Społem Zabrze Sp. z o.o. Sklep

Zabrze

Opinie o Społem Zabrze Sp. z o.o. Sklep

nina

Pracowałam tam krótko bo wytrzymać sie nie dało. Zarobki - tyle co kot napłakał, atmosfera - każdy tylko patrzy jak Cie udupić żeby tylko sklep zarobił... Nie polecam...

Pati

Zgadzam się z opiniami pracowałam w tej firmie opłakane pensje z których trzeba opłacać manka w olbrzymich kwotach a jak nie płacisz to straszą komornikiem .NIE POLECAM TEJ FIRMY

malutka_82

Pracowałam w Społem Zabrze kilka lat. chamstwo w tej firmie nie popłaca. Fałszywe osoby, pełne cynizmu. Zdzierają kasę za źle przeprowadzone remanenty. Brak słów. Nikomu nie polecam u nich pracy

Zostaw opinię o Społem Zabrze Sp. z o.o. Sklep - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Społem Zabrze Sp. z o.o. Sklep