Kulinarne Pyszności Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Irena Cwanek

Rzeszów

Opinie o Kulinarne Pyszności Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Irena Cwanek

Jak zwykle niezadowolony.

Jak zwykle mija już 3 godzina od zamówienia jedzenia, choć obiecane było, że w 2,5 się zmieszczą. Nie ufać na słowo. Nigdy. Zawsze mieć w zapasie prowiant. A i telefonów nie odbierają (pewnie zapisali wszystkich po kolei - nękający klient 1, nękający klient wystawiający złe opinie w sieci 2, nękający klient każący wymieniać zły smak dostarczonych naleśników 3 itp.).

klientello

Jedzenie ok. Ale po pierwsze - nie odbierają telefonów . Dzwoniłam przez pół godziny. Po drugie mieli być po dwóch godzinach - pojawili się łaskawie po trzech.

Parcownik WUP

Spóźniają się zawsze od 30 minut do ponad dwóch godzin, bywa że jedzenie jest zimne i bywało, że komuś ich jedzenie zaszkodziło - MOCNO NIE POLECAM !!! Dzisiaj ostatni raz u nich zamawialiśmy spóźnili się półtorej godziny !!!

klient

Spóźniają się. Głodna jestem. Mieli tu być 30 minut temu. Chcę mojego kurczaka i frytki. Zamówiłam koło 9. Jest 12. Wiedziałam, że dostawa ma być późno, ale bez przesady.... oooo słyszę dzwonek. Mam nadzieję, że choć dobre będzie. ____________ po dłuższej chwili ___________________ Szału nie ma, ale zje człowiek jak głodny.

fuck

Polski (usunięte przez administratora)....niepolecam...

Zostaw opinię o Kulinarne Pyszności Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Irena Cwanek - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kulinarne Pyszności Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Irena Cwanek