Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

wista

i pojawiaja sie pierwsze bledy w rozliczaniu, bo za duzo osob garnie sie do komputera...

wio koniku mówi

tera to namnozylo sie tych kierownikow a robic to nie ma komu

jaronimo

salka konferencyjna na górze jest zawsze wolna, a dyrektor jest na tyle kulturalny i uprzejmy ,że na pewno związki zawodowe wpuści na teren zakładu...:)

ZWIĄZKI ZAWODOWE

WITAMY PONOWNIE! W ZWIĄZKU Z PROPOZYCJĄ PRACODAWCY WS. WYDŁUŻENIA OKRESU ROZLICZENIOWEGO DO 12 MIESIĘCY W DNIACH 9 - 10 CZERWCA 2014 ROKU KOMISJA ZAKŁADOWA NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" W MAKARONY POLSKIE S.A. BĘDZIE PRZEPROWADZAĆ ANKIETĘ WŚRÓD PRACOWNIKÓW ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO W RZESZOWIE.NIE WIEMY JESZCZE CZY ZOSTANIEMY WPUSZCZENI DO ZAKLADU CZY ANKIETA ODBĘDZIE SIĘ POD BRAMĄ BARDZO PROSIMY WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW O ZABRANIE GŁOSU W TEJ SPRAWIE, PONIEWAŻ WYNIKI ANKIETY ZADECYDUJĄ O ZAWARCIU LUB NIE ZAWARCIU POROZUMIENIA W KWESTII WYDŁUŻENIA OKRESU ROZLICZENIOWEGO W ZAKŁADACH SPÓŁKI MAKARONY POLSKIE S.A.

Agnieszka

To najpierw gruby zwalnia operatorów a teraz szuka i przyjmuje, dobre he he. A tym asystentką to chyba nikt się nie dziwi , że długo nie wytrzymują.

JONy

firma szuka do pracy na stanowiska: Asystentka Dyrektora Operacyjnego, Elektromechanika i Operatora Urządzeń do Pakowania Makaronu, ogłoszenia są na PUP Rzeszów. Śmiać mi się zachciało jak zobaczyłem te ogłoszenia:) to są te stanowiska na których ludzie długo nie wytrzymują i uciekają gdzie pieprz rośnie...!!!

Karny Kutas

widzę że z czytaniem masz problem ludzie się burzą bo muszą sprzątać po godzinach robią do ostatniej minuty a sprzątanie za free

barbara

z tym pakowaniem co do ostatniej minuty to się zgodzę, dla mnie to jest chore, robienie ton za wszelką cenę.... później pakowacze muszą sprzątać ten bałagan, a przecież pakowacze to nie sprzątacze...!!!! sprzątaniem niech się zajmną panie sprzątające, a jak sobie nie radzą to niech firma zatrudni odpowiednią do tego firmę sprzątającą.. a przerwa to rzecz święta, nie rozumie chodzenia na jakieś zmiany, czy w międzyczasie na gryza kanapki.

JON-JARONIM

oj tam oj tam nie nie narzekajcie, przecież dobrze zarabiacie, macie godziwe warunki pracy, bogaty pakiet socjalny i firma dba o was... HAHAHAHAHAHAHAHAH... ŻART:) mata robić i się nie odzywać... taki morał!

Betttttttttt

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds.obsługi klienta, godziny pracy, angielski w jakim stopniu??

tony

widze ze ludzie boja sie pisac na tym forum? co jest?

margines

kochane nasze związki zawodowe, nie ma co się zgadzać na wydłużenie okresu rozliczeniowego bo pracownicy nic na tym nie zyskają, chyba ,że coś za coś, niech firma zobowiąże się. że da podwyżki pracownikom wtedy można się zgodzić..

związki zawodowe

Zapraszamy do zapoznania się z tematem propozycji wydłużonego okresu rozliczeniowego w spółce Makarony Polskie S.A. (usunięte przez administratora)

związki zawodowe

Dziękuję i podbijam temat. Jak się zapatrujecie na 12-miesięczny okres rozliczeniowy? Oficjalna propozycja została złożona przez Pracodawcę do nas na piśmie. Zapraszam do zapoznania się z tematem, bo chcemy poznać zdanie Pracowników, których bezpośrednio to dotknie zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję.

jak wejdzie ten 12 miesieczny okres rozliczeniowy to dopiero beda nas rzeźbić na godzinach, bo kto będzie pamiętał ile dni miał więcej przepracowanych w ciągu ostatniego roku, a ja kadrowej nie ufam!!

Lapi
@związki zawodowe

Bardzo dobrze, że pracownicy po 8 godzinach idą do domu - w końcu za 8 godzin mają płacone. Nikt nie będzie pracować charytatywnie. Jeżeli nie wystarcza czasu na to żeby posprzątać po swojej zmianie bo 8 godzin to czysta produkcja to tak będzie to wyglądać (brud i bałagan). Motywacja ? jaka motywacja jak brakuje czasu na jedzenie i toaletę płaca minimalna + grosze, więc o czym mówisz pytam?

batman

tak zgodzę się z tym bałaganem, ale tak będzie dopuki ludzie będą przychodzić odwalić 8 godzin i do domu, i będzie panowac proceder spychologi w firmie tz. ''byle odbic piłeczke od siebie'' i byle do 15.. a problemem niech sie zajmna inni, i nastepna zmiana. tak bywa w zur, logistyce, produkcji i na magazynie. ludzie przychodza odwalic 8 godzin i do domu, a problemy zostaja dla nastepnej zmiany lub na nastepny dzien. to jest ewidentny brak motywacji do pracy!

olo
@batman

zgadzam się w 100 % z twoją opinią, niestety niewielu osobą zależy na tym by zaangażować się w pracy, a ci który to robią prędzej czy później przestaną bo poco skoro inni tego nie robią.. taka natura polaków lepiej narzekać niż cieszyć się tym co się ma

holender
@olo

taka natura polaków, ale niestety nie ma się co dziwić, tej firmie jeszcze daleko do tych zachodnich, zarobki kiepskie i warunki pracy też nie za bardzo, także ja tym ludziom się nie dziwie, że przychodzą do pracy odwalić osiem godzin...

turbodymomen

na produkcji panuje kompletny haos, brak jakiej kolwiek kompetentnej organizacji pracy, jednym słowem porazka kierownika tego dzialu...

sky

Źle Wam w Makaronach Polskich to idźcie do firmy Rolpot w Płocku i zobaczymy jak bedziecie szybko wracac... Wtedy docenicie kierownictwo, zarobki i atmosferę ppracy.

szef wszystkich szefów

Według prawa wszystkie te wpisy są legalne i nie podchodzą pod żadem paragraf, a więc spopko loko. A gdyby dyrektor chciał wszystkie osoby zwolnić co tu piszą to by musiał pół zakładu wywalić i wtedy kto tam będzie robił...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Makarony Polskie S.A.