Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Prob

Polacy już nie chcą w tej firmie pracować, dlatego zatrudniają ludzi ze wschodu

Kandydat

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w biurach? Asystent zarządu itp? Bo ostatnio widziałem ogłoszenie na stanowisko Asystent Biura Zarządu

Tomi

Ja tam pracuje caly czas. I to co wszyscy pisza to w kilku procentach sie tam moze aprawdza. Fajni ludzie kierownicy produkcji ok pracujemy od pon do piatku po 8 h. Weekendy wolne. Dlaczego tak natzekacie. I wcale goràca nie ma jest klima

Lidka

Dla mnie ta praca bardzo ciężka, przez 4 brygadówkę nie masz życia. Zdarzają się różne sytuacje musisz przyjść z 2 zmiany na 1. Kierownictwo chce żeby ciągle iść im na rękę (usunięte przez administratora)

@Lidka

A nie możesz powiedzieć ze coś po prostu Ci nie pasuje i nie przyjść?

Lidia Nowy wpis

Aż jestem ciekawa jaka jest w związku z tym u was rotacja?

ikonka

Sprawdź 3 opinie klientów firmy Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów.

Sprawdź
Annko2 Nowy wpis

Z daleka od tej firmy wiadomo jak wszędzie dużo zależy od ludzi ale kierownicy zmian są nie ludzcy, totalny wyzysk człowieka.

Były prac. Nowy wpis
@Annko2

Ci lepsi kierownicy którzy byli dobrzy dla ludzi zostali dawno temu usunięci. Aktualnie kierownicy żeby się utrzymać na stołku wykorzystują ludzi do cna,(usunięte przez administratora) pełna para i wyzysk

Zuzanna Nowy wpis
@Były prac.

A wiesz jak wygląda tutaj zostanie kierownikiem Ci ludzie awansowali czy zatrudnili ich z zewnątrz?

Pronk

Zastanawia mnie to, że jeśli jest tak źle jak wskazują niektóre opinie, dlaczego spora część pracowników na produkcji to osoby pracujące kilka lub kilkanaście lat?

@Pronk

O, to ciekawe. Może z jakiegoś powodu nie mogą się zwolnić?

Czy w firmie Grupa Makarony Polskie S.A. można pracować na pół etatu?

Ks proboszcz
@Administrator

Pracujesz na cały, a płacą jak za pół

@Ks proboszcz

Naprawdę ? A umowa jest jaka podpisana ? Na cały etat czy na pół ?

Szymon
@Ks proboszcz

Tzn., że aż tak mało? :D Ale pewnie da się dorobić nadgodzinami albo premią? :)

logo firmy Agent Celny
Rzeszów
Nieten Serwis Celny Sp. z o.o. sp.k.
(1 opinia)
logo firmy Nauczyciel - korepetytor przedmiotów humanistycznych
Korepetycje Online 24 Magdalena Kaczwińska
(8 opinii)
logo firmy Brygadzisty- serwis sprzątający
EVER GRUPA
(1287 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy Operator jest możliwy w firmie Grupa Makarony Polskie S.A.? Ktoś z pracujących się wypowie?

samara
Kandydat

Witam Jakie są warunki pracy i płacy na stanowiskach biurowych?

lolita
Kandydat

mówisz o firmie w Trzebownisku?

Prob

Polacy już nie chcą w tej firmie pracować, dlatego zatrudniają ludzi ze wschodu

Barbara
@Prob

Dziwisz się? Ja nie... W takich warunkach nikt normalny nie będzie pracować!

@Barbara

W takich warunkach to znaczy w jakich?

Anonim
@Janek

Była już niżej opinia o pracy w biurze ale z całego serca odradzam. Lepiej szukać dalej na prawdę. Warunki pracy i wynagrodzenie są fatalne. Pracując tam człowiek nawet po pracy martwi się czy na następny dzień nie dostanie ochrzanu od góry za byle co. Nie warto tracić tam zdrowia i nerwów.

zly
@Janek

Zatrudnią Cie i po 3 miesiącach zwolnią jak każdego XD odpuść sobie chłopie, lepiej poszukać miesiąc dłużej niż użerać się z nimi i z tymi śmiesznie niskimi wypłatami.

