Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

psotnik

nikt nikogo nie obraza na tym forum, nikt z imienia i nazwiska nie jest wymieniany.. takze nie rozumie po co te nerwy ;PRACOWNIK FIZYCZNY; zza biurka:)a ze niektuzy dostrzegaja niekompetencje swoich przelozonych to juz wielka obraza, niestety maja oni racje. aha jezeli ktos by chcial napisac cos wiecej o swoich przelozonych a chcial to zrobic calkiem anonimowo polecam BRAMKI PROXY, moja jest na serwerach z chin, niech tam szukaja:)

pracownik fizyczny
@psotnik

Nie wymienia się z nazwiska ale wiadomo o kogo chodzi a to już podchodzi o naruszenie czyjegoś imienia.Nigdy nie pracowałam za biurkiem choć chciałabym. Może na informatyce coś tam się znasz psotniku ale z ortografią u ciebie na bakier:)

Robolek

podzielam opinię kolegi, w głowie sie nie mieści co tu wypisują. Jak jest jakiś problem to do potęgi setnej opisuje jeden z drugim a własnych błędów i niewłaściwego postępowania nie widzi.... Żałosne wylewanie kompleksów które i tak nic nie zmienia w ich życiu a mogą jedynie zaszkodzić i to nie tylko autorowi bezsensownych tekstów... Pasjansa lepiej sobie ułóżcie :)

pyskacz
@Robolek

A co mam iść w twoje ślady i w godzinach pracy ukladać pasjansa? No tak jak sie jest na kierowniczym stanowsiku to mozna sobie na to pozwolic, w koncu nie ma się nic do roboty! Zaloze sie ze jestes z obslugi klienta. żal mi ciebie.

Ja bym nie obrazala tych osob co tu pisza bo za chwile posypie sie masa negatywnych komentarzy, takze daruj sobie

pracownik fizyczny
@pracownik

Tzn ze jednych mozna wyzywać a innych nie. Swoim wpisem chcialam pokazac ze niektórzy nie rozumieja definicji słowa "opinia". A większość wpisów to nie opinia a obraza ludzi tutaj pracujących. To świadczy tylko i wyłącznie o autorach.

pracownik byly

Mialem cos napisac' ale widze ze juz cala prawda o tej firmie zostala napisana' nie polecam tam pracowac' szkoda nerwow i zdrowia

magaz.

to może jeszcze premie by zlikwidował, po co ona właściwie jest??

ope,rator

a co z naszym bonusikiem za tonaz???, ktos cos wie?, A jak zaczna przenosic paczkarke riciareli to tego bonuska bedzie ciezko dostac..

daro

warto tam isc do pracy ?

mały

Po pierwsze nie pisz do mnie synku bo nawet nie wiesz ile mam lat. Po drugie , nie krytykuj czyjegoś wykształcenia. Masz ambicje skończ studia(na nauke nie za późno) i zostań nawet prezesem albo ty zamilcz na temat wykształcenia Po trzecie-jeżeli masz już te studia to proponuje wyleczyć kompleksy. Po czwarte- pracujesz tutaj długo??no widzisz- starys a głu..pis skoro tak narzekasz a dalej pracujesz… powinieneś docenić możliwość pracy i zarobku. Jeżeli ci nie pasuje to odejdź i nie psuj atmosfery bo to się odbija na nas. Po piąte- ja tu nikogo nie zamierzam bronić bo każdy jest kowalem własnego losu ale krew mnie zalewa jak krytykujesz innych a sam nie jestes wporzadku(zapewne) Po szóste- skończ pitolic Po siódme to chce powiedzieć że nie jest tutaj źle na pewno nie gorzej jak gdzie indziej ..znam temat..

mały

A ja myślę ze nie masz zielonego pojęcia o funkcjonowaniu tego zakładu

opi

po pierwsze kiero tam tylko nie wpisuje, ale robia tez to operatorzy, a po to zeby dostac bonuska, i jest to nie uczciwe za bardzo bo jedna brygada pakuje woreczki, a druka np vitalie.. i kto zrobi wiekszy tonaz?? a po trzecie braki makaronu i przezbrojenia maszyn nie sa odpisywane!!!

op

Proponuje nie wypowiadac w tematach o których ktos nie ma zielonego pojecia.Ktos kiedys fajnie tutaj napisal-na hali co innego w necie co innego.Kiedys każdy az piszczal zeby uwzglednisc awarie czego nigdy nie czyniono. Uwazam ze to dobre rozwiązanie a kiero robi to uczciwie tak uwazam i mam nadzieje ze tak będzie zawsze. Więc zdecydujcie sie kompetentni pracownicy.

mały

Chyba pomyliles firmy kolego duzy...to ty tu wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie nieprawdziwymi wpisami.Nie wiem jaki masz cel oczerniac tutaj osoby ktorych zapewne nie znasz.Na szczescie nie tobie oceniać kompetencje ludzi pracujacych w tej firmie.

mała mi

przestańcie takie zeczy wypisywac(usunięte przez administratora)

operatorek

to nie są plotki, a firmę rozwalają ludzie(usunięte przez administratora)

święty baran

a wiecie skąd tyle kruszki jest na lini długiej, nie dlatego że jest jej taka charakterystyka, tylko dlatego, że młodzi operatorzy nie radzą sobie z paczkarką i dlatego linia staje z powodu pełnego bufora, i dlatego powstaje kruszka.

kiełbasa

a odrzuty zawsze były sa i będa, taka jest charakterystyka paczkarki na lini długiej, ma pluć i tyle, jakby to powiedział mechanik : 'TAK MA BYĆ' szkoda tylko że jest to duże marnotrastwo foli i czasu operatora który w ciągu zmiany musi rozbić czasami nawet tone makaronu!!!

świderek

tak zgodze sie z tym, ze firma sie rozwija i dobrze prosperuje, tylko szkoda, ze warunki pracy sa coraz gorsze a placa stoi w miejscu od kilku lat. firma kase ma ale nie dla pracownikow!

falbanka

Takie bzdury się tutaj wypisuje ze szkoda tego czytać. Zakład prosperuje dobrze i caly czas sie rozwija ale nie zdawalam sobie sprawy z jakimi ja ludzmi wspolpracuje. Wieś tańczy i wieś spiewa.

hrabianka
@falbanka

szkoda, że my muimy pracowac z tobą, mieszczuchu!

nowy

chetnych brak na to stanowisko

bobo

ciekawe kto wskoczy w buty kierownika zmiany?(usunięte przez administratora)

pakowacz

a bo to mało razy stały dwa lub nawet trzy silosy makaronu przez ponad tydzien bo tak plan produkcji zaplanowali ze wszystkiego braklo..

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Makarony Polskie S.A.