Ar-Tech

Rzeszów

Opinie o Ar-Tech

olgierd

Bylem na rozmowie i wiem juz ze Marnie placi. Szkoda czash na rozmowy z panem dyrektorem Pyza. Dziwi fakt ze eltech pozwala na tak marna opinie w rynku poprzez to co napisano powyzej.

ilona

nie polecam, Pyza to idiota

ja

Pracodawca p. Pyza prowadzi firmę, jako oddział Eltechu w Świdnicy. Nieuczciwy, prowadzący mobbing i dyskryminację kobiet, nie mówiąc już jak je traktuje...okrada pracowników z premii pod byle pretekstem, ciągle kłopoty z urlopem, właściwie ze wszystkim... nie polecam, jeśli ktoś chce wiedzieć więcej chętnie napiszę.

Zostaw opinię o Ar-Tech - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ar-Tech