Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

niespodziewanka

same superlatywy... przecież to firma z renomą i przestrzegająca wszelkich zasad.

niespodzianka

Ale sie zdziwią jak niedługo przeczytaja o sobie w gazecie... :P

brawo gowork

Nikt tu nikogo nie obraża, ludzie pisza tylko prawde, a że prawda boli niektóre osoby wysoko postawione to już inna sprawa. Kasa jaką firma płaci jest kiepska, a niektóre osoby są w pracy za bardzo nadgorliwe.. dyrrktorze doceń pracowników jakich masz! Lepszych nie będzie(usunięte przez administratora)

Uczciwy

Pracuje w tej firmie i widzę codziennie: wentyalcja jest na hali, są kanały nawiewne i wentylatory wyciagowe w oknach, też sprawne. Hałas jest na pakowni spory, jesteśmy zobowiązani zakładać nabezpieczenia, jak potrzebuje nowe, dostaje od kierownika. Dlaczego ktos pisze nieprawdę - bo chce zniechęcić innych do przyjścia do pracy, jak na razie nie widze żeby ludzie odchodzili. Może w roku jedna, dwie sosoby, to normalne, kazdy szuka czegos odpowiedniego dla siebie. Nie kazdy musi pracować w makaronach. Praca ciężka, oczywiście, ale gdzie teraz jest lekko ? Pewnie dlatego wracają jak mogą, ci co ich pozwalniali.

szalony operator

Pracodawca może zwolnić nie podając powodu jak ma się umowę na czas określony,ale na 100% nie wiem trzeba to sprawdzić. Nie mogę zgodzić się z pewnymi sprawami szczególnie z premią widmo bo kłamstwem zalatuje.. Pracuje już jakiś czas w makaronach i jeszcze nie zdarzyło się abym nie dostał premii.Może kiedyś tak było ale nie teraz. Pamiętam jak jeden ze "starych" operatorów powiedział że tak dobrze z kasą jeszcze nie było szczególnie za 100%. Więc zdecydujcie się koledzy operatorzy bo na hali mówicie co innego a na forum co innego. A co do kierownictwa owszem zgodzę się, że wyszczekane jest ale jakby nie oni to sodoma i gomora by była. Jak patrze na niektóre osoby to dochodzę do wniosku że młotka i śrubokręta bym w ręce nie dał a co dopiero maszynę czy wózek.

praca

akurat nie prawnika zwolni ostatnio

tom..

Witam Państwa, byłem w tej firmie operatorem paczkarek, cóż mogę powiedzieć, praca na tym stanowisku jest bardzo ciężka, trzeba być operatorem, pakowaczem, sprzątaczem i mechanikiem też., maszyny są bardzo awaryjne, na mechaników nie ma co liczyć, trzeba wykonywać naprawy samemu, ludzi do pakowania też niema a więc trzeba pakować ten makaron, do przełożonych się odnosić jak do świetych żeby premii nie wzieli.. ogólnie jedna wielka kicha. A premia uznaniowa to należy ja dzielić przez pół bo całejsię nie dostaje.

Witam wszystkich pracowałem w makaronach na utrzymaniu ruchu. szkoda gadać ale napisze. praca na początku była w miarę potem już coraz gorzej było i dobrze że odszedłem tam gdzie pracuje doceniają człowieka i nie mam premii uznaniowej tylko stałą i nie jestem jak taksówkarz na telefon panie kierowniku za to trzeba zapłacić a nie człowiek jedzie 30 km i usłyszy sory w tym miesiącu połowa premii pytam się za co a on krzywo linie pomalowane na kolory albo dzwonienie po nocy bo nóż się urwał to należy do elektryka chyba bardziej do mechanika ale lepiej zadzwonić do gościa niż samemu co się ma 5 km i samochód firmowy a jak nie przyjedzie się na wezwanie kierownika to premia w dół a teraz niech administrator kasuje przecież to tylko umie żenada w tych makaronach nic więcej pozdrawiam ludzi co uciekli z tamtego (usunięte przez administratora)pracy.

?

" nie zdrową" i ktos tu mowi o bledach i niskim poziomie ilorazu inteligencji ...

Pracownik MP

Szanowne ofiary systemu kapitalistycznego, drodzy koledzy i potencjalni przyszli pracownicy Makaronów Polskich. Czytając zamieszczone na stronie opinie należy mieć świadomość że nie mają one już nic wspólnego z "opinią". Przerodziły się bowiem w żałosne pozbawione jakiegokolwiek przekazu opiniodawczego wypowiedzi osób o zastraszająco niskim poziomie inteligencji(usunięte przez administratora)Osoby te nie tylko nie zdają sobie sprawy jak poważnie szkodzą firmie która dzięki swemu istnieniu daje im możliwość zarobienia pieniędzy. Będąc cieniem własnych kompleksów przed ekranem monitora zamieniają się w krwiopijne hieny oczerniające innych i pozbawione moralności. Ciekawe jak będą wyglądać ich miny gdy wymienieni zostaną z nazwiska. Apeluję do ludzi rozsądnych piszących i czytający by zaprzestać temu całemu cyrkowi. Jak komuś jest tak bardzo źle to niech poszuka sobie lepszej pracy odpowiedniej do swoich predyspozycji zawodowych jeżeli takowe posiada. Pisząc te wszystkie bzdury nie wywrzecie na nikim presji i nic nie zmienicie w swojej sytuacji zrozumcie wreszcie że nie tędy droga. W taki sposób szkodzicie tylko innym współpracownikom i wprowadzacie nie zdrową atmosferę. Każdy kto pracował w innym zakładzie u prywatnego pracodawcy wie jak naprawdę może być źle i ciężko w pracy. Nie twierdzę że MP jest to najlepszy zakład pracy na Podkarpaciu ale tu się przychodzi pracować a nie chodzić 8 godzin z złożonymi rękami. Pamiętajcie że zawsze może być gorzej. Całą resztę załogi znużoną ciągłym gadaniem o wpisach na goworku serdecznie pozdrawiam. Już więcej tu nie wrócę i tego innym życzę:)

Zalezy dla kogo tysiac z ogryzkiem to jest duzo, i czy ktos lubi suchy chleb z martadela, jak tak to pensja z makaronow jest odpowiednia dla takich osob. A za ten system czterobrygadowy to powinno sie brac konkretne pieniadze.. (usunięte przez administratora)

pracus:)

Przeczytalam te opinie i jestem w szoku.Pracuje w MP w czestochowie od kilku lat.Ludzie tylko narzekaja,ale taka jest praca na akord...trzeba pracowac,zeby zarobic!Nic za darmo!Atmosfera jaka jest to jest,ale to praca a nie wczasy.Nie kazdy da tam rade pracowac,bo jest ciezko,a co do zarobkow to juz nie przesadzajcie.Da sie tam zarobic tylko troche checi i sprytu!

Konica

My tu sobie piszemy, ale żadnych zmian, zero poprawy. A ma byc gorzej.(usunięte przez administratora)

opinia o kluskach

Drodzy panstwo, tylko narzekacie, a nie dostrzegacie plusow pracy w kluskach.. plusy sa takie, ze po tak ciezkim (usunięte przez administratora)przez 8godzin nie musze juz chodzic na silownie, miesnie rosnaa a oni mi za to zaplaca, dodatkowo rozwijam swoja koordynacje myslowo ruchowa, gdyz musze robic kilka czynnosci naraz.. w firmie to sie nazywa" w miedzyczasie" a w dodatku przejde szybciej na jakas rentke z zusu bo jest duzy chalas i zapylenie, takze bede gluchy i pluca tez padna, zus bedzie bulil... a jak nie te choroby to zawsze jakas choroba psychiczna zostaje (usunięte przez administratora).. ale za to zostana ponas pamiatkowe zdjecia zrobione przez (usunięte przez administratora)..

p.o. d.s. jakosc

Ja bym jeszcze szczegółowo sprawdziła dział jakości(usunięte przez administratora)

pytajnik

Nie rozumiem dlaczego kierownictwo ma to wszyst(usunięte przez administratora). przeciez doskonale wiedza o tym co pisze sie na tym forum. To źle wplywa na renome firmy. Powinni pójsc po rozum do głowy i zrobić szereg autydów, prześwietleń w działach które są najbardziej uciemięzone przez przełozonych. mam tu na mysli produkcje, magazyn i nieszczesną logistykę

najlepsza rada

Nikt tu nikogo nie obraza, tylko pracownicy pisza prawde na temat firmy i przelozonych, na szacunek trzeba sobie zapracowac.. jezeli ludzi caly czas sie przesladuje to pozniej takie wpisy.. najlepiej to sie zwolnij i daj zyc szarym pracownika.. jak nie pomagasz to przynajmniej nie przeszkadzaj..

lepsza rada.

Z tymi sankcjami nam tu nie wyjeżdżaj... boisz się, że wyjdzie prawda o Twoim dziale? Pozdrawiam szachrajstwo w logistyce. Niedługo polecą głowy tam.

lol

Przymierzają się do wydłużenia okresu rozliczeniowego do 12 miesięcy.

placa1
@lol

najnizsze wynagrodzenie wynosi 1237 zł na rekę netto i nikt nie zarabia mniej, i tylko wtedy gdy nie dostanie premii. nie stulajcie glupot

wydział wew.

Który to operator taki mądry, i aż tak dobrze zarabia, że tak dziobie... to mu moment pensje obniżymy!! Przyznawać się.!?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Makarony Polskie S.A.