Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego Departament Organizacyjny

Rzeszów

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego Departament Organizacyjny

Opinie o Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego Departament Organizacyjny

on

Najlepsze są "wciśnięcia" na dyrektorskie stołki w maaarszałkowskim:) To przecież już nawet Oficjalnie wiadomo, że"dzisiaj, to jak Cię ktoś nie wciśnie" Hehe to choćbyś był Einsteinem [usunięte przez moderatora], a jak jest Układ...to i ściemnionym dyrektorem od pierdzenia w stołek można zostać :)

Zostaw opinię o Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego Departament Organizacyjny - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego Departament Organizacyjny