Opinie o MSU w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU w Bydgoszcz

bbb

ja sie tak zastanawiałem czemu na umowie jest napisane że płacą za nocki 20 procent, a wcale nie płacą

ccc

hm tak sobie poczytalem te opinie i mam podobne odczucia. Szefostwo z Bydzi to inna bajka. Pracowalem w Toruniu i syf byl straszny/ Byla klika paru idiotow ktora na kazdym kroku obgadywala i donosila na innych. Nawiecej do powiedzenia miala baba o inteligencji główki od szpilki. A gdy ktos mial inne zdanie od niej potrafila tak dlugo podpierdalac az dana osoba dawala spokoj z praca. Nie polecam tej firmy nikomu nawet wrogom

henry

Pracuje w tej firmie 15 lat na czas określony stawka od początku 8zł 34gr.ale to nie problem bo mam pełny etat więc do najnizszej muszą dopłacić ,fakt firma stała się mało solidna chociaż od teraz płaca na czas spózniali sie przez 4 mce.problemem jest tzw.fundusz socjalny i takie tam,ale czytając Wasze wpisy to myślę,że macie dobre stawki bo intelektualnie to chyba nie u wszystkich jest ok.

MIKUŚ

dO MIOKUŚIA, ZA TA KSYW SCHOWANY JEST ZAPEWNE , ZWIERZCHOWSKI, SIKORA, LUB WESOŁOWSKI, A WIĘC ODPOWIADAM, PŁACICIE W ZALEZNOSCI OD OBIEKTÓW , NIE PRZEKRACZAJA 4,80 BRUTTO ZRESZTĄ NIE WYPŁACACIE NA CZAQS, I TAKA JEST PRAWDA , W NORMALNYM KRAJU BYSCIE JUZ NIE ISTNIELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MSU? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
tomasz

tak , to prawda, na jurasza płacili 3,17 na godzinę , a najgorsze jest to że prawo , na to pozwala.

kolego ludzie nie piszą głupoty bo ta firma to żeczywiście (usunięte przez administratora) i oszuści płacą 3,20 na godzine i jeszcze nie płacą na czas a zwierzchoski czuje się tam teraz bogiem jak został tam dyrektorem on tylko nadaje się tylko do D KIEDYŚ PRZYJDZIE CZAS I NANIEGO CHYBA ZE TYLE NAKRADŁ ZE DO KOŃCA ŻYCIA MU STARCZY NIEPOLECAM NIKOMU TEJ FIRMY

Pikuś

Ludzie piszą głupoty o tej Firmie. Zawsze płacimy pensję na czas i zawsze mundurujemy pracowników. Nie można jedną miarą mierzyć wszystkich. Proszę spójrzcie na inne Firmy,a wtedy oceniajcie naszą. Pozdrawiam,

Maciej
@Pikuś

Co Pan nazywa mundurowaniem? Ja dostałem polar, spodnie bojówki i t-shert, jeżeli to jest mundurowanie to OK. Pensja na umowie pisze do ostatniego dnia miesiąca i może raz dostałem na czas tzn tak jak w umowie. Reszta jest OK. Nie powiem płaca nie jest zadowalająca ale warunki pracy są OK więc nie ma co narzekać.

resynchronizator
@Pikuś

@Pikuś Chociaż byś nie kłamał co do terminowości zapłaty za wykonaną pracę. Jesteś ich sługusem!!!!!

NIKUŚ

MSU to była za Prezesa Nowaka,z chłopem można się było dogadać,stawki w 2010-2012 oscylowały 10,50 - 17,80/h,były bony na święta,a jak się dobrze pogadało z Prezesem to niby za sprzątanie na umowę o dzieło na konto wpadało 2 razy w roku po parę stówek.Nowak odszedł i MSU SIĘ SKOŃCZYŁO.

ta firma to oszusci z wierzchoskim i wesołoskim na czele płacą 3.20zł na godzine i jeszcze by chcieli pracownika z pierwszą lub drugą grupą jestem ciekawy czy sami mają grupy chyba nie bo taki ( D )by nie dali nie polecam tej firmy lepiej siedzieć w domu niż pracować z D i jeszcze jedno oni powinni stracić prace i ich ktoś powinien przyjąć za 3.20 i powinni za to żyć POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTO PRZECZYTAJĄ TOM OPINIE

xxxc

A w szczególności pan R.

hodbit

Od początku roku nie płacą na czas opóżnienia 10 dniowe a na pasku,że wypłata nastąpiła na koniec m-ca w następnym miesiącu już im się nie upiecze.

Mebel

Ta firma, powoli się razsypuje na każdym obiekcie brakuje ludzi, jak przyjdzie nowy to na góra dwa dni, i odchodzi, po za tym dziś miała byc wypłata, i znowu na koncie, brak przelewu, czas Na odejście

Kamyk

Wiadomo że do takiej, pracy przyjdą ludzie którzy nie mają dobrego zdrowia, i jest to ich jedyna szansa, na jako takie życie, przecież nikt młody, zdrowy nie przyjdzie pracować, do takiego zakładu, tylko żal, że takie firmy tak oszukują schorowanych, slabych, ludzi z których mają wielkie pieniądze l

Wojtas.

Ogólnie ludzie wporzadku, tylko kierownictwo do wymiany

Szymon.

Licencjonowany, pracownik jest dla nich wart, 5,5O, NA godzinę żenada, wstyd oraz hańba, to w biedronce płacą 7, w jakich czasach oni żyją.

Walus

Najgorsi w tej, firmie, są ci którzy rządzą, banda prostakow u prymitywow, a najgorszy, pan dyrektor przemus.

Xxx

Az dziw, że jeszcze ta firma istnieje.

Ptak

Ciekawi mnie, dlaczego ludzie tam, pracuja, jesli gdzie indziej dostsli by dwa razy wiecej, widocznie jaka płaca tacy ludzie

Patria
@Ptak

Jaka wypowiedź taki prostak

Dam, im cztery zlote niech przyjda do mnie pracować

Doktor

Ludzie, i co wam chodzi? Jesli ktoś się godz za tyle pracować, to o co wam chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o MSU - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MSU?

Zobacz opinie na temat firmy MSU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MSU
1.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Plac Piastowski 3
    85-012 Bydgoszcz