Opinie o Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek w Rzeszów

anonim Nowy wpis
Inne

Hejka. :) tak z ciekawości to od jakiej podstawy zaczyna teraz pomoc kuchenna? szukam właśnie pracy na kuchni i pokazała mi się oferta z zeszłego roku w której już słynne 4 200 zł było podane. Zastanawiam się czy była podwyżka w tym roku?

St Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Jakie są stanowiska pracy i w jakich godzinach?

Harry Nowy wpis
Inne

Mój kolega tam był kierowcą i jeździł bez paliwa bo mu nie pozwolili zatankować samochodu i musiał widlakiem towar po mieście rozwozić masakra

niezadowolony
Inne

Ceny bardzo wzrosły w ostatnim czasie, a poziom usług zdecydowanie pogorszył się ... Forma zapłaty - tylko gotówka ... Teraz nawet przekupki na rynku posiadają własne terminale do płacenia kartą ...Obsługa niemiła , zwłaszcza przy zamówieniu przez telefon. Jak zaczną tracić klientów, to może zmienią swoje zastawienie, ael może byc wtedy za późno, bo konkurencja nie śpi ...

Ewa
Pracownik
 Pytanie
@niezadowolony

Dlaczego pan/pani wypowiada się na temat obsługi na stronie na której dodaje się opinie o pracodawcy?

klient Nowy wpis
Inne
@niezadowolony

Oj tak poziom pogorszył się…. Sprzedają pierogi pod nazwą ruskie a są to przecież polskie pierogi Zwyczajni (usunięte przez administratora)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(46 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Bożenka
Były pracownik

Tam pracują ludzie 2 lata bez pensji a wszystkich pilnuje dwóch goryli z pistoletami. jednej kobiecie to odstrzelili nogę bo się postawiła. mnie osobiście przywiązali do kaloryfera ale w toalecie bo na produkcji nie maja i w dodatku cały tydzień musiałam szorować non stop kibel bez jedzenia bo nie dawali :/ na szczęście piłam wodę z klozetu

Ja

Nie polecam pracy w tej firmie,

Renata
Inne
@Ja

Dlaczego nie polecasz pracy w Kulinarne Pyszności? Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna, jeśli uzasadnisz. Co takiego się tam dzieje?

Ja
Pracownik
@Renata

Idź i zobacz sama najlepiej. Myślę , że jeden dzień w tej pracy i będziesz wiedziała , że lepiej iść gdzie indziej.

danusia
Inne
@Ja

ja tez słyszałam ze babki maja przesrane musza lepic pierogi zamiast oglądać Tv nie wiem czemu szefostwo robi takie problemy

Katarzyna
Pracownik

Bardzo dobry pracodawca Wypłaty każdego 10dnia miesiąca, z wypłata za nadgodziny również nie ma problemu. Miła atmosfera

Bernadetta
Pracownik
@Katarzyna

To chyba żart ????

Dariusz
Inne
@Bernadetta

Dlaczego nie zgadzasz się z wypowiedzią Katarzyny? Może w takim razie sama przedstawisz swoje spostrzeżenia na temat pracy w Kulinarnych Pysznościach? :) Jak oceniasz tę firmę pod kątem wynagrodzeń oraz atmosfery w pracy? Co sądzisz na ten temat?

Andrzej
Inne
@Katarzyna

To prawda czy próbujesz obrócić złe warunki w żart? Coś mi się wydaje, że to drugie. To możesz napiszesz jak jest? Nie płacą w terminie i na kasę za nadgodziny też nie można liczyć?

Halina
Pracownik
 Pytanie
@Andrzej

@Andrzej a ty się kiedy zwolniłeś w 2001 czy 2005? Bo ja się zwolniłam w 2022

bez cennika
Inne

Od dawna brakuje strony z cennikiem, ciągle jest " W BUDOWIE " ... Jest to duży minus, bo kontakt telefoniczny jest dość nieprzyjemny, odnosi się wrażenie, że chcą siępozbyć klienta jak najszybciej ...

Ania
Inne
@bez cennika

To nie zamawiaj i po problemie ????

Arv
Kandydat
 Pytanie

Ile godzin trwa jedna zmiana? Od której godziny zaczyna się praca?

Pablo
Pracownik
@Arv

9-17

1
Magda
Inne

Czy ktoś pracował na produkcji i coś powie więcej, bo nie mogę znaleźć żadnych informacji w komentarzach

Ja
Pracownik

A tak swoją drogą praktycznie co miesiąc jest nowe ogłoszenie z ich firmy , że szukają do pracy.....nie dziwi cię to.

Helena
Inne
@Ja

Powodów może być naprawdę wiele. Firma może po prostu np. potrzebować więcej pracowników. Warto więc by było dowiedzieć się czegoś z forum odnośnie pracy w Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek. Wypowiesz się na ten temat? Zależy mi na uzyskaniu konkretnych informacji. Jakie jest wynagrodzenie czy atmosfera pracy?

DonDiablo
Pracownik
@Magda

Pracuje w tej firmie i jest tragedia. Nie bede klamac. Wyzysk jest niesamowity. Pracuje po mase godIb roboty jest od zawalebia i ciagle malo....ttlko slychac nie mowcie ze jest ruch bo kiedys to byloooo. A Pieniadze .... ????

Magda
Inne
 Pytanie
@DonDiablo

Ciekawe... skoro jest taka tragedia dlaczego nadal tam pracujesz ??

Zibi
Inne

Podpowiedzcie czy firma radzi sobie w obecnym czasie i czy w związku z tym warto aplikować?

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek?

Suzi
Pracownik
@Pytanie

Ha ha ha ????......gdyby nie terror w tej pracy to pewnie bym nadal tam pracowała .

Antek
Inne

Firma to dobry pracodawca więc i na forum nie ma specjalnie chętnych do pisania!

Renata
Inne
@Antek

Na forum czekamy przede wszystkim na dobre informacje. Czy możesz powiedzieć nam coś o pracy w firmie? Ciekawi mnie atmosfera obecnie panująca między pracownikami. Czy ciężko jest dogadać się w kwestii urlopów?

Ola

Nie miła pani za telefonem

oXox
@Ola

Niemiła pani również po drugiej stronie telefonu a poza tym tutaj dodaje się opinie na temat pracodawcy

obrońca
Inne

@Jack Czyżby konkurencyjna firma inspirowała do tych wpisów?

Jack

Niestety od jakiegoś miesiąca pierogi nie są świeże zdarzyło się miała razy kiedyś były zawsze świeżutkie ale ostatnio coś się zepsuło a i krokiety też często sprzedają stare

Tomasz
Inne

Wiele informacji na temat firmy Kulinarne Pyszności pojawia się od klientów. Zastanawia mnie tylko fakt, jakim pracodawcą jest firma. Jakie warunki oferuje ona swoim pracownikom? Jeżeli posiadacie takie informacje to zachęcam Wam do podzielenia się nimi.

anonymous

BARDZO SIĘ SPÓŹNIAJĄ, NIEZGODNE Z ZAMÓWIENIEM, CZEKANIA 3 GODZINY!!! SZOK , MOGLI UPRZEDZIĆ . PO MOIM TELEFONIE DOPIERO WYSŁALI KIEROWCĘ !!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jak zwykle niezadowolony.

Jak zwykle mija już 3 godzina od zamówienia jedzenia, choć obiecane było, że w 2,5 się zmieszczą. Nie ufać na słowo. Nigdy. Zawsze mieć w zapasie prowiant. A i telefonów nie odbierają (pewnie zapisali wszystkich po kolei - nękający klient 1, nękający klient wystawiający złe opinie w sieci 2, nękający klient każący wymieniać zły smak dostarczonych naleśników 3 itp.).

klientello

Jedzenie ok. Ale po pierwsze - nie odbierają telefonów . Dzwoniłam przez pół godziny. Po drugie mieli być po dwóch godzinach - pojawili się łaskawie po trzech.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek?

  Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bp. J. Pelczara 6/C/4
  35-312 Rzeszów
 • NIP: 8131681884 REGON: 005147400
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Kulinarne Pyszności Irena Cwanek
Przejdź do nowych opinii