Elfrika

Kraków

Opinie o Elfrika

Dużo obiecują mało płaca, umowy nie maja nic wspólnego ze stanem faktycznym. Ludzie co miesiąc jacyś nowi, mało stałych pracowników, wiec mówi to chyba samo za siebie. Z resztą dużo towaru śmierdzi stęchlizna, wiec jak się wybierasz tam do pracy to przed komputerem z dala od towaru.

bron

Cześć. Pracuję w tej branży już od dłuższego czasu. Nigdy nie trafiłem jednak na umowę o pracę . Może w tym miejscu można na taką liczyć? Znalazłem ostatnio sporo ofert pracy z Elfiriki . Głównie chodzi tutaj o obsługę zamówień oraz sklepu internetowego. Mam nadzieję ,że to wszystko nie tylko na zleceniu

Zostaw opinię o Elfrika - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elfrika