Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych

Olkusz

Opinie o Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych

Songo

Ta firma to jedna wielka porażka, głównie ze względu na kierownictwo, które jest wiecznie niezadowolone, o wszystko się doczepia, nie szanują za grosz pracowników i robią co im się podoba.. Atmosfera dzięki temu jest tak dobra, że codziennie po pracy ma się ochotę strzelić sobie w łeb...

Kandytat

Rozmowa kwalifikacyjna.... nie polecam. Człowiek zainteresowany jest pracą w biurze jak opisane w ogłoszeniu a oni proponują pracę na produkcji. Żałosne.... szkoda czasu!

Spawacz 135

Na jaką stawkę godzinową można liczyć na stanowisku spawacza?

Mati

Omijac firme szerokim łukiem, ( usunięte przez administratora ) zarobki bardzo niskie a normy wysrubowane. Szkoda słow na temat kierownictwa, NIE POLECAM!!

luuuu

Nie polecam . Niskie zarobki. Nie przyjemnie kerownictwo !!!

Imigrant

Warto przyjąć się do Firmusa jaka perspektywa atmosfera zarobki.Pozdrawiam

kret

Ciekawe czemu Opinie są usuwane...........

aaa

Jak to wyglądana stanowisku ślusarz spawacz? też takie kiepskie zarobki? może się coś zmieniło na lepsze? chciał bym złożyć cv do tej firmy jako ślusarz spawacz, możecie coś na ten temat powiedzieć?

jak wygląda praca na stanowisku w biurze? czy warto starać się o pracę w tej firmie?

raczej jest przestuj i zwolniono parę osób

hhhh

Gdyby było tak jak piszecie,to by było jak w niebie,a tam jest piekło,horror.

Na poczatek płace sa niskie, jak to w Olkuszu, potem jest troche lepiej, zakres obowiazkow jest spory na czesci stanowisk, normy sa wyciagane, moze nie ma z tym tragedii ale moglo by byc znacznie lzej. Do pracy trzeba sie przykladac ale to dobrze bo czlowiek jest zadowolony z tego co zrobil, sporo pracownikow nie wie czego chce i przez to jest ,,specjalny" dodatek pilnych spraw na przyg. produkcji, awarie są naprawiane , szatnia jest ogrzewana, kazdy ma szafke, toalety sa sprzatane, dostajemy wode , ubrania i akceptowane sa l4 ale nie polecam tego robic zbyt czesto, szef jest kulturalny, miły i b pomocny we wszystkich sprawach, nadgodziny płatne jak zwykle godziny i prawie przymusowe, sa organizowane za to wycieczki z nieznacznymi doplatami za osoby towarzyszace. Kadra kierownicza jest w wiekszosci w porządku choć bywają zgrzyty, ktore wiekszego wplywu nie maja na nerwy (w większości). Podstawa plus premia to wada bo zdarza sie ze z premii sa odbicia i nie tylko za ,,twoją niekompetencję" organizacja czasu pracy jest nienajgorsza. Wyroby sa dobrej jakosci gdyż są sprawdzane i w razie niewielkich uchybień nawet, są poprawiane.

pracuję w tej firmie kilka miesięcy i ta firma ma plusy i minusy. plusami są porządek, przestrzeganie zasad bhp(mniej więcej)oraz brak pośpiechu. dużym minusem jest wynagrodzenie.( usunięte przez administratora ). jak na operatora maszyn cnc który sam programuje i obsługuje maszynę to jest to niewielka suma. ogólnie pracuje się dosyć dobrze(gdyby nie wypłata), przełożeni są w porządku jeżeli ty jesteś w porządku wobec nich. nadgodziny rzadkie a jeśli się zdarzają to nie warto na nie iść bo są tak samo płatne jak podstawowe godziny i to z miesięcznym opóźnieniem. warto rozpocząc pracę jeżeli chce się nabrać doświadczenia zawodowego ale nie jest to firma w której można by pracować przez długie lata.

Zostaw opinię o Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych