Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

operator

ja nie wiem skoro jest wam tak żle to szukajcie innej pracy i tyle,

placa

Pakowacz zarobi 1100zł na ręke netto. To dużo czy mało!?

moze z jeden raz wyplata byla pozniej o 2 dni i juz afere robicie. nie przesadzajcie ze jest az tak zle. wiadomo pakowacz zarobi troche mniej a operator czy kierownik wiecej. komus nie pasuje to niech sobie jakas lepsza prace znajdzie i ciekawe czy mu sie uda..

Lejdis

Jeżeli ktoś kłamie w tych wpisach, to dawno by miał sprawę, ale niestety to wszystko prawda i co zatkało kakao.....

Leszno
glodowa pensja

Wypłate to ma dyro , reszta to ma jalmuzne:)

pruci
@glodowa pensja

Co to znaczy bardzo niska, znam ludzi co zarabiają 2500 netto i nie starcza im do pierwszego, a niektórzy z 1600 jeszcze odłożą , więc proszę troszkę konkretniej o tych zarobkach,

aniol

Tak placa mniej wiecej w terminie (czasami spóżnienie wynosi 2 dni). Ale co to za wyplata, bardzo niska, ledwo starcza od pierwszego do pierwszego.

PRUCI

czytam i gubię się to jak w końcu jest, jakie są zarobki ?, wypłacają terminowa ?

rada

Mam nadzieję, że osoby zamieszczające takie obraźliwe wpisy są świadome, że nie są do końca anonimowe w sieci (autora wpisu można ustalić) i mają świadomość ew. sankcji prawnych jakie mogą zostać w stosunku do nich wyciągnięte

kucharek

mialem kiedys oferte pracy do MP (usunięte przez administratora)

ks. tomasz

Jako kierownik zespołu utrzymania ruchu mógł by posiadać trochę kultury osobistej a nie ciągle używać "łaciny".. miło by było.

brzydka Basia

to właśnie te obiecane podwyżki ludzie hahaha a nawet jak premii w umowie nie utną to się(usunięte przez administratora)po hali przejdzie z aparatem i na pewno coś tam znajdzie żeby premię uciąć hehehe

jonywalker

Znowu pakowacze dostana podwyzki, bo wzrosla najnizsza krajowa. Ale z premi zapierdola dwa razy tyle..haha panie prezesie gdzie te obiecane podwyzki dla pracownikow????

gogo makarony

ludzie nie narzekajcie - "kupcie sobie" do domu trochę kluseczek na dobry humor i nie myślcie o tych głodowych pensjach a o tym że macie i tak lepiej od tych z agencji pracy tymczasowej a co będzie jak jeden z drugim wpadną na szatański pomysł żeby wszyscy pakowacze byli z agencji? już widzę jak kierownicy zmian zaczną latać z batem nad nimi bo tamci nie będą mogli wytrzymać tempa jakie operatorzy narzucą a ty „łukaszek” zmień sobie nick na inny chyba że chcesz żeby wszystkich(usunięte przez administratora)bo jak wiadomo pracownikom nie wolno złego słowa na makarony powiedzieć i za pisanie na tym forum jeden już poleciał

sprawiedliwosc

Tak, pracownikom szeregowym którzy pracują ciężko na pensje kierowników i dyrektorów należy się szacunek , docenienie i godziwe zarobki.. a nie ciągłe zabieranie premii..

lubisz winko

Firma ciągle się rozwija, kadra zarządzająca bawiła się ostatnio na wigilii, szkoda tylko, że co niektórzy się nie umieli wogóle zachować (usunięte przez administratora)

mloda

najblizsze podwyzki dla pracownikow sa przewidziane na 2020 rok... haha

lukaszek

bony bardzo marne rozdali, bo co to jest 250 zł. lepiej by jakies podwyzki dali bo bieda az piszczy w portwelu..

biskup
@lukaszek

ty sie (usunięte przez administratora) ciesz że wogóle dali bony , dobre i cokolwiek a nie narzekasz ale za to pobory mogłyby wzrosnąć bo stoją w miejscu a wszystko rośnie

gość

HE HE HE Bony rozdadzą a z premii dwa razy tyle zabiorą albo i całą przez dwa miesiące. HEHEHE

gogo makarony

ludzie ludzie bony! bony w makaronach rozdają! a jaki konkurs zrobili - szkoda ża wiadomo kto w nim wygra :)

pracuś

Panowie i Panie - co pracują w MP lub szukają tam zatrudnienia zapewniam was że są miejsca pracy lepsze i gorsze od MP, ja u klasował bym MP po środku ze względu na warunki pracy nie wiem jak tam z zarobkami ale z tego co wiem zwykli podstawowi pracownicy zarabiają grosze ale tak jest w większości firm na podkarpaciu i niestety to się w najbliższym czasie nie zmieni operatorzy maszyn i brygadziści napewno zarabiają więcej bo są to strategiczne stanowiska z punktu widzenia produkcji jako takiej dodam tylko że z pewnego źródła wiem że planowana rozbudowa i modernizacja zakładu w Rzeszowie ma na celu jedno - poprawić rentowność produkcji poprzez maxymalne zautomatyzowanie produkcji oraz pakowania i pozbyciem się większości "pakowaczy" także radzę już teraz pomyśleć o przebranżowieniu się i poszukania innej pracy choć wiem że nie jest to łatwe w tym kraju :/ pozdrawiam załogę MP ps. zaplacze socjalne jest faktycznie słabe ale to także szara żeczywistość polskich zakładów produkcyjnych nie tylko MP

pracuś
@pracuś

bieganie ,ściganie bo tony tony a mechanicy to maja daleko ,nawet nie mozna sie dodzwonic do nich

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Makarony Polskie S.A.