Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

hmmmm.....

komu sie nie podoba niech nie pracuje tam i już,a kto chce pracowac temu zadne czytanie na goworku nie przeszkodzi wiec o co tyle halasu?????

nick

to nie opinie tylko obelgi,buractwo,prostactwo i analfabetyzm :)

marek

witam pozdrowienia z wilgotnej Holandii dla ciężko harujących makaroniarzy p;p; i reszty załogi mam szczerą nadzieje ze jest wam lepiej p;p;p; bo mnie tu cudownie chociaż bez was ale nie można mieć wszystkiego :( ;p;p

garbus

a jak tam barabasz i garbus, dalej prowadza zaklad fotograficzny???? hahaha, głupie baby, brak bolca i tyle

Jak to mówią... nie chciało się nosić teczki trzeba dźwigać woreczki. Sorry, ale w biurach nie pracują ludzie po zawodówkach

debil z Ciebie
@ja

to nie chodzi o dźwiganie, tylko o szanowanie ludzi. Jak inż. czy mgr przed nazwiskiem upoważnia do szmacenia ludzi to ładne masz myślenie

p j e

pierdoły w necie piszecie bo odwagi powiedzieć w twarz nie macie. Na robotę narzekacie ale do niej chodzicie i makaron do domu przynosicie. Ambicje na zarobki wysokie macie a hu..ja się na robocie znacie. ;P

ja nie narzekam-mnie siępodoba

czytam i nie rozumiem dlaczego Ci wszyscy super pracownicy którzy narzekają i narzekają na płacę, warunki itp itd... po prostu nie odejdą z firmy i nie poszukają pracy na miarę swoich aspiracji???przecież nikt nikogo na siłę w firmie nie trzyma?!!!może pora poszukac czegos innego??? zamiast pierdołąmi sie zajmowac?

ha ha ci wykształceni z biur gdzie nosili te teczki do Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie czy co bo jak popatrzeć na kier.prod i byłego kier to jakoś powątpiewam że oni akurat te teczki do szkoły nieśli znam pakowaczy i operatorów po studiach a jak mówił mój wykładowca"choćby debil miał 2 fakultety to i tak niczego nie zmieni" moja babcia po 3-klasowej podstawówce mogla by wiele nauczyć tych w biurach choćby liczyć do 10 bo oni zawsze problemy mają wystarczy na plan produkcji popatrzeć

mirek

witam, możecie opisać prace pakowaczy? pracują zaraz przy linii to co schodzi? dzięki za info.

pakowaczy wielu !!
@mirek

stoisz przy korycie albo na trzeciego i pakujesz paczki makaronu w (usunięte przez administratora) kartony po tyle ile trzeba, zaklejasz kartony zje..nymi oklejarkami recznymi . 35 stopni na hali, makaron cię zasypuje w korycie, rozwalone paczki rozbijasz na sito, miotła w du..e i zamiatasz w między czasie. Robisz 8 godzin a na koniec sprzątasz za darmo po godzinach. zapie..alasz w systemie cztero-brygadowym w nocy w niedziele, święta Wielkanocne ,Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowy Rok i jak ci tam wypadnie . A po całym miesiącu dostaniesz "pełno" kasy 1680 brutto + premia uznaniowa która równa się prawie zeru.

piguła

praca na zmiany może prowadzić do cukrzycy, artykuł na interi..

ala

I wy cały czas pracujecie w tym bajzlu, nie ma żadnych postojów???

uprawnienia udt

żenada te wpisy, ale wszyscy w firmie czytają i mówią, że wszystko to prawda. A może by pan dyrektor przeprowadził jakąś anonimową ankietę na temat firmy i pracowników, wtedy bo miał czarno na białym wszystko. a teraz to paczkarka riciarelli to (usunięte przez administratora) ogień piekielny z niej idzie:) a trzecia linia jak powstanie to tylko współczuć operatorą tłoczni, może jakieś rolki by sobie sprawili żeby szybciej się poruszać.. nikt nic nie myśli do przodu, wszystko jest robione na HURA i w myśl zasady, że jakoś to będzie.. to jest dopiero żenada.

karton team

Widzę ze sloneczko przypieklo glowe i niektórzy notoryczni narzekacze się uaktywnili. Chciałbym przypomnieć ze jest lato a w lato z reguły jest gorąco i nic tego nie zmieni. Ktos kiedyś fajnie napisał. Skoro ci tak źle jednemu czy drugiemu odejdz i daj pracować tym którzy chca pracować i nie przeszkadzaj. Napewno na jakiejś włoskiej czy niemiekiej farmie beda lepsze warunki pracy, albo dolacz do panów ktorzy rozwalaja sciane...moze docenisz biale spodnie i koszulkę wtedy...żenada te wpisy tutaj.

piekarz

oj kompleksy kogoś bolą :), trzeba podleczyć w necie jak w realu się nie da :)

Pracowałem tam jakiś czas temu, napisze tak, żadnej możliwości rozwoju zawodowego, firma dobra do pracy dla osób starszych po czterdziestce i więcej, ponieważ te osoby nigdzie pracy znalść nie mogą a w makaronach takich przyjmują bo młodzi nie garną się do pracy w (usunięte przez administratora)Jesteś młody to szukaj czegoś lepszego, (usunięte przez administratora)

robol

jaki bałagan, przecież tam jest taki pożądeczek , że z podłogi można jeść (usunięte przez administratora). ja problemu nie widze, wszystko dla dobra firmy:)

była

pracownik fizyczny do ogrodu ma zarobek 2500 netto + premia . wolne niedziele i święta. a w makaronie rób non stop niech sobie wsadzą ten makaron w cztery litery

jon

brakuje dobrych operatorow, i nie ma kto robic.tak żadzi jaronimo...

POls

Po co wchodzić na taki ordynarny ton? Można przyjąć, że są osoby którym odpowiada tak praca, ale są i tacy którzy wcale nie są z niej zadowoleni.

gośka

Nie chciała bym być w skórze takiego donosiciela jakbym się dowiedziała że na mnie doniusł. Wstydzcie się! Tak nie można!

hahaha
@gośka

Sama donosisz a na ciebie to nie można!!?? zawsze będę donosił na ciebie:P:P

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Makarony Polskie S.A.