Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

ziomek

Drodzy operatorzy z doświadczeniem a może by tak poświęcić nam uczącym się trochę więcej czasu wskazać co robimy źle, co można w inny sposób, itd., Chyba w interesie każdej ze zmian jest by miała dobrych operatorów. I pomyślcie o swoich początkach na operatorce...

były
@ziomek

nie można nauczyć kogoś, czegoś, do czego się nie nadaje, operator maszyn to nie papuga, tak się nie da.. i jeszcze jedno ziomek!!! (usunięte przez administratora)

dziewuszka

no niestety koleżka FAKt ma racje, dużo operatorów pracuje tylko przy jednej paczkarce, a tych co potrafią coś na wszystkich paczkarkach mogła bym policzyć na palcach jednej ręki. Bo dla mnie dobry operator to nie jest ten co dużo biega i nic z tego nie wynika. Dla nas to nawet lepiej jak paczkarka więcej stoi jak pracuje, zawsze to mniej makaronu musimy przeżucić rękami.

anty fakt

Chyba troszkę przesadziles kolezko. Moze 4 starych operatorów ale to nie znaczy ze "swiezaki" nie sa dobrymi operatorami. Ktoś komu zależy nauczy sie predzej czy pozniej. Chciałbym widzedziec ile zajelo szkolenie tych niby asów operatorskich bo nie wierze ze krocej niz pozostalym.

morał
@anty fakt

Pewnie mądrale szkolili się latami, a teraz żądają ukłonów od młodziaków i tak naprawdę nie w ich interesie jest przekazać wiedzę pozostałym. Ale Panowie, nikt nie jest niezastąpiony i dyrekcja na każdego w końcu bata znajdzie. Nie warto zgrywać pępków świata!!!

FAKT

POZOSTALO 4 TAKICH DOBRYCH OPERATORÓW, KTÓRZY POTRAFIA OBSŁUGIWAC WSZYSTKIE MASZYNY... RESZTA TO SA OPERATORZY JEDNEJ MASZYNY, A POZOSTALI TO SIE NADAL SZKOLA I KONCA NIE WIDAC..

ziomek

zostali tylko najlepsi operatorzy, a tych co zwolnili w oczy kole hahahaha teraz będą wypisywać głupoty bo im żal. A trzeba było czasami rękami ruszyć a nie tylko śmiać się i szydzić z innych z rączkami do tyłu. Teraz zobaczy do czego ręce w pracy służą hahahaha

Stazystka

chcialabym odrobic staz w tej firmie, w dziale logistyki. Czy jest mozliwosc przyjecia? Do kogo moge sie zglosic?

hehe
@Stazystka

przeczytaj wszystko co piszą, i się zastanów nad stażem w mp

czarna wdowa

FIRMA ZWALNIA OSTATNIO OPERATORÓW, W CIĄGU CZTERECH MIESIĘCY ZWOLNILI TRZECH, I TO NIE BYLE JAKICH, TYLKO JEDNYCH Z NAJLEPSZYCH. JUŻ TAM NIE MA KTO OBSŁUGIWAĆ TYCH MASZYN, A CO TO BĘDZIE JAK ZWOLNIĄ JESZCZE ZE DWÓCH.. (usunięte przez administratora)

operator
@czarna wdowa

NIE ZWOLNI POŁOWY ALE WSZYSTKICH. (usunięte przez administratora)

magazynier

koledzy nie narzekajcie bo będziecie te palety z makaronem na plecach nosić..

iron man

zdajesz sobie sprawę że ta informacja wypłynęła na kursie na windy towarowe na którym było 10 osób? - po co piszesz takie głupoty szkodzisz tylko pozostałym 9 osobom które chcę spokojnie pracować? byłeś na kursie to wiesz jak się masz zachować - odmawiasz w obecności przełożonego pracy na sprzęcie nie dopuszczonym do użytkowania przez UDT a nie wypłakujesz tu żali na tym forum. Poza tym nie pracujesz na magazynie tylko na produkcji więc nie jeździsz tymi wózkami. Jak Ci się praca w MP nie podoba to się sam zwolnij dołącz do kolegów operatorów co się już z MP pożegnali.

hej hoo

przeswietl sobie logistyke

samaryt

pamietam jak pracowalam/em w tej fimie... caly czas byly problemy. zrezygnowalem/am... po pewnym czasie wieeeelka niespodziewanka... DZWONIĄ! wtedy mnie docenili gdy mnie zabraklo. Ale mam to daleko teraz... wole byc na bezrobotnym niz miec zszargane nerwy.

związki zawodowe

Witamy ponownie Oczekujemy na zgłoszenia osób, które podejmą się funkcji ZAKŁADOWEGO SPOŁECZNEGO INSPEKTORA PRACY (oddziałowego) w zakładzie MP w RZESZOWIE. Piszcie na: nszz.makaronypolskie@gmail.com Jest to osoba chroniona przed zwolnieniem z pracy przez okres kadencji, a będąc na miejscu może wiele zdziałać w zakresie poprawy warunków pracy. Najchętniej osoby z umowami na czas nieokreślony. Czekamy na zgłos[...]

Teraz to jest bida z nedza;-)

bogacz
@3

Bida? Bida to dopiero bedzie hahaha

fiku faku

A dziewczynki jak sytuacja wygląda w dziale logistyki? Zmieniło się coś... bo ostatnio bardzo narzekały pracownice, teraz idzie ku lepszemu?

i ja też

niech sami sobie pracują. Ja mam ich tam gdzie oni mnie, czyli tam gdzie słońce nie dociera. :)

ja też

ja chciec pracowac ale mnie nie chciec zatrudnic:( pracodawca pilnie poszukiwany

żarty żartami ale ktoś tu musi pracowac!

lol

Pragnę nadto zauważyć, że moje podejście do pracownika jest jak najbardziej poważne z lekką dozą konserwatyzmu, z nutą nowoczesności i otwartości na pracownika.

azor

Osoby ktore wiedza lepiej jak firma ma funkcjonowac proszone sa o zalozenie wlasnej firmy.

go

a to bym sie zapisał do jakiegos koła łowieckiego albo do stowarzyszenia morsów a nie do związków

dziekujemy

Pragne podziekowac stronie gowork, to dzieki niej i nadzym wpisom zmienia sie wiele na korzysc pracownika, bony na swieta, roznego rodzaju kursy na wozki i winde, i nasz pan dyro i kiero przestali przeklinac.. a wiec piszmy o tym co nas boli. Taka jest sila i magia internetu.. gruby wymieka.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Makarony Polskie S.A.