Opinie o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Makarony Polskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Makarony Polskie S.A. w Rzeszów

handlowiec

niedawno odszedłem z makaronów p. i teraz mam spokoj i pracę co ją lubie jako Przedstawiciel(usunięte przez administratora) ,jest ok. choć nie zarabiam wiecej :) ., Po odejsciu propozycji do innych firm makaronowych od razu było kilka . Pracowałem w makaronach polskich kilka dobrych lat i mogę cos powiedzieć . potencjał jest , produkty dobre ale fajni ludzie co mają chęci i pomysł często są odsuwani i jest krok do przodu a potem 2 do tyłu . OSTATNI rok to był koszmar (usunięte przez administratora) Chciało się pracować w takiej firmie ,w sprzedaży się pracowało bo był sens i motywacja . (usunięte przez administratora)

Zgred
@handlowiec

Brakuje wielu osób, które tam uczciwie pracowały, którym się chciało, były kreatywne! A niestety wiele odeszło (usunięte przez administratora) Dwóch wybitnych specjalistów od handlu. Źle się dzieje...

@Zgred

Czyli co, nowi pracownicy nie dorównują tym, którzy odeszli? Może z czasem też ogarną co i jak :)

obserwator
@Janusz

Częstość zmian na pewnych stanowiskach rzadko świadczy o sile firmy :( A odpowiadając to nowi pracownicy powinni być lepsi bo mają możliwość czerpać z doświadczenia poprzednika.

Zgred
@Janusz

O to chodzi, że nie ma tam nowych pracowników za bardzo.

Janusz

Hej, pracujesz może w tej firmie? Zastanawiam się czy Grupa Makarony Polskie to dobre miejsce do rozwoju... Są tu jakieś szkolenia dla nowych pracowników? I jaka atmosfera panuje w ekipie? :) Może wiesz coś na ten temat?

@Janusz

Idealne miejsce do cofnięcia się w czasie, złapania depresji. Brak jakichkolwiek szkoleń i beznadziejna atmosfera.

Kilka lat temu pracował człowiek od którego ta pani powinna się uczyć. Odszedł przez atmosferę tu panującą.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Grupa Makarony Polskie S.A.?

Barabasz

Zależy na jakim staniwisku chciałbyś pracować, jeżeli chodzi o produkcję, to warunków nie ma żadnych, musisz mieć tylko dużo siły do ciężkiej pracy za marne pieniądze. A jeżeli chodzi o stanowiska na górze, to musisz mieć znajomości i układy, tu praca jest już lekka i za dobrą kasę. Ale wszędzie atmosfera w pracy jest beznadziejna, dużo wulgaryzmów od przełożonych i (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

KA

Witam, Chciałabym podjąć pracę w tej fabryce ale patrzę na komentarze i odrzuca mnie to. Nie mniej jednak chciałabym tam pracować na wakacje + mam blisko czy to się jakoś uda czy szkoda nerwów? Naprawdę potrzebuje kasy a płacą 18 coś na rękę. Pracowałam w fabryce w UK i rozumiem jaka to praca i że nie jest łatwo. Pytanie brzmi: czy dam radę te 2/3 miesiące czy serio nawet na to szkoda czasu ? Poważnie się zastanawiam proszę o rady.

@KA

Na 2-3 miesięce można się przemęczyć. Ale na wakacjach jest też dużo studentów także nie ma gwarancji godzin, jeśli idziesz przez agencję. Jeśli nie ma innej alternatywy to tak dobrze chociaż spróbować, jeśli jest to lepiej z niej skorzystać. Jak dla kobiet jeszcze ta praca nie jest taka najgorsza.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Generalnie ciężka praca, raczej lepiej znaleźć coś lepszego. (usunięte przez administratora)operator linii (usunięte przez administratora)ustawia ją na bardzo wysokie tempo że ciężko nadążyć, a potem jak linia stoi to tylko klnie głośno na cały zakład. Zdecydowanie nie zna się na robocie. Poza tym na hali produkcyjnej głośno, gorąco i część stałych pracowników niezbyt przyjazna. Można czasami trafić na fajną pracę ale tylko czasami. Dla facetów praca zwykle cięższa niż dla kobiet.

Jaronimo

Bardzo złe warunki na produkcji, wystarczy poczytać opinię. Stanowczo nie polecam. Szkoda zdrowia i czasu!

