akar

Rzeszów

Opinie o akar

Joanna

Czy akar, jako firma budowlana poszukuje czasami doraźnie pracowników, którzy są potrzebni do realizacji jednego projektu? To aspekt, który może zachęcić ro rekrutacji osoby, które szukają pracy „sezonowej”. Czy w takim przypadku niezbędne jest rownież duże doświadczenie budowlane?

Joanna

@byta mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat obecnej sytuacji w firmie? Jakim pracodawcą jest obecnie firma akar?

byt

le to było dawno @helson, wiem bo mój znajomy dostał tą posadę jako kierowca :) i to było we wrześniu

kosto

akar raczej nie miał nigdy problemów ze zleceniami, niska cena robi swoje, a oszczędność znajdzie się na jakości i pracownikach (niskie płace, niskie kwalifikacje). Jako pracodawca i kontrahent wykazują się dużym krętactwem i przebiegłością. Pilnuj się na każdym kroku.

ziggi

Ja nie mam zastrzeżeń, pracowałem tam 1,5 roku, pieniądze były zawsze na czas, raz miałem trudną sytuacje i poprosiłem o kase wcześniej też mi poszli na ręke. Większa firma to nie pozwolą sobie na problemy. Zrezygnowałem bo się przeniosłem do innego miasta i teraz pracuje teraz u goscia przy ktorym akar to zlota firma!

mickey

Zgadzam się fuszerka i kanciarstwo są główną domeną tej firmy. Zarząd lubi opowiadać bajki i mydlić oczy, po czym okazuje się ze robią zupełnie odwrotnie. zatrudnienie w szarej strefie, problemy z płatnością są tu codziennością. Przychodząc do pracy zawsze usłyszysz "stawka zależeć będzie od chęci" a i tak otrzymasz to co wszyscy pracownicy czyli marnie.

kolorowa

kupiłam w tej firmie okna,większej fuszerki nie widziałam ,tem.przy oknie spada około 4-5 stopni zaparowane do 1/3 wysokości okna .ZASTANÓWCIE SIĘ PRZED SKORZYSTANIEM Z ICH USŁUG z reklamacją tez są problemy

marze
@kolorowa 05.02.2014 08:24

sieroto to że okna zaparowały to wina złej wentylacji domu a nie okien!!!!!

jadwiga

przypadkowo trafiłam na tą stronę, jak można zaufać komuś i pracować dla niego nawet za 6 złotych na godzinę bo AKAR tak płaci, jak to[usunięte przez admina]

Leszek72

Pracowałem w tej firmie nie długo bo niecały rok.. Ale osobiście nie narzekam. Atmosfera jak w kazdej firmie. Zarobki jedynie kkiepskie ale za to punktualne. jako firme to oceniam 8/10

Tak poznałem tam ciekawych ludzi szczególnie kierownictwo!Niech dalej piszą takie śmieszne opinie jaka to porządna firma w końcu są pracodawcami!

Zatrudniają ludzi [usunięte przez admina] nawet i po 3 tygodnie zrobisz im robotę a potem cię zegnają -temat stosują już wiele lat -przestrzegam wszystkich ogólnie firma uduś!obiecują że nawet po 2 miesiącach możesz kierownikiem zostać i że potrzebują po 15 osób nawet.Bajki opowiadają na wstepie ludziom!Nie polecam tych znawców FACHU!

Zostaw opinię o akar - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie akar