Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

majki

A to się zdziwiłem czytając opinie o makaronach. Widzę że stały personel uwielbia wylewać tu pomyje na kierownictwo i na swój zakład pracy. Ludzie po co tam pracujecie skoro jest tak źle? Kto wam karze? Piszesz o stawce 4,9zł za godzinę? Ja nie mam 26 lat i mam 10 na godzinę. Nie narzekam. To nie moja wina że masz prawdopodobnie rodzine na utrzymaniu i skończyłeś kierunek studiów który nie gwarantuje wam życia na godziwym poziomie. To jednak nie powód żeby winą za nieudane życie/kariere obarczać zakład produkcyjny. Zaczynałem pracę tam za stawkę 9 brutto i uwarzam że jak na wymogi odnośnie samej prac (czyli żadne) to uczciwa stawka na rzeszów. maziarz nie narzekaj. Ogarnij sie ;)

kluskoman

Widzę że co niektórzy będą przymykać oczy na wszystko za najniższą krajową, żenada!

stanislaw

Gdzie te makarony.. co makaron, szakaron...

Makaroniarz

Widzę że komuś z nas bardzo zależy bo oczernić firmę w której pracuję wiele osób. Pomyśl człowieku że twoje oszczerstwa mogą odbić się na osobach które mają rodziny na utrzymaniu i zarabiają minimalna. Do tego stopnia jesteś zaślepiony? A co myślisz że w innych firmach jest wszystko super. Oj Prawdziwy kretyn z Ciebie:)

edzio

Ja też tam pracuję. Zależy gdzie kto pracuje, proponuje ruszyć (usunięte przez administratora)zza biurka i przejść się na magazyn.

........

Ja też tam pracuje i jeszcze nigdy szczura nie widziałam.I po co te kłamstwa,jak komuś praca nie pasuje proszę się zwolnić.

aga

Zapraszam na naszą nowa stronę http://www.mp.solidarnoscczestochowa.pl/

Masakra;(

Tak sobie wchodze z nadzieją że coś dobrego piszą o tej firmie a tu co....Ani jednej dobrej opini a ja juz miałam nadzieję że wkońcu moge pracować w normalnej robocie..

barabasz

żeby tam się dostać do pracy wystarczy niepelne podstawowe:), praca bardzo ciezka, a makaronu się nie lepi tylko tloczy, nie polecam.

Teraz z tego co wiem to ten pan jest kierownikiem w innej firmie.

Katarzynka

ja tego piotrusia nie widze na tym stanowisku. Szkoda mi jedynie tego kierownika co go zwolnili, znał się na wszystkim, po ludzku traktował ludzi i tony też były zrobione! ale zawsze jakiś kret się na zmianie znajdzie co powymyśla jakieś głupoty i doniesie na górę! oby im sucha koza d.u.p.y dała. pozdrawiam

rere
@Katarzynka

którego kierownika ci szkoda???

ala
@rere

jak to którego, naszego waldusia!

rere
@ala

wpierw jego własna brygada podpierdala a potem wam go szkoda

głupia gosia

No popatrz po piotrusiu bym się tego nie spodziewała, ale z drugiej strony za często lata na górę/ coś jest na żeczy;

garbus

Dopóki mój szef myśli że ja dużo zarabiam dopóty ja będę tak robił żeby on myślał, że ja dużo robię. hahaha

smerfetka

bo do odrobiny władzy to trzeba mieć też trochę rozumu, a co niektórym operatorom i kierownikom tego brakuje....!!

żarówa

pan michas to powinien zajac sie robota a nie myslec o dupci kasi.... tak by bylo najlepiej. ale coz firma ma takich operatorow jakich ma... ale mam pomysla , moze dzony jaronimo stanie przy paczkarce i korycie i sie troche wykarze...!!???

Michałek

HEH, Nie można wykazać się przy paczkarce... więc trzeba wykazać się w donoszeniu...

wicek

Hmm...ząb zupa zębowa-dąb (usunięte przez administratora) dąbkowa panie M.

głupi cienias

Michaś to na co czekasz, zwolnij się i nie męcz się więcej szkoda życia w kluskach tracić.

hwdp lala

i dlatego w tej firmie od ładnych paru lat cały czas brakuje operatorów, mechaników i ludzi do pracy.... jakby nie taśma klejąca to by ten zakład już dawno temu zamkneli... hehe

lala

(usunięte przez administratora)zawsze mozna przerwac i poszukac innego zajęcia.....

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Makarony Polskie S.A.