Opinie o TSN Sp. z o.o. w Targowisko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TSN Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TSN Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSN Sp. z o.o. w Targowisko

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Czy w TSN Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jak szefostwo w TSN Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Stary dziad
@Pytanie

Bardzo dobrze. Jakieś pytania szczegółowe?

Ciekawski Nowy wpis
@Stary dziad

Witam. Jaka panuje atmosfera w firmie?. Praca na spokojnie czy ciągle nerwówka?. Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie TSN?. Czy jest możliwość przyuczenia się na maszynach CNC?

Ciekawski Nowy wpis
Kandydat

Jest możliwość pracy na maszynach CNC w firmie TSN.

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w TSN Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy TSN Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Szlifierz - Ślusarz ? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w TSN Sp. z o.o.?

Mag
@Pytanie

Całe. Tu nie ma kombinacji z jakimiś lewymi premiami.

Xxx

Cale na konto

Witam
Kandydat

Poszukuję pracy jako spawacz, rozważałem odejście z obecnego kołchozu jakim jest firma... sąsiedzka i oczekuje rzetelnej opinii na temat TSN. Warunków pracy i umowy, wynagrodzenia jakie firma jest w stanie zaoferować (przedział od do) atmosfery między pracownikami oraz stosunki pracownik- kierownictwo. Czy TSN to normalna firma czy kolejny zakład o niewolniczym trybie pracy okraszony obietnicami i kłamstwem aby tylko które popracował kolejny miesiąc dłużej

Narzekacz
@Witam

Umowa o pracę, zarobki znośne, podwyżki co roku, premie, bony na święta, sezon to wiosna-lato, więc wtedy praca po 12h, nadgodziny płatne, atmosfera OK, większość przychodzi i zostaje, więc chyba jest nieźle, nieliczni odchodzą lub są zwalniani.

Co jaki okres czasu w TSN można ubiegać się o podwyżkę?

Stary pryk
@Pytanie

Podwyżki są co roku o tym samym czasie, dla każdego z pracowników

Remik

Jakieś zmiany pod kontem bezpieczeństwa dla pracowników wprowadziła firma?

Czy pracodawca TSN motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Poseł
@Pytanie

Tak, zapewniając że jest kryzys i trzeba na wszystkim oszczędzać.

Kuba

Zastanawiam sie jaka jest przyczyna, że przestaliście zaglądać na forum?

Grzegorz

Bardzo dobre opinie w internecie zbiera firma. Tak dobrze się pracuje i brak motywacji żeby napisać coś na forum?

Nowy

Witam czy ktoś orientuje się jakie są tam zarobki w utrzymaniu ruchu?

Marta

@szoszon, prosiłabym, abyś przekazał swoje informacje na temat pracy w firmie TSN w sposób bardziej zrozumiały dla czytelników tego wątku. Twoje informacje na chwile obecną są cząstkowe i mało zrozumiałe, dlatego zachęcam Cie do sprecyzowania opinii.

szoszon

T - to S - sie N - narobimy ...i oby do maja. A od maja? znacie ten wierszyk?

Marta

@Lucjan Proszę Cię żebyś rozwinął swoją opinię i napisał nam co sprawia, że w TSN jest według Ciebie ok. Jaka w firmie panuje atmosfera? Czy jest możliwość uzyskania awansu? Jesteś zadowolony z warunków oferowanych przez pracodawcę? Jeśli napiszesz więcej, użytkownicy naszego forum będą mogli wyrobić sobie opinię i łatwiej zdecydować czy chcą wysłać tam swoje dokumenty aplikacyjne.

Lucjan

Jest ok

Marta

@Kamilo a jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy są jakieś bonusy lub premie dla pracowników? Jest się zatrudnionym na umowę o pracę? Te informacje są interesujące dla osób rozważających aplikowanie do TSN.

Stefan

Może nie przykładacie się do pracy i trzeba nadzorować niektórych?

Kamilo

Praca bez większych perspektyw i możliwości rozwoju dla młodych pracowników, spawacze/monterzy wyselekcjonowani nie traktowani na równym poziomie, wynika to z przekrętow, układów i takiego widzi mi się. Atmosfera napięta, i ciągle powtarzanie 'szybciej'

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w TSN? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Zostaw merytoryczną opinię o TSN Sp. z o.o. - Targowisko

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TSN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TSN Sp. z o.o.