@Jaronimo

A powiesz dlaczego tak uważasz i czemu nie polecasz pracy w Makaronach Polskich? Nie wiem co masz na myśli pisząc o złych warunkach, doprecyzujesz to nieco? Liczę na Twój kolejny wpis! :)

KA
@Janusz

Też chętnie poznam bo myślę popracować tam na okres 2 lub 3 miesięcy.

Ksiądz Tomasz
@Janusz

Podaj adres email to prześlę ci zdjecia. Czekam.

pako

mam kuzyna ktory tam pracuje nie moge go poznac cos sie z nim dzieje nerwowy klamie ma tak sprany mozg jak szlak to (usunięte przez administratora)

tom

Nie chciałem rozpisywać się na temat Makaronów, bo szkoda nerwów do tego miejsca. Stanowcze NIE. Wierzcie mi, lepiej omijać to miejsce. Sytuacja: Zostałem ulokowany na taśmie (sam byłem drugi raz w pracy),(usunięte przez administratora)Dostał za zadanie wkładanie makaronów do pudełek (w miedzyczasie musiał je posklejac zaklejarką- gdzie nawet nikt nie pokazał jak się tego używa). Taśma goni, chłopak ledwo wyrabia, wylewa siódme poty. Makaronów się nazbierało, juz nie ma ich gdzie układać. Całą sytuację widzi kierownik. Co robi? Wyłącza na 3 min taśmę i mu tłumaczy jak ma to robić? Daje kogoś innego, kto pracuje tam długo na jego miejsce? (usunięte przez administratora) Dodatkowo raz była sytuacja (gdzie człowiek przychodzi do pracy, gdzie w ogłoszeniu było napisane ze praca polega na pakowaniu makaronów itd) a tu kierownictwo zażyczyło sobie mycie maszyn bez uprzedzenia wcześniejszego. Wyobraźcie sobie czyszczenie maszyn, które były niemyte od miesięcy.. całe zakurzone... w zimnej wodzie, z odrobina płynu i w starych i mokrych od środka rękawicach. Plus przy niektórych maszynach temperatura kilkudziesięciu stopni. Porażka. Aha. I nikt nie wyjdzie z hali, jeśli co do jednego małego makaronika nie będzie wyzbierane na koniec pracy. Mimo ze twoja taśma już wysprzątana- bierz miotłe i zapylaj zamiatac po kątach. Nikt stać nie może. (usunięte przez administratora)

King 102
@tom

Dokładnie. Zarówno fizycznie jak i psychicznie w tym zakładzie idzie się wykończyć w 8h . Noc czy dzień większej różnicy nie widać. Gorąco na hali jak diabli tempo zabijające - nie ważne czy się jest dlugo w tej pracy czy dopiero pierwszy tydzień- jesteś traktowany tak jak Ci co są tam od lat zatrudnieni i masz wszystko robić perfect od pierwszego dnia pracy . Kultura od kierowników na poziomie zerowym a od współpracowników poniżej krytyki . Nie wiele brakowało aby zaliczyć uraz podczas pracy na hali przez olewanie bhp przez wszystkich. .. pieniądze za to wszystko śmieszne to mało powiedziane. Brak słów na warunki tempo pracy kulturę ludzi obecnych tam i głównie stan pracownika po 8h pracy . Nie polecam ani trochę... To praca maszyn nie ze zwyklym człowiekiem a praca maszyn z człowiekiem maszyną.

tom

Szkolenie to jest tylko i wyłącznie BHP, które trwa około godzinę, ale to czysta jechanka z kartki. Nikt nic nie pokazuje jak czego używać

Jakie są warunki zatrudnienia w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Ks tomasz

Poczytaj sobie opinie poniżej. Ogólnie nie polecam

Ta firma powinna już dawno upaść no ale w obecnych czasach ciężko o prace więc ludzie pracują i się nie buntują. Miałem nieprzyjemność pracować tam ponad rok czasu ponieważ nie miałem innej możliwości w pracy a pieniądze były mi potrzebne. Traktowanie pracowników jak ludzi jest tam na poziomie zerowym albo i mniejsze. Ludzi traktuje się jak maszyny.(usunięte przez administratora) W biurach też nie jest lepiej. Zarobki są tragiczne i tak nawet w tych biurach. Żal mi kobiet które tam pracują. Podsumowując: Wady : - Tragiczne warunki pracy - Niskie zarobki - Okropna atmosfera (usunięte przez administratora) Zalety : - BRAK

