Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Maja

Wszyscy jesteście porąbani .Macie za mało roboty, gdyby nie kontrola chodzilibyście bez premii .Głupiej ośki nie potraficie sprawdzić . Wiem że potrzebują ludzi do kontroli kto chętny idziemy .Pozdrawiam wszystkich zawistnych ludzi .

@Maja

No właśnie przez kontrolę nie mamy premi .... Same nic nie umiecie .... Ostatnio jedna z was przyszła na napco i pytała jak się pakuje detal i jak się sprawdza bo ona nie wie .... A to podobno wy macie nas uczyć .

haha

Pracownik. Głąbie one pytają czy ty umiesz i w ogóle z karty umiesz czytać, a nie, żebyś ja uczył.

@haha

Tak się składa (usunięte przez administratora) e mnie nie pytała tylko jawnie nie umiała i nie wymadrzaj się .... Kontrola w tej firmie to porażka ... Świnie podkladaja byle premie dostać ....

Dimitri

Tylko oskarżacie, piszecie na liderów, KJ, Bulika itd. a sami boicie się odpowiedzialności!!! Boicie się komuś spojrzeć w twarz tylko piszecie anonimowo !!!!! Polsko co z Wami???????

jo
@Dimitri

Sptro!

Maja

koteł

A widziałeś tej pani papiery po pierwsze sprawdz a potem pisz

haha

a ukraincy nie dosyc ze wam prace zabieraja jeszcze wasze laski ruchaja jutro bedzie wiecej

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
REN

Buli to konkretny gość i się odezwie jak potrzeba a to nie których boli bo racje ma ... Więcej takich ludzi i porządek by był

oklip
@REN

cały czas jest u liderów lub kierownika, faktycznie konkretny

chciałam zapytac jak jest na rozmowie kwalifikacyjnej co przeważnie oferuja, jakie sa działy na lini lakierniczej jak długo jest się przez word service zatrudnionym prosze o odpowiedz

A jak z wózkami widłowymi? Własnie dostałem ofertę.

rydz
@Nowy

Na wózkach jedynie można zarobić .Srednio 2500 na łapkę .

rydz
@Nowy

Ale nie myśl sobie że jest łatwo, bo na wózku i że sobie tylko jeździsz .Na pierwszych zmianach to masakra!!!

praca ciezka zwlaszcza na linii system 4 brygadowy i pieniadze malutkie

pracowalem na ktv1, Ludzie ogolnie spoko, robota srednia stawka tez. mistrz troche tępy, tylko chodzi i podlizuje sie liderom i kierownikowi, a jak nie to siedzi na palarni.

nick

Buli od liderów się trzyma z daleka. I przynajmniej jako jedyny jak coś widzi ze jest lipa to nie udaje tylko wydrze ryja. Dlatego się go czepiają. Takich więcej a bedzie porządek!

Kola
@nick

Buli się trzyma blisko Władka i Liderów bo tylko z nimi może coś zrobić

Ola

Buli jest spoko, tylko uwaga bo ma spółkę z liderami, maja jakieś związki

Okil

Praca OK, ludzie OK, ciężko jak wszędzie ale da się przeżyć , ważne ze wypłata na czas.

Poszukiwacz

Witam zamiezam zaniesc tam swoje cv i chciałabym dowiedziec sie cos o tej firmie ale od osoby która tam pracuje dłuzej a nie na chwile bo hejty mnie nie iteresuja. ( jakie zarobic, ludzie, ogólnie praca )?

Pracownik lini lakierniczej
@Poszukiwacz

Witam praca jak praca trzeba szybko i dokładnie robic ...13zl brutto ....na premię nie zawsze można liczyć są działy co w ogóle nie mają premi ..system szesciodniowy lub czterobrygadowka ... ludzie spoko atmosfera różna ....osobiście nie polecam .

Lolek

A ten nowy Buli to kto ? Mówi ze może wszystko narobić mu się nie chce tylko gada kogo to nie zalawi

Izka

Niebieskie koszulki to zwykli pracownicy, czerwone to 'bezpieczni' , a granatowych polarach......to kto?

jesli na jakosci tak lajtowo to dlaczego sa osoby ktore nawet nie chcialy sprobowac , a moze sie baly? sa i takie ktore uciekly bardzo szybko .prosze przyjsc i sie przekonac a nie .....

Ktośtam

5-dniowka 6-dniowka I 4-brygadówka Da się przyzwyczaić. Wyzysk. Normy z kosmosu. Jednak dla "chcącego nic trudnego". Większość pracowników produkcji jest w porządku, ale nikt się z nimi nie liczy, przykro. Jest ciężko. Jak się już zacznie pracować i przejdzie się te najgorsze początki, to raczej jest lepiej...

Nowa

Dziewczyną najlepiej żeby się na jakość dostały robota lżejsza a na trzeciej zm czasami godzinkę albo dwie przespać się można.

Pracownik lini
@Nowa

Cześć, a to masz sprawdzone informacje że na jakości jest tak lajtowo,bo może spróbuje się tam dostać.

Lola
@Pracownik lini

A ta Pani z jakości proszkowni to kto? Ta z palarni ? Ona jest kontrolerka ?

Pracownik lini
@Lola

Lala zapytaj kogoś kto chodzi na palarnie, do tego opisu pasuje mnóstwo pań,

taki

tam sa takie przekrety ze wy nawet nie wiecie :D uwazacie innych za leni tak piszac tutaj a wez tak zamien sie z nim !!!! w zadnej firmie czegos takiego nie slyszalem i nie widzialem.. nie wspomne ze niektorzy dostaja kase do łapy dobrze ze tam nie pracuje :)

Lakiernik

Witam , ile zarabia się na Lakierni proszkowej>?? jak płacone są weekendy? po jakim czasie umowa o prace? czy macie kartę multi sport?

lala
@Lakiernik

Są karty multisport.

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika