Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Oskar911

Pracowałem tam przez Agencje, i na różnych stanowiskach bo na makaronach to jest bardzo ważne. Raz byłem na kartonach i było fatalnie strasznie szybkie tępo pracy i dużo narzucono dodatkowych obowiązków, ale wykonywałem i normalna prace. Powiem tak jak się jest kobietą to można pójść sobie dorobić bo bardzo ciężkiej pracy raczej nie dostaniecie( moja dziewczyna nadal tam dorabia i albo pakuje makaron albo zamiata) dla chłopaków doradzam tylko chodzić we dwójkę z kolega np. Zeby się wymieniać co jakieś czas jeśli ktoś dostanie bardzo ciężka prace, bo organizacja pracy jest fatalna, byłem świadkiem jak kazali dziewczynie wykonywać prace którą robiłem kiedyś i było ciężko, a obok pracowali 2 osoby i mieli razem dużo mniej do zrobienia.

Pracownikteamworku

Pracowałem przez dłuższy okres czasu w Makaronach polskich poprzez agencje pracy Teamwork Co do pracy bywało że było ciężko wszystko zależało od asortymentu który szedł Tempo pracy było szybkie w szczególności na tak zwanej kartoniarce Kłamstwem jest to że nie można napić się wody podczas pracy i ten czas jest odliczany od godzin pracy Ludzie są w porządku jeśli wykonujesz to co należy do twoich obowiązków to nie ma żadnego problemu z kierownikami Przysługuje przerwa 15 min w połowie zmiany zazwyczaj zamiast 15 min jest to około 20 Denerwujące jest to że agencja potrafi odwołać twoja zmianę 2-3 h przed rozpoczęciem pracy Stawka minimalna czyli 14,70 brutto/h dla osób uczących się 12,50 za h pracy Nie ma limitu godzin które minimalnie musisz wyrobić A wypłata wynagrodzenia jest między 20-25 dniem miesiaca Nie jest to praca dla osób leniwych ;)

Jadzia

W zakładzie produkcyjnym w Częstochowie, praca bardzo ciężka dla pakowaczek szczególnie makaron bardzo często twardy i suchy ciężko się pakuje ,sita z makaronem ciężkie.Pracuje tam więcej pakowaczek z Ukrainy niż Polek chaos zamieszanie psychicznie ciężko tam wytrzymać cały czas nerwówka. (usunięte przez administratora)Ciężko się tam pracuje fizycznie i psychicznie.Ukrainek jest więcej niż Polek.

solo

myślie że Polska jest w sam raz pacząc na Pana wychowanie

heniek

jeśli chcemy aby w makaronach się coś zmieniło na dobre, należy zabrać się za zmiany od samej góry

luk

Własnie pracuje tam teraz obecnie oczywiscie dorywczo przez agencje i ogólnie jest ok. Jest tak bo nie wiąże z tym zakładem swojej przyszłości - ale te kilka dni w tyg można wytrzymać. Stoje przy taśmie i układam pudła na palety stopień trudności pracy zależy od ustawienia szybkości maszyny ale można ogarnąć i jeszcze posiedzieć na palecie tym bardzie że mają awaryjne maszyny :) ! Jak chcesz dorobić z elastycznym grafikiem to dobre miejsce (na chwile !!). Ludzie są ok nikt cie nie gania.

zur
@luk

w tej firmie nic się od lat nie zmienilo-siedzenie podczas pracy, awaryjność maszyn i pewnie (usunięte przez administratora) w pomieszczeniach magazynowania mąki, wstyd kierownictwo wstyd.

Hanna

@kokietka, komentarze usuwane są na forum, tylko wtedy, gdy łamią regulamin forum. Dotyczy to między innymi wypowiedzi nieprzestrzegających kultury wypowiedzi, zawierających dane osobowe pracowników lub obrażające innych. Chciałabym wspomnieć, że każdy komentarz nawet negatywny, jeżeli nie łamie regulaminu, pozostaje na forum: https://www.gowork.pl/regulamin

kokietka
@Hanna

Nieprawda-komentarze pracowników były przez wiele tygodni, nie łamały regulaminu forum, nikogo nie obrażały tylko opisywały rzeczywistość w tej pięknej firmie. Po prostu za opłata usunęliście je... i tyle

Hanna

@Ewcia, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Jakie warunki zatrudnienia zostały Tobie zaoferowane? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniona? Jak oceniasz atmosferę panującą w Grupa Makarony Polskie i między pracownikami? Twoja wypowiedź może pomóc osobom zainteresowanym pracą w firmie.

Po pierwsze odradzam każdemu prace Po 2 gie Brak kluczyka do szafki i jedna szafka z 2 ma chłopami no to już porażka Pozatym odradzam prace bo trzeba coś robić na sile jak nic nie idzie

co takiego robiles na sile? byles zapewne z agencji pracy wiec dlatego miales tak szafke

Mechanik
@anonymous

Kolego a co to ma za znaczenie że był z agencji. Pracownikowi należy się cala szafka 1 połówka odzież brudna 1 połówka odzież czysta. Standardy MP są delikatnie mówiąc dziwne.

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Konrad

potrzebuje

Nieznajoma

Witam chcialabym sie dowiedziec jak wyglada praca na produkcji. ? I jak podchodza do czlowieka ?

Hanna

Na stronie firmy jest ogłoszenie o pracę dla pracownika produkcji. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku, na czym polega ta praca? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, premii czy dodatkowych benefitów pozapłacowych? Jaki jest system czasu pracy? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy można liczyć na fundusz świadczeń socjalnych i co się na niego składa?

Fgb

Co za wiesniak teraz tam jest kiero!?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Grupa Makarony Polskie S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

egon

O jakiej atmosferze mówimy !!! Tu nawet do roboty nie chce sie przychodzić. Stres, brak mozliwosci zjedzenia normalnie sniadania, tempo, a sama atmosfera do bani tak jak to obserwuje wynika to z atmosfery panujacej pomiedzy Starym a kierownikami. Jest beznadziejnie !

Obserwując to wszystko co tu się dzieje prezes powinien wyciagnac z tego wnioski

Silan

Witam, chciałabym zapytać jak wygląda praca Technologa w tej firmie i ile można zarobić?

przyszlypracownik

a jak sytuacja pracowników biurowych?

dc
@przyszlypracownik

a gdzie chcesz aplikować? Na jakie stanowisko?

lwica

Przykład idzie z samej góry, Od dyrekcji

Pracownik agencji

Bylam tam raz i więcej do pracy tam nie pójdę. Warunki pracy bardzo ciężkie,(usunięte przez administratora)

Hanna

Czytaliście wywiad zamieszczony na portalu GoWork.pl? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,823462,wywiad-aleksandra-trzcinska W rozmowie poruszane są między innymi takie tematy, jak proces rekrutacyjny.

@Hanna

Ten wywiad to jakieś brednie wyssane z palca!! Pracuję w tej firmie juz 7 lat. Zapraszamy Panią dyrektor na jeden dzień na produkcję do pakowania makaronu.. na nocke. Zobaczy jak wyglada robota.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Makarony Polskie S.A.