Fischerpolska

Opinie o Fischerpolska

Dariusz

@RawCo, czy znasz sytuację w firmie od wewnątrz? Jeśli możesz coś więcej napisać o fischerpolska jako pracodawcy, to na pewno wielu osobom, które zastanawiają się czy warto aplikować ułatwisz podjęcie decyzji.

Mikołaj

Byłem na rozmowach w lutym , rekrutacja na stanowisko PH. Na spotkaniu obecny wymieniony tutaj dyrektor p. Adam H. i jeden z kierowników na Polskę Południową. Sama rozmowa dosyć luźna , choć kierownik wyraźnie spięty i zadający nietaktowne pytania. Wszystko można zrozumieć , ale brak jakiejkolwiek informacji co do wyników tej rekrutacji to już jest kpina , tym bardziej że należę do handlowców z długoletnim (ponad 15 lat) doświadczeniem w branży. Później z rynku dowiedziałem się , że przyjęli jednego z kandydatów , co nie zmienia faktu , że pozostał niesmak.

Mikołaj
@Mikołaj 20.04.2017 23:28

Artur H. oczywiście , mój błąd.

RawCo
@Mikołaj 20.04.2017 23:28

Mikołaj, wszystko proste - handlowiec z długoletnim doświadczeniem to nie zawsze oznacza, że jest handlowcem na wysokim poziomie. Zatrudnili lepszego i tyle..

Co myślicie na temat pracy w fischerpolska? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

Tak

Miałem otrzymać wypatę do 10 każdego miesiąca, jest już po terminie a pieniędzy nie ma. Biuro w Krakowie nie odpowiada. Słabo Słabo

Komandos

Ta firma to już blady cień tego co było kiedyś. Ptasi prezio i blondasek ze stolicy narobili syfu trudnego do posprzatania. Plany wywal ne w kosmos, bajzel i marne zarobki jak na branżę.

jon
@Komandos 12.12.2016 22:01

Podobno przyjęli Artura Hoffmana z SIGu, więc firma pójdzie szybciutko na dno, ponieważ na robieniu dobrego wrażenia (w czym Artur się wyspecjalizował przez lata pracy w SIGu) nie zrobi się budżetu. Do tego A. Hoffman jako prezes to śmiech na sali. To człowiek, który nie szanuje ludzi.

jeżyk

czy nadal poszukiwany jest u nich inżynier wsparcia sprzedaży?

ph

jak sie pracuje na stanowisku ph w fischer, jakie narzędzie, jak szybko rotują pracownikiem, jaka kasa do wyrobienia (relana kasa)

Zostaw opinię o Fischerpolska - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fischerpolska