Makarony Polskie

Ząbki

Opinie o Makarony Polskie

Mirek

Słyszałem sporo przychylnych opinii o firmie Makarony Polskie. Czy jest tak w dalszym ciągu i można aplikować?

Agnieszka

Zapoznaliście się z wywiadem z Dyrektorem Marketingu Makarony Polskie? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,823462,wywiad-aleksandra-trzcinska Znajdziemy tam między innymi informacje o procesie rekrutacji.

elo

Może wiecie czy jest teraz jakakolwiek szansa, żeby znaleźć u nich zatrudnienie? Nie ukrywam, zę rpraca u nich zdobyta wiąże się z odpowiednim doświadczeniem, zwłaszcza, że i tak zarobki są wpełni adekwatne do obowiązków.

były pracownik

lanzj odpuść sobie pracę w tej firmie, wiele się nie nauczysz, a jeśli to jak sam wiedzę zdobędziesz (bo szkoleń tam nie ma i wprowadzenia do pracy też) a i kasa wypłacana na dwie umowy o pracę i zlecenie (oczywiście jak cię zwolnią to już kasy ze zlecenia nie dostaniesz). Praca jest w baraku na giełdzie praskiej w Ząbkach. Jak nie masz auta to szkoda butów żeby po tych krzywych płytach codziennie na koniec giełdy maszerować. Aha i benefitów nie ma typu karty sportowe i inne.

Romek

Ogólnie wesoła firma :)

jaronimo

niewykszałcony
@jaronimo 04.05.2015 10:09
Pracuje już tam kilka lat, płaca kiepska, a praca ciężka, nie polecam. Obóz pracy i tyle. A dyrektor chamski i wulgarny!...

czy piszesz o tym Panu z Płocka("Derektor") ze średnim wykszałceniem,co zna kilka sloganów po angielsku z akcentem rumuńskim,Panie Bury nie płać nieudacznikom i pociotkom !!!!!!

Rafał

Pracuję już 3 rok w firmie. Jestem zadowolony z pracy. System motywacyjny jest skuteczny. Robota warta zachodu.

Jestem zadowolony z pracy. Firma się rozwija i mam dalsze perspektywy rozwoju. Można być malkontentem ale po co? ;) Jak się chce pracować to w MP zostanie to docenione dobrą płacą

Ktoś
@pracownik 02.04.2015 11:07

Pracował tam tylko jeden Adam , który palił światło w budzie w Ząbkach . Więc wykonywał ciekawą pracę. Jeśli to Adam G - to dużo się nauczył ha ha stary Tenczynkowy " klaun". Firma masakra.

Adam

Pracowałem w tej firmie 2 lata w dziale sprzedaży. Firma rozwija się. Ludzie są pełni humoru. Zdobyłem dużo doświadczenia ;)

polski

ta firma to tragedia, ma biuro w jakiejś szopie w środkubazaru. Całkowity brak kometencji,

lusia

Z tej firmy nic nie będzie!!! Lepiej tam nie pracować. Bo wykorzystuje sie pracownika na maxa za płacę minimalną. Obecnie system premiowy jest marny, Jak przełożony będzie miał humor albo Cię lubi to Ci przyzna jakieś ochłapy. I jeśli masz znajomości to masz szansę pracować w MP. Ta firma niestety nie może sie obecnie poszczycić dobrą renomą. Kiedyś była firmą przyjemną, z klasą, teraz to syf, pośród buraków i kartofli. Poprostu Jarmark!!

Buli

A w jakim dziele tam pracowałeś, jeżeli można zapytać, bo właśnie się zastanawiam nad pracą w Makarony Polskie?

Ta firma to jakiś koszmar - mieści się w baraku, zero dbania o pracowników, warunki pracy koszmarne, brak profesjonalizmu w każdym calu. Liczą każdy grosz, masakra jakaś. Kompletny brak spojrzenia w przyszłość. Moim zdaniem jej dni są policzone.

Zostaw opinię o Makarony Polskie - Ząbki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makarony Polskie