TSN

Targowisko

Opinie o TSN

miller

firma obraca milionami a nie daje ludziom zarobić, tak jak wyżej pisano, trzymają tylko wyjazdy. Zeby zarobić to trzeba siedzieć od rana do wieczora w robocie a to i tak dla tych którzy mają lepszą stawke. Poza sezonem żyj za marne pieniądze. Możliwość rozwoju- raczej ograniczone, do pewnego momentu można sie czegoś nauczyc, pozniej powielanie elementów, bez perspektyw, Dobra firma na start dla młodych , nauczyć się i szukać czegoś konkretnego.

ben

Oczywiście że tak stara kadra się wykruszy i zostaną młodzi jak dostana odpowiednią stawkę. Rynek pracy nie śpi i oferuje coraz lepsze warunki.A tu z tym różnie bywa czym to uwarunkowane nie wiem chyba dobrą bajerą

Nikko

Jeśli firma zainwestuje w młodzież i młodych pracowników, powinno być ok, póki co większość załogo to starsi, aby utrzymać młodych trzeba dać zarobić i pozwolić się rozwijać, dużo nadgodzin, atmosfera w porządku, zarobki przeciętne.

SPM

SPM Poland zatrudni osoby na stanowisko Operatora Wózka Widłowego do nowostawskiego magazynu na terenie Kraków Targowisko. Osoby zainteresowane oferta proszone są o przesyłanie CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

kwazi

bingo
@kwazi 28.01.2016, 15:32
Sławciu czy są zadowoleni?? nie że szkoda czasu tylko że nie ma czasu żeby cokolwiek pisać bo sie rypie po 12...

Czytam te bzdury i nie wierzę. ciągły bezpodstawny hejt. Czemu nikt nie napisze, że wypłata jest zawsze na czas, o premiach dwa razy w roku, o podwyżkach co roku, o bonach, wczasach pod gruszą i o platnych 50% i 100% nadgodzinach? Czyżbym kłamaŁ? NIE . Pracuje tu juz parę lat. Jak wam nie pasuje to mozecie sie zawsze zwolnić ale nie wiem czy znajdziecie lepsza pracę w swoim fachu, no chyba ze zagranica.wiec nie piszcie głupot

dan
@bingo 24.03.2016, 10:55

Z tego co słyszałem to ludzi trzymają wyjazdy bo niestety ale w swoim fachu znajdą lepsze pieniądze w kraju a dodając do tego eksport to im się lepiej opłaca siedzieć na tyłku.O 50 i 100 nikt nie pisze bo to już nie rarytas, w większości firm już tak jest a nawet w niektórych wszystkie nadgodziny płacą 100%. jak pracujesz tam kilka lat to napisz ile jest nadgodzin tygoniowo??

ezop

nadliczbowe obowiazkowe,chorobowe zakazane,zarobki mizerne.Najlepiej wysiadywac w firmie jak kwoka

kali

pracuje tam od lat. nikt nie komentuje bo każdy jest zadowolony. nie zamierzam zmieniać pracy. szef - ok, ludzie są ok. negatywne komentarze mogą wstawić wyłącznie ludzie zwolnieni z firmy przez picie bądź kradzieże! i tyle w temacie. a kasy zawsze będzie mało, nawet jakbyś zarabiał 10000 zł/mc.

kwazi
@kali 19.11.2015, 10:50

Kali jak tam pracujesz to głupot nie opowiadaj bo albo pracujesz w biurze albo bąki zbijasz na laserze.a tak poza tym zobacz kiedy zostały te komentarze wystawione. Wtedy to jeszcze nikogo nie wywalili ani za picie ani za kradzież

ben

Święta prawda w roku wyrabia się normę 15 miesięczną i wiecznie tyły

bbbbbbbbbb

Ciężka praca a marne zarobki. Za dużo obowiązkowych nadgodzin.

MIROSŁAW
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z TSN (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ŚREDNIĄ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w TSN: Najbardziej nie podobało mi się w TSN:

Zostaw opinię o TSN - Targowisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TSN