@Janek

Same negatywne opinie mówią za siebie ;)

aż tak źle, poważanie?

@Janek

Uwierz i ucz się na błędach osób które im zaufały

@Ja

A może jeszcze coś więcej na temat pracy?

@Janek

Moja narzeczona tam pracowała. Obiecywali jej cudowne warunki, wysokie zarobki i miłą atmosferę. Poziom pracy jaką tam miała był zatrważający i nie na jedną osobę tylko na co najmniej 5. Nie wyrabiała się, bo cały czas szefostwo dokładało roboty takze stres pot i łzy. Godziny pracy od 8 do 16;30 gdzie niby te 30 minut to przerwa której nigdy tam nie było. Pieniądze śmiesznie niskie i wieczne obcinanie wypłat z dziwnych powodów. Po prostu się tam nie pchaj. Szkoda twojego zdrowia. I nie licz na wolne w tej firmie.

@Ja

I jak rozumiem, to było stosunkowo niedawno? Pracowała tam w jakimś zespole czy indywidualne stanowisko?

@Janek

Pracowała tam na podobnym stanowisku jak asystent zarządu, nie będę przytaczał co to było za stanowisko. Tak to było bardzo nie dawno, jeśli masz gg lub inną platformę żeby zachować anonimowość np. e-mail, podaj to ona wszystko Ci napisze ze szczegółami.

@Ja

Na chwilę obecną mi wystarczy taka informacja. Dzięki.

Ona
@Janek

Nie polecam, pracy w tej firmie. Zarobki są marne a nawał pracy jak na 3 etaty. Radzę szukać dalej. Dyrektor wraz z kierownikiem traktują pracowników jak roboty.

Ana
@Anonim

A na przedstawiciela handlowego warto się zatrudniać ? może ktoś się orientuje ?

Anonim
@Ana

Co chwilę się zwalniają. Tragedia, pracowałem tam i nie polecam przedstawiciela

Agata
@Ja

Hej, wspomniałeś o obcinaniu wypłat z dziwnych powodów w Makaronach. To znaczy z jakich? Mógłbyś podać jakieś przykłady? Samej ciężko mi wywnioskować dokładnie o co może chodzić. I o ile były obcinane?

Kai
@Ja

Proszę o kontakt. Chętnie dowiem się czegoś więcej.

Pati
@Ja

Witam czy można dopytać o szczegóły?

Jakie są warunki zatrudnienia w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Ks tomasz
@Pytanie

Warunki są dwa, masz ciężko pracować i nie liczyć na duże pieniądze.

@Ks tomasz

a tak to przyjmują , że tak powiem pierwsze lepsze osoby ? nie trzeba żadnego doświadczenia ? jak rekrutaja wygląda

Tomi

@Tomi

A jakieś nadgodziny się zdarzają czy raczej nie? I jeśli tak, to płacą za nie normalnie czy dają dni do odbioru?

Fink

Odbierasz raczej

Grupa Makarony Polskie S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Gruby

Hahaha, szukają elektromechanika, ale pieniądze to żałosne oferują. Może jakiś saszka się zgłosi

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Grupa Makarony Polskie S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

handlowiec

niedawno odszedłem z makaronów p. i teraz mam spokoj i pracę co ją lubie jako Przedstawiciel(usunięte przez administratora) ,jest ok. choć nie zarabiam wiecej :) ., Po odejsciu propozycji do innych firm makaronowych od razu było kilka . Pracowałem w makaronach polskich kilka dobrych lat i mogę cos powiedzieć . potencjał jest , produkty dobre ale fajni ludzie co mają chęci i pomysł często są odsuwani i jest krok do przodu a potem 2 do tyłu . OSTATNI rok to był koszmar (usunięte przez administratora) Chciało się pracować w takiej firmie ,w sprzedaży się pracowało bo był sens i motywacja . (usunięte przez administratora)

Zgred
@handlowiec

Brakuje wielu osób, które tam uczciwie pracowały, którym się chciało, były kreatywne! A niestety wiele odeszło (usunięte przez administratora) Dwóch wybitnych specjalistów od handlu. Źle się dzieje...