Firma, jak firma, płaci tak sobie , nie szanuje pracowników na produkcji i w terenie , duże rotacja świadczy o tym na każdych stanowiskach , produkcja /przedstawiciele i dlatego odchodzą do innych firm, i tak jak wecwczesniejszych komentarzach jest podział i będzie jak prezes nie otworzy oczu jak jest i kto ma mniemanie wysokie .pozdr dla Pani finansowej (usunięte przez administratora)

Kate

No właśnie tak jest, że "Góra" nie szanuje pracowników na produkcji. Czasami mam wrażenie, że w tej firmie czas się zatrzymał... mają taki stosunek do pracownika jak 20 lat temu, tylko cały socjal zlikwidowali i szukają oszczędności na wszystkim. Tam nie ma wspólnej integracji, równego traktowania, jak jesteś na produkcji czy na tołoczni to jesteś niemądrym człowiekiem. Mogą kazać Ci robić wszystko, a ty masz siedzieć cicho i robić swoje...

Das
@Kate

Ja dodam ze swojej strony coś takiego: Ciągle zwiększają liczę obowiązków na stanowiskach, kasa oczywiście nie idzie z tym większa. Dziwią się że ludzie nie wyrabiają, ale to nie to co było kiedyś....

nieznany

Haha prezes? On otworzy oczy? Błagam...on tylko żeruje na tych wszystkich biednych pracownikach w każdym dziale, żeby kasa mu się zgadzała na nowe Jaguary. Sory ale to akurat nie pomoże. Dopóki wszyscy się nie zbuntują nic nie zdziałamy!

nick

Otóż firma jak każda inna gdzie wiele obiecują a nic z tego nie ma. Góra ma daleko w poważaniu pracowników i to, że nie wyrabiają i nie mówię tu o produkcji tylko o biurach ;) w biurze fakt faktem są naprawdę świetne Panie i z kadr i z rozliczeń i na sekretariacie niestety przełożeni to jakaś jedna wielka kpina. Obiecują zwiększenie pensji po czym zwalniają daną osobe, bo trzeba ciąć koszty. Z całego serca odradzam każdemu prace w tym (usunięte przez administratora). Rotacja jest tam ogromna, co chwilę ktoś odchodzi i przychodzi.Brak szacunku i beznadziejne godziny pracy też robią swoje. Od 8 do 16:30 i tylko dlatego, że jest przerwa 30 minutowa, której nigdy nie było. Śmiech na sali. Obecnie mam pracę na tym samym stanowisku z 2 razy większą pensją i mniejszą liczbą obowiązków więc zamiast iść tam i się męczyć radzę szukać jak najdalej od tego miejsca. Ps. Usuńcie mi tą opinie to dodam kolejne :)

Hmm

Czy pracownik produkcji dostaje więcej jak najniższa na papierze?

@Hmm

Może!? Raczej by tam nie siedział po 10 lat i więcej za 2k na rączkę.

Waldi

Dlaczego go work kasuje niewygodne dla makaronow wypowiedzi? Placa wam za kasowanie?

MArco
@Waldi

Właśnie jak dobre to zostają. Jak coś złego to kasują. Trzeba w końcu się postawić i coś zdziałać.

Zmotywowany
@MArco

Nawet te neutralne kasują.... Jakieś propozycje?

@Waldi

Moja też była nie wygodna i jej nie skasowali po prostu chyba nie możesz wspominać o niektórych osobach i będzie ok:)

Niezadowolony pracownik

Niestety nie mam nic dobrego do powiedzenia ani o firmie ani o ludziach w niej pracujacych. Wszędzie jest obecny mobbing. Praca 3 zmianowa w ciezkich warunkach za place trochę wyższa niż minimalna. Na każdym kroku brak poszanowania dla drugiej osoby. Podobno w biurach nie jest lepiej. Wprawdzie mialem kontakt tylko z płacowa ale nie wspominam tego dobrze. Kobieta wiecznie nie ma czasu żeby wyjaśnić jak naliczyła wynagrodzenie, obiecuje że coś załatwi i niestety tego nie robi a człowiek zostaje na lodzie. W firmie jest duża rotacja. Rekrutacje trwają cały czas zarówno na produkcję jak i do biur. Niestety nie ma to związku z rozwojem firmy. Nie polecam pracy w tej firmie na

