Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Misia

Te opinie są jakieś wręcz okropne. Pracuje tam od miesiaca, a jak przelicze ile zarobie to sama dopytuje o prace . Jestem na ostatnim roku magisterki dziennej , a tutaj mogę wybierac jaka zmiana mi pasuje i kiedy. Jest 11, 12 za godz w agencji Team work. Czy to nie dobra kasa dla studenta? O samej pracy. Nie jest lekka, rzadko kiedy usiądzie= bolą nogi i plecy, ale z czasem jest lepiej. Faktycznie znajda sie takie co mysla ze są kierowniczkami, ale ogólnie ekipa okej . Co wy byscie chcieli w fabryce, wszystkie mają do siebie to ze wyzysk . Bywają gorsze miejsca :) np : wykładanie towaru w l.eclerc , czy praca w szmateksie Tania Odzież

studentka
@Misia

Zauważ, że teraz płaca minimalna wzrosła. Ty zarabiasz 11,12/h, a ja jeszcze kilka miesięcy temu robiłam tam najpierw za 6 zł, potem przez chwilę za 7... więc tak, za robotę gdzie nie usiądziesz sobie przez 8h ani razu to jest WYZYSK.

Ggh
@studentka

Zgadzam się, to jest wyzysk w biały dzień!!

waldek

Hej, pakowacze to także faceci czy same panie . Szukam właśnie zajęcia nawet na krótką chwile a widze że szukają przez agencje.Dzięki za odpowiedź.

Aleksandra

W tej firmie wykorzystuje się właśnie takich ludzi do najgorszych prac, są to ludzie z agencji pracy albo osoby starsze. Współczuję.

aaagnes001

Witam , dzwoniła do mnie dzisiaj pani z agencji Tem Work i zaproponowała mi podjęcie pracy w Makaronach w Rzeszowie już od jutra przy Lini produkcyjnej. Mam pytanie kto tam pracował i powie mi jak to wszystko wygląda , bo czytając obecne opinie to nie są one dobre ..

Barabasz
@aaagnes001

Za taka stawkę jaką tam płacą to szkoda Twojego zdrowia. Lepiej już jest na kasie w jakims markecie.

Makaronowadziewczynka

Przestańcie narzekać, pracuje tam rok czasu, świat się nie wali, ludzie są w porządku, kierownictwo również dla kogoś kto chce pracować to praca jak każda inna, tym co chcieliby dostać wypłatę za darmo nie pomogę :)

były

serdecznie cię zapewniam że tam nie ma miłych ludzi ,życzliwych i pomagających bezinteresownie (usunięte przez administratora)

były

zgłoś od razu do sanepidu

Jacek

A szeregowy pracownik? Dyro sobie może mieć wiadomo ale ile wynosi wypłata na jeden miesiąc tutaj?

Tak dyro ma niezłą wyplate.

Były

Socjal został w całości zlikwidowany.

Proboszcz

Zależy jakie masz oczekiwania, jak chcesz się orobić i mało zarobić to napewno Cię wezmą. Takich tam przyjmują z otwartymi rękami.

No niestety tego w tej firmie brakuje. Ludzie na produkcji pracuja na 3 zmiany cały tydzien. A wypłata za to jest żałosna i śmieszna.

kratka

Obecnie szukają pracownika na stanowisko młodszego specjalistę ds kadr i plac, może ktoś coś więcej napisać ? Jakie zarobki, jaka atmosfera ? Moja wdzięczność będzie nieoceniona.

BRAWO TY! POPIERAM

Małgosia

Praca przy taśmie produkcyjnej to jest najgorsza praca w tej firmie, musisz pracować tak szybko jak maszyna. A w dodatku pieniądze są najgorsze na tym stanowisku. Już sprzątaczki mają lepiej.

A jak wygląda praca na taśmie produkcyjnej? Idę w czwartek, praca dorywcza na miesiąc, więc mam nadzieję, że dam radę. Chodzi mi o to, czego dokładnie będą ode mnie oczekiwali

KrisLis

Zawsze możesz wystąpić o zadość uczynienie za uszczerbek na zdrowiu :D poczytaj: http://aeger.pl/wysokosc-zadoscuczynienia-uszczerbek-zdrowiu/ ;)

BylyAa

No niestety ta firma nie oferuje tak wysokich zarobkow. Jako operator zarobisz na reke ok. 1500 zl. Praca w systemie ciaglym, nocki, soboty i swieta. Maszyny maja tam bardzo awaryjne, atmosfera w pracy kiepska, kierownictwo nastawione tylko na pelny (usunięte przez administratora)pracownika. A wiec szukaj gdzie indziej, szkoda twojego zdrowia i nerwow.

Mariollla

Panie dyrektorze weź przestan zachwalac ta firme bo mi się zygac chce..

Bruby opòj

Jest też papierkowa praca, sprzatanie śmieci na magazynie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Makarony Polskie S.A.