Opinie o Grupa Euromill Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Euromill Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Euromill Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Euromill Sp. z o.o. w Wrocław

zainteresowany Nowy wpis

Cześc, czy firma Euromill oferuje pracownikom prywatną opiekę medyczną? Np. w Medicoverze albo Luxmed? W większości firm produkcyjnych opieka medyczna jest w standardzie benefitów, ale tutaj w ogłoszeniu tego nie widzę, czy ktoś może odpowiedzieć? :) Z góry dzięki. Pozdraiwam!

Administrator Nowy wpis

W firmie Grupa Euromill Sp. z o.o. podobno płacą nawet 4400 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Operator Obrabiarek CNC? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Operator Obrabiarek CNC.

Jak szefostwo w Grupa Euromill Sp. z o.o. traktuje ludzi?

PRACOWNIK20 Nowy wpis

nie jest to korporacja, bardzo po przyjacielsku, zdrowe podejście do pracownika. nie ma problemu, gdy potrzebujesz się zwolnić, itp.

Rozmówca

Po rozmowie telefonicznej nie widzę perspektywistycznej oraz rozwojowej pracy w tej firmie. Z rozmowy telefonicznej dowiemy się ,że po 3 miesiącach jak popełniasz błędy to do zwolnienia przy późniejszych opiniach że sam się zwolnił pracownik. Oczywiście wynagrodzenie przy dużych wymaganiach 3 tyś. netto

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator obrabiarek CNC (tokarki, frezarki) w firmie Grupa Euromill Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
hmmmm

A tak sobie przeczytałem z ciekawości :) Jak by wierzyć tym opinią to firma to niezłe XXX. Sprostuje bo już tu trochę pracuje i ogólnie jest fajnie, nie napisze wszystkiego bo ... ten tego :). Maszyny nowe i stare starają się wymieniać na nowe i są wymieniane co jakiś czas. Praca luźna można wyjść nawet z pracy jak trzeba na chwilę czy wziąć wolne nie ma z tym problemu. Na przerwę też idziesz kiedy chcesz. Pracownicy jedni fajni inni normalni inni to głąby. Szefowie bardzo spoko aczkolwiek kasa na pierwszym miejscu ale zawsze idzie się dogadać jeśli masz podejście. Organizacja szwankuje, obstawiam że dla tego że sporo roboty jest. Płaca adekwatna do umiejętności i tak na początku słaba bo ludzie wpadają i zaraz odchodzą. Czyli nic nie umiesz ale masz chęci i jesteś kumaty to cię przyjmą, umiesz czyli robisz dobrze to z czasem pieniądze są dobre. Szukasz dobrej kasy i minimum pracy to daruj sobie. Rozbraja mnie to ciągłe pytanie o atmosferę w firmie. Jak już napisałem są tutaj normalni ludzie bystrzy i (usunięte przez administratora) śmieszki i poważni, idzie słuchać muzyki i pooglądać coś na kompie. Siedzisz i grasz cały czas to jest rozmowa u szefa no dziwne nie. Z mojego doświadczenia nikt was tu nie oszuka a jeśli się tak stanie idziesz do szefa i on to naprawi. Szczerze mówiąc nie wiem po co tu wam to piszę chyba się nudzę.

@hmmmm

No tak zawsze znajdą się osoby, którym się nie dogodzi...natomiast czy możesz powiedzieć czy jest umowa o pracę oraz czy jest okres próbny na początku? Byłabym bardzo wdzięczna.

W.
@Marta

Pierwsza umowa o pracę jest na 3 miesiace, pozniej chyba na rok czy 2 i kolejna już na stałe.

Marzena
@W.

A kiedy przed terminem zakończenia trwania informują o ewentualnych dalszych propozycjach? Minimum miesiąc czy raczej ze dwa tygodnie przed końcem?

Andrzej Złotoryja
@hmmmm

Cześć . Na jakim jesteś stanowisku, bo nie wiem do czego odnosisz się w firmie ? Proszę o konkrety

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Grupa Euromill Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Lutowacz

Cześć masz do wyboru,w domu kierownika ,albo brygadzisty któremu kończą się psychotropty. ostatecznie czekaj na telefon z RMF fm.

Żuczek

Z obowiązującym prawem. Pracownik ma prawo zgłosić urzędowi ,że pracodawca daje pieniądze pod stołem , za soboty, nadgodziny . Aż się nie mogę doczekać hehehehehh

Ukryty pisowiec
@Żuczek

@żuczek Możliwe, ale za takie zatajenie pracownik nie poniesie konsekwencji prawnych. Owszem, pracownikowi grozi grzywna (z art. 98 do 5000 zł) jeżeli zatai przed US dochody i nie zapłaci od nich podatku nawet wtedy jeśli pracodawca zatrudnia go w jakiś sposób nielegalnie np. "na czarno" lub jak ma to miejsce w tym przypadku płaci część kasy "pod stołem". Natomiast, Pracodawca wypłacając cześć pieniędzy "pod stołem" popełnia wykroczenie/przestępstwo skarbowe czego skutki są z całą pewnością bardziej dotkliwe. Nice try Rzepetto, ale może wystarczy nie omijać przepisów?

Żuczek
@Ukryty pisowiec

"Art.98" jakiego kodeksu ? Jeżeli w chodzisz w prawo kp, kc. To kilka kodeksôw ma swoje decyzje ,które zapadły w sądach administracyjnych ,okręgowych i rejonowych. Mamy też kodeks kpwow art 98. Hehehe . Nowy ład chroni pracownika a art. 98 to możesz sobie wydrukować i powiesić nad głową na pamiątkę . Nie chcesz płacić i oszukiwać US. To popatrz z czego w życiu zrezygnować. I płać za pracownika tyle ile trzeba . A jak się nie podoba, to zawijaj rękawy i weź te gwiazdy z biura i zejdz na dòl ,przebież się i do roboty. Ciekawe czy ktoś kupi od ciebie twoje to coś. A ,z angielskiego to masz pałę - do buzi hehehehhhe

Żuczek2
@Ukryty pisowiec

Art. 98 ustawy z dnia 13 października 1998 roku o systemie ubezpieczeń społecznych wskazuje wprost, iż to, jako płatnik składek albo osoba obowiązana do działania w imieniu płatnika nie dopełnia obowiązku opłacania składek na ubezpieczenia społeczne w przewidzianym przepisami terminie albo nie zgłasza wymaganych ustawą danych lub zgłasza nieprawdziwe dane albo udziela w tych sprawach nieprawdziwych wyjaśnień lub odmawia ich udzielenia podlega karze grzywny do 5.000 zł.

Żuczek 3
@Ukryty pisowiec

Jednak jeśli będzie na mnie ciążyła grzywna, to biorę na klatę ,ale ty mi płacisz składki z odsetkami a za ZuS, US lepiej na tym wyjdę jak dostanę emerkę. Za wszystkie lata hehehhee trochę cię to zaboli Pinokio.

Tygrys

Witam . Jak zauważyłem trochę osób tutaj przeszło przez tą firmę, byli tacy co pokazali się z dobrej strony, ale kierownictwo - nie ma zamiaru renegocjować z prostakami. Szlachta się bawi w biurze ,tak tam urośli jak już wyszli z tych kazamatów. Woda sodowa bije kierowniczkom i prezesowi od byle czego. Budują renomę , ale tylko kilka osób z produkcji trzyma ich na powierzchni . Nie doceniają, to co mieli i to co mają. Pracownicy śmiało mówią o tym ,żeby szukać lepszych zarobków. Dla przyszłych rekruterów młodych i starych. Jak masz coś w głowie i umiesz coś dobrze zrobić to wołaj jak najwięcej. Inaczej zobaczysz ,że ta nowa hala , śmierdzi starymi zasadami, które obowiązują. I po tygodniu, miesiącu możesz chcieć odejść . Pozdrawiam biuro . Pamiętajcie że Kierownikiem Prezesem się bywa a Człowiekiem się jest. Nara zgredy

Galll
@Tygrys

Słowem w sedno.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Grupa Euromill Sp. z o.o.?

Misiek

Etap jest jeden:) przychodzisz gadasz z kierownikiem i szefami i zazwyczaj jesteś przyjęty. Jeżeli jesteś świeży w temacie, ale przejawiasz nim jakieś zainteresowanie to robotę dostaniesz, ale kasę za to niewielką. Jeżeli się znasz na obróbce/masz doświadczenie To możesz ponegocjować lepsze warunki, ale ogólnie to majątku się nie spodziewaj

Kudłaty

W firmie pracowałem kilkanaście miesięcy i kilkoma spostrzeżeniami mogę się podzielić. Tak więc z minusów, przede wszystkim, słaba kasa co moim zdaniem, wynika z charakteru jednego z właścicieli, gdyż gość jest typem skąpca rodem z dowcipów o poznaniakach, do tego stopnia, iż masz wrażenie, że z samego rana tuż po otwarciu oczu kombinuje jak tu wyrolowac kogoś na dwa złote. Ponadto jeśli chodzi o wypłatę to czasy świetności przeżywa tu "system kopertowy", którego beneficjentem z całą pewnością nie jest Urząd Skarbowy. Jeśli chodzi zaś o tzw. "plusy dotatnie" to, jest to ekipa, a przynajmniej jej większą część i tylko z tego powodu daję, aż półtorej gwiazdki.

Obiektywny

Firma ok ze względu na to że przeszła spokojnie przez pandemie. Nie zwalniala pracowników. Ale widać tutaj haos, brak dobrej organizacji. Tą ,,garstkę'' ludzi chcieliby wszystko zrobić. Niskie pensje i zły przepływ informacji w firmie. To wszystko można poprawić żeby pracowało się lepiej. Ale najpierw trzeba chcieć.

Gienek
@Obiektywny

No faktycznie. Nie zwalnia bo nie miał by kto pracować. A pensje i tak się nie poprawią bo mój były szef to złotówa.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Czarny harakter

A jak myślisz na piękne oczy ?? Pużniej Ci zapłacę

John

Przychodzisz rozmawiasz z bossami dostajesz na miesiąc na czarno.później to zależy 3 miesiące w górę

Też tutaj pracowałem. Osobiście nie poznałem właścicieli. Ale mogę coś powiedzieć o jedynym z panów rządzących tutaj na miejscu. Nie ma on dobrej opinii. Ekipa na produkcji rzeczywiście była w porządku. Pozdrawiam.

Robert

Plusy firmy: wynagrodzenie na czas, nowa Hala, szatnie, w koncu czysto aż przyjemnie się pracuje. Minusy: kiepska atmosfera, niskie wynagrodzenie, zbyt malo pracownikow na tak dużo zamówień. (usunięte przez administratora) Biorą często po znajomości do pracy i dają dużo lepsze wynagrodzenie. Gdy nie mają nikogo znajomego to dopiero wtedy zatrudniaja kogos za najnizsza pensje. Jeden z rzadzacych tam panów obgadywal przy mnie innego pracownika. (usunięte przez administratora) Jestem pracownikiem tej firmy który szuka innej pracy więc pisze fakty. Ogólnie nie polecam tej firmy. Pozdrawiam.

Statysta
@Robert

Im mniejsza firma tym więcej plecióg czy kierownik czy pracownik tak jest nie ma się co dziwić wiem bo to przerabiałem i to przeszłem nie jedna osoba o tym pisze jeden kierownik spoko a 2 kombinator zatrudnienia

Statysta

Czarny harakter zakładu bo nigdzie nie jest lepiej chyba tam gdzie nas nie ma

Zbigniew

Podpowiedzcie czy można liczyć aktualnie na pracę w firmie? Czas dość niespokojny dlatego mam obawy.

Przemysław
@Zbigniew

Cześć Ogłoszenie firmy jest w tej chwili na olx. Dywersyfikacji to ulubione słowo szefa. Także jest stabilnie i bezpiecznie. Pozdrawiam.

Aleksander
@Przemysław

Na jaką umowę można liczyć na początku w Grupa Euromill Sp. z o.o.? Jak długo już tu pracujesz i jak oceniasz podejście przełożonych do pracowników? Czekam na odpowiedź, takie szczere wpisy są na wagę złota.

Przemysław

Ogłoszenie było na olx. Po wysłaniu CV dzwoni miła pani i zaprasza na rozmowę. Na rozmowie dwóch szefów i kierownik. Po rozmowie standardowo, zadzwonimy do Pana w ciągu X dni. Dzwonią, proszą by przyjechać po skierowanie na badania. Umowa o prace na 3 miesiące, stawka 15PLN netto. Na start kompletne ubranie robocze. Dużo informacji o firmie zostało już napisane poniżej. Nie zgodzę się tylko z tym że sprzęt jest stary. Są również w firmie nowe centra. Po 3 tyg zostałem zwolniony za swoje zachowanie, nie można mieć tutaj do nikogo pretensji. Rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Świadectwo pracy do ręki. Pozdrawiam.

Krystian

Może nie jest idealnie ale takich firm nie ma. Za to firma jest ok więc warto pracować i poprawić to co nawala.

Aleksander

Niewiele dzieje się w tym wątku, dlaczego tak mało piszecie? Jestem ciekaw jak obecnie wygląda sytuacja w Grupie Euromill, chodzi mi głównie o kwestie finansowe oraz atmosferę wewnątrz firmy. Liczę na wpisy osób związanych bezpośrednio z firmą!

Janek

Śmieszna firma, zarobki jak i sprzęt z poprzedniej epoki. Najniższa na umowę a reszta pod stołem? To jakiś żart. Nie polecam

grzegorz

ta firma to jakis zart

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Euromill Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Euromill Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Euromill Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Euromill Sp. z o.o.?

Grupa Euromill Sp. z o.o.
  • Kiełczowska 68C
    51-315 Wrocław

Grupa Euromill Sp. z o.o.