@Zgred

Czyli co, nowi pracownicy nie dorównują tym, którzy odeszli? Może z czasem też ogarną co i jak :)

obserwator
Klient
@Janusz

Częstość zmian na pewnych stanowiskach rzadko świadczy o sile firmy :( A odpowiadając to nowi pracownicy powinni być lepsi bo mają możliwość czerpać z doświadczenia poprzednika.

Zgred
@Janusz

O to chodzi, że nie ma tam nowych pracowników za bardzo.

Barabasz

Pani kierownik działu jakości powinna za to wylecieć, że wprowadza do spożycia trujący makaron

@Barabasz

Hej, pracujesz może w tej firmie? Zastanawiam się czy Grupa Makarony Polskie to dobre miejsce do rozwoju... Są tu jakieś szkolenia dla nowych pracowników? I jaka atmosfera panuje w ekipie? :) Może wiesz coś na ten temat?

@Janusz

Idealne miejsce do cofnięcia się w czasie, złapania depresji. Brak jakichkolwiek szkoleń i beznadziejna atmosfera.

@Barabasz

Kilka lat temu pracował człowiek od którego ta pani powinna się uczyć. Odszedł przez atmosferę tu panującą.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Grupa Makarony Polskie S.A.?

Barabasz
@Pytanie

Zależy na jakim staniwisku chciałbyś pracować, jeżeli chodzi o produkcję, to warunków nie ma żadnych, musisz mieć tylko dużo siły do ciężkiej pracy za marne pieniądze. A jeżeli chodzi o stanowiska na górze, to musisz mieć znajomości i układy, tu praca jest już lekka i za dobrą kasę. Ale wszędzie atmosfera w pracy jest beznadziejna, dużo wulgaryzmów od przełożonych i (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

KA
Kandydat

Witam, Chciałabym podjąć pracę w tej fabryce ale patrzę na komentarze i odrzuca mnie to. Nie mniej jednak chciałabym tam pracować na wakacje + mam blisko czy to się jakoś uda czy szkoda nerwów? Naprawdę potrzebuje kasy a płacą 18 coś na rękę. Pracowałam w fabryce w UK i rozumiem jaka to praca i że nie jest łatwo. Pytanie brzmi: czy dam radę te 2/3 miesiące czy serio nawet na to szkoda czasu ? Poważnie się zastanawiam proszę o rady.

Michał
@KA

Na 2-3 miesięce można się przemęczyć. Ale na wakacjach jest też dużo studentów także nie ma gwarancji godzin, jeśli idziesz przez agencję. Jeśli nie ma innej alternatywy to tak dobrze chociaż spróbować, jeśli jest to lepiej z niej skorzystać. Jak dla kobiet jeszcze ta praca nie jest taka najgorsza.

Michał

Generalnie ciężka praca, raczej lepiej znaleźć coś lepszego. (usunięte przez administratora)operator linii (usunięte przez administratora)ustawia ją na bardzo wysokie tempo że ciężko nadążyć, a potem jak linia stoi to tylko klnie głośno na cały zakład. Zdecydowanie nie zna się na robocie. Poza tym na hali produkcyjnej głośno, gorąco i część stałych pracowników niezbyt przyjazna. Można czasami trafić na fajną pracę ale tylko czasami. Dla facetów praca zwykle cięższa niż dla kobiet.

Jaronimo

Bardzo złe warunki na produkcji, wystarczy poczytać opinię. Stanowczo nie polecam. Szkoda zdrowia i czasu!

@Jaronimo

A powiesz dlaczego tak uważasz i czemu nie polecasz pracy w Makaronach Polskich? Nie wiem co masz na myśli pisząc o złych warunkach, doprecyzujesz to nieco? Liczę na Twój kolejny wpis! :)

KA
@Janusz

Też chętnie poznam bo myślę popracować tam na okres 2 lub 3 miesięcy.

Ksiądz Tomasz
@Janusz

Podaj adres email to prześlę ci zdjecia. Czekam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Grupa Makarony Polskie S.A., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa Makarony Polskie S.A.