Płacowa
@Niezadowolony pracownik

Pozdrawiam niezadowolonego pracownika i zaraszam na rozmowę ponieważ aby na czyjś temat pisać nieprawdziwe informacje należy najpierw je udowodnić

haha
@Płacowa

Jeśli faktycznie jest Pani Płacową to ciekawe że śledzi Pani wpisy na gowork i odpisuje dzień po dodaniu wpisu. Czy to też wlicza się w zakres obowiązków ?

ANONIM

Właśnie zakończyłam tam swoją pracę będąc zatrudniona przez agencję pracy. Nie żałuję tego! Jeśli ktoś się waha, czy podjąć tam pracę ODRADZAM każdemu!! Nawet dorywczo! Zostało mi od razu potrącone 15zl za koszulkę i czepek, a następnie 5zl za przelew na konto z wypłaty. Przelew dostałam dopiero pod koniec kolejnego miesiąca. Przysługuje tam każdemu przerwa 15min gdzie na 8h tak ciężkiej pracy to naprawdę nic. Pilnowany czas jest co do minuty. Nie zdążysz w spokoju ani zjeść. W trakcie pracy nie wyjdziesz po wodę czy do wc bo mogą ci ten czas potrącić z pensji. Narzucone jest szybkie tempo pracy, tak jak robi maszyna tak masz się dostosować. Ogromny hałas maszyn, duchota, pył i gorąc. STANIE CIĄGŁE 8H. Ciągły nadzór kamer. Psychicznie nie lepiej. Ciągłe awarie maszyn przez co kierownicy wpadali w taka złość, że darli się z przekleństwami po całej sali. Kochane panie które pracują już tam na stałe nie lepsze. Wredne, robiące głupie miny, zero kultury i poszanowania dla drugiego, wrzeszczące, zdarzyło mi się, że jedna rzuciła specjalnie przede mną torebką z makaronem który rozprysł mi się na stół i poleciał na twarz, bo miała już jakiś problem. Rządzą się tam jak kierownicy. Poprostu (usunięte przez administratora) który wykańcza psychicznie i fizycznie. Nie ma tam normalnych warunków dla ludzi, musisz zachowywać się jak maszyna. Patrząc na to wszystko idzie się wykończyć i załamać. Jeśli chcesz iść tam nawet, żeby tylko dorobić raz w tygodniu nie polecam, już lepiej iść czyścić kible niż robić na taką firmę. A NIECH MI KOGOŚ SPRÓBUJE USUNĄĆ TEN KOMENTARZ.

Bn
@ANONIM

W jakim ty żyjesz kraju to nie zagranica a Polska.

witam siema

jesli ktos mysli o dobrej atmosferze, lub o tym ze pracownik z agencji moze miec jakiekolwiek swoje zdanie to sie grubo myli, dyrektor chodzi czasem po zakładzie i nie pomysli nikt o troche zwolnieniu maszyn, a potem palety krzywe, krzywo naklejane naklejki lub czasem ich brak, brak czasu na przepakowanie paczek nienadajacych sie na sprzedaż ...

Zmotywowany do zmiany

Koledzy i koleżanki, wszyscy doskonale wiemy jakie są realia utrzymujące się od dłuższego czasu. Możemy dalej sobie narzekać albo wreszcie coś z tym zrobić. Jest jeden złoty środek na nasze problemy. Potrzeba tylko 15 - 20 zmotywowanych osób do zmiany. W innych firmach się udaje, więc może pora i u nas spróbować? Co o tym myślicie?

takiprostypracchwl
@Zmotywowany do zmiany

chodzi o za duza szybkosc maszyn oraz o postawienie w niektorych stanowiskach 2 pracownikow zamiast 1?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Grupa Makarony Polskie S.A.?

takiprostypracchwl

12 godzin 4 dni?

zagotujemysie

prosimy o wiecej wentylatorów!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Makarony Polskie S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Makarony Polskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Makarony Polskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Makarony Polskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Makarony Polskie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Makarony Polskie S.A.