Grupa Producencka Yo Sp. z o.o.

Adres: Karłowicza 13 lok. 1, 40-145 Katowice

NIP: 9542611791 KRS: 0000288777

Grupa Producencka Yo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Producencka Yo Sp. z o.o.

Wiesz czy w firmie Yo! Sp. z o.o. Grupa Producencka można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Zostaw opinię o Grupa Producencka Yo Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Producencka Yo Sp. z o.o.