wiemy że rzadko tam robisz a na Słowacji ci ciągle pomagali

DW

Wesołych Świąt dla wszystkich pracowników....Dla dziewczyn z HR szczególnie podziękowania....za bony za czekoladki za uśmiech... robicie dobrą robotę....

Ada

Coś dużo ludzi się ostatnio zwalnia.

............................
@Ada 10.02.2018 10:48

a jak myślisz czemu się zwalnia ludzie to nie maszyny a 2 pary płuc se nie kupisz to w polifarbie się tak ludzie nie nawdychają toksyn parujących z produktu a tam produkuje się farby oczywiście jakiś inteligent powie ze wszystkie normy są zachowane zobaczycie po paru latach pracy tam firma ma dopiero rok

Zainteresowana

Hej ile na rękę jest w tej firmie? Jaka umowa i na ile zmian praca?

.........
@Zainteresowana 19.03.2018 21:22

Średnio 2600 na rękę z dodatkami (umowa na akord, ile godzin przepracujesz tyle masz ) 3 zmiany

Były

Steinblau - firma zaraz przed Carcoustics płaci operatorom od 3500 do 4000 netto... Tyle, jeżeli chodzi o "konkurencyjne" wynagrodzenie w firmie. (usunięte przez administratora)

ABC

Praca na produkcji ok. Zmiany fajne. Wynagrodzenie wyższe niż u konkurencji obok ;) Nikt nikogo na siłę nie trzyma, więc można podjać samemu decyzję czy chce się tu pracować !!! Firma się rozwija więc będzie tylko lepiej ;)

...........................
@Szeregowy 22.02.2018 15:29

ta nie zmusza pamiętam jak nie raz za 5 przychodził i były listy przymusowe z imienia i nazwiska bo ludzie nie chcieli nie mieli sił zostawać,I nie gadaj głupot prawda jest taka ze są osoby co na klipsach prawie wogóle nie robią ,ma śmierdzielu w maskach też elita rzadko robi i tak prawie wszędzie ,A poparzenia popatrz na ręcę pracowników a potem mów o rękawiczki się prosisz masz nosić aż nie będą zużyte dziurawe .Po za tym pracownik produkcji nie ma prawa pomagać operatorowi w przezbrajaniu w razie wypadku nikt tego nie uzna zaden zus nikt bo tego nie ma w obowiązkach pracownika produkcji.Proponuje tym osobą co tak dobrze piszą o firmie żeby porobili przez 3 miś na klipsach oczywiście w jedną osobę tam nikt nie wyrabia ,lub na śmierdzielu oczy az łzawią ,lub na 2 maszynie gdzie robiło się we 3 a robi we 2 i trzeba biegać rozumiem że połowa ludzi jest tam ze wsi i unich nie ma takiej pracy nie zarobią tyle ale już w amazon są lepsze warunki ludzie z amazonu przychodzili obejrzeć warunki pracy i rezygnowali a przerwy przy takich temperaturach powinny być dłuższe najbardziej mnie rośmieszają akcje typu środa czas na loda dają śnieszki za 80 gr lub jabłka za 38gr szt śmieszne choć latem nieraz lód chłodził ale bardziej by chłodziła przerwa jeszzce każdego stać na to jabłko firma poza podstawą i wczasami pod gruszą i bony na święta nic nie oferuje wyzysk

Nieznany

Kasa nie jest adekwatna to wykonywanej pracy zero premii , nadgodziny , soboty pracujące , jakoś nie bardzo widać żeby tłumy tam waliły, atmosfera (usunięte przez administratora) , za to jedna pani bardzo dba o męska część składu wiec mężczyźni mile widziani .

Walen
@Nieznany 15.02.2018 12:20

Nie zapominaj że nie przestrzegają przepisów prawa pracy. Powinien być zachowany 35 h tygodniowego odpoczynku a jak przychodzisz w sobotę na nadgodziny i potem na nockę w niedzielę o 22 to nie masz... Inspekcja Pracy się kłania

on

gdyby nie ten kiero produkcji, ktory tytuluje sie dyrektorkiem to byloby ok :)

Mr
@on 22.12.2017 22:15

Taki pokurcz mały to kompleksy ma

Zostaw opinię o Carcoustics Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carcoustics Poland Sp. z o.o.