Rzeszów

Opinie o Preis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Preisner i Paweł Preisner

Magda S.

Faktem jest że ten Pan jest trochę nieokrzesany i powiedziałabym że nawet chamski, ale ma głowę na karku, ponieważ prowadzenie takiej firmy to nie prosta sprawa. Generalnie moje kontakty z tą firmą nie są złe i nie mogę narzekać.

Agnieszka

brak składu brak ładu, właściciel straszny prostak ,buduje na kredytowaniu sie u innych przez rachunki powiernicze... generalnie oszust

Zgadzam się z tym komentarzem ..

Może i prężnie działająca firma, ale właściciel straszny burak. Traktuje wszystkich z góry, nie polecam kontaktów z tym Panem

Zostaw opinię o Preis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Preisner i Paweł Preisner - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Preis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Preisner i Paweł Preisner