Opinie o VAN PUR w Zabrze

VAN PUR
2 43 118 5 1
Pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Tego jeszcze nie było, kierownik logistyki w pracy na terenie browaru zbiera i gra w pokemony.

Dominika Nowy wpis
@Pracownik

@Pracownik Uważam, że Twoja wypowiedź ma niewiele wspólnego z tematem warunków zatrudnienia w VAN PUR. Ale mam nadzieję, że zechcesz jednak nam napisać coś merytorycznego. Chciałabym się dowiedzieć w jakim systemie odbywa się praca w tej firmie? Będę wdzięczna jeśli odpowiesz.

mimi31 Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Jaki system pracy jest w firmie? Czy czterobrygadowy czy tylko 3 zmiany od poniedziałku do piątku?

TakNie2
anonymous

Ludzie... Do pracy przychodzimy aby pracować. Nikt nie może żądać godziwej płacy za źle wykonaną pracę. Pomyśl ile razy działałeś na szkodę Firmy poprzez zniszczenie mienia i zajmowanie się w czasie pracy wszystkim tylko nie tym co masz w zakresie obowiązków. Jeśli tyle miałeś spostrzeżeń i dobrych pomysłów to dlaczego nie podzieliłeś się nimi z kierownictwem? W zamian we własnej obronie łapiesz się tanich chwytów broniąc się w ten sposóbprzed zwolnieniem dyscyplinarnym u Dyrektora. Dla mnie jesteś konfidentem.

Tak21Nie
@anonymous

Kofidentem może być jedynie kierownik logistyki kierownik Michał......... on donosi do detekcji np.. magazynier Łukasz ....... został zwoniony za dwa piwa a wielu wynosi w ilościach większych... znam dość dobrze magazyniera Łukasza byłego pracownika chciał się zwolnić na tych miast bez wypowiedzenia bo zaczynał inna pracę za lepsze pieniądze więc nadarzyła się okazja więc nie pracuje ale takiego magazynier w życiu nie będą mieli szkoda słów ....... chłopak pracuje ma przynajmniej normalne pieniądze za swoją pracę..... A na temat van pur zabrze szkoda szczęki języka bo do dyrekcji i kierownictwa nic nie dociera

@Lisek

7 przykazanie. Nie kradnij. (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) mu w (usunięte przez administratora)

Tak7Nie1
@Shaman

Chłopie ja nie kradne mam 58 lat pracuje już 20 na van pur jak ty kradzież to się dalej przyznawaj

TakNie1

@anonymous

anonymous - jest prosta zasada do pracy się przychodzi aby zarobić i godnie utrzymać rodzinę. Wiec nie powinieneś się w ogóle wypowiadać.Ilu było kierowników magazynu,zastępców , logistyki itd. dlaczego wszyscy odeszli , zła kasa.Nie taka po prostu jest firma ,szkoda bo przez pana dyrektora odchodzą bardzo doświadczeni pracownicy.A to jeszcze nie wszystko - zostało jeszcze kilku naprawdę dobrych pracowników, którzy już nie długo zrobią odpowiedni krok do nowych firm.

Bioly

3.Pamiętaj abyś dzień święty swiecił

Renata Nowy wpis
@Bioly

Nie bardzo rozumiem, co Twoja opinia ma wspólnego z wyrażaniem swojego zdania na temat pracodawcy. Jeśli pracowałeś lub pracujesz w VAN PUR (a tak się domyślam, bo jeśli nie, to czemu miałbyś się wypowiadać w tym wątku), to napisz proszę jakieś konkrety dotyczące pracy w tym miejscu - będzie to na pewno mile widziane przez osoby szukające pracy! Długo już jesteś/byłeś związany z tym pracodawcą?

Xxx

Co tu duzo gadac... Pracownicy robią co chcą walą piwsko w pracy razem z brygadzistą!!! Co to za odpowiedzialnosc!!! Wypłaty z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze. Ochrona ustawiona wiadomo kiedy można piwsko wynosić :) Zero odpowiedzialności ale jak dojdzie do wypatku to brygadzista jest czysty!!!

Tak8Nie4
Renata
@Xxx

Nie jestem do końca przekonana, czy to forum jest odpowiednim miejscem do przekazywania tego typu informacji. Tak czy inaczej - z takim problemem powinieneś zgłosić się bezpośrednio do swojego Przełożonego. Zrobisz w ten sposób? Teraz może skupmy się na warunkach zatrudnienia w firmie VAN PUR, która jest największą niezależną polską spółką piwowarską. Jakie funkcję tam sprawujesz? Czy oprócz normalnej pensji macie tam możliwość uzyskania dodatkowej premii? Jak wygląda ta kwestia?

Adam
@Xxx

Ochrