Opinie o Preis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Preisner i Paweł Preisner w Rzeszów

0 0 10 5 1
Helmut Nowy wpis

Trudno znaleźć informacje o pracy w firmie, atmosferze i zastanawiam się z jakiego powodu?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy Preis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Preisner i Paweł Preisner oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kacper Nowy wpis

Pracowałem w jego obiekcie Bacówka Radawa SPA, właściciel wymaga od każdego pracownika wykonywania wszystkich obowiązków które wpadną jemu na myśl. Zatrudnili Dyrektora(Przyjaciela żony właścicela- a wiadomo kto jest najlepszym przyjacielem kobiet ;) ), który nie jest szanowany w obiekcie i jest totalnie niezaradny w zaistniałych problemach.

Tak9Nie

Leszek Nowy wpis

@anonymous, skąd posiadasz takie informacje? Czy są one sprawdzone? Paweł Preisner wciąż widnieje jako właściciel Preis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Preisner i Paweł Preisner.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
anonymous

Z tego co wiem, to Pan Paweł Preisner nie jest już zaangażowany w tę firmę..

Leszek

@Magda S. Czy nadal współpracujesz z firmą Preis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Preisner i Paweł Preisner? Jak wygląda sytuacja firmy po dwóch latach od Twojego ostatniego wpisu? Czy możesz powiedzieć, że to dobra praca dla osób bez doświadczenia? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

Magda S.

Faktem jest że ten Pan jest trochę nieokrzesany i powiedziałabym że nawet chamski, ale ma głowę na karku, ponieważ prowadzenie takiej firmy to nie prosta sprawa. Generalnie moje kontakty z tą firmą nie są złe i nie mogę narzekać.

Agnieszka

brak składu brak ładu, właściciel straszny prostak ,buduje na kredytowaniu sie u innych przez rachunki powiernicze... generalnie oszust

Tak3Nie

Zgadzam się z tym komentarzem ..

TakNie

Może i prężnie działająca firma, ale właściciel straszny burak. Traktuje wszystkich z góry, nie polecam kontaktów z tym Panem

Tak14Nie

Zostaw opinię o Preis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Preisner i Paweł Preisner - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie