Makarony Polskie

Płock

Opinie o Makarony Polskie

Edyta

W sieci pojawiła się oferta pracy na Operatora urządzeń do produkcji makaronu - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z tym stanowiskiem? Jak wyglądają zarobki? Czy podpisywana jest umowa o pracę? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy i zastanawiają się nad zatrudnieniem w Makarony Polskie.

orazm

Witajcie. Szukam obecnie pracy i w sumie chciałbym się na wszelki wypadek przygotować na spotkanie już w firmie. Powiedzcie - jak wygląda rekrutacja w tym miejscu? Co do ofert to zadnych aktualnych obecnie @marek nie widziałem , także chyba próżno ich szukać

Ryszard

Sina, czytaj ze zrozumieniem. Zakład w Płocku został zamknięty a nie cała firma.

Onet

Bo zakład w Płocku został zamknięty w 2012 roku i stąd cisza na forum

ja1

Heh, popieram wypowiedz "ja". Teraz Ci, którym tak źle było pójdą do Orlenu lub Pernu na stanowiska prezesów i będą zadowoleni.... słyszałem, że na nich czekają he he he (usunięte przez administratora)co w to CV wpisać ?? ;)

yoko

Trzeba upaść na samo dno żeby móc się odbić i właśnie przyszedł czas na odbicie. Koniec ze wszystkim tylko faktycznie najwyższej władzy w Płocku żal bo była ok. A kierownictwo- jakie kierownictwo ta najniższa klasa społeczna w firmie miała więcej w sobie kultury i obycia. A tak na marginesie pisze się BEZCZELNY Pozdrawiam

ja

(usunięte przez administratora)pozdrawiam firme makarony nie była taka zła sa gorsze

wow

prawda może być tylko jedna- dno i hektar mułu.

lala

Zgadzam się. Praca do (usunięte przez administratora) i nie warto tam pracować. (usunięte przez administratora)Nie warto...........

To co tam się dzieję to przechodzi ludzkie pojęcie , Gdzie tu jest PIP Czy zwykłemu pracownikowi to już szacunek się nie należy?

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam(usunięte przez administratora)

Firma totalna porażka ,jednak trzeba przymykać oczy na pewne sprawy ,aby móc dalej pracować . Atmosfera(usunięte przez administratora) pracownika . ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Zostaw opinię o Makarony Polskie - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makarony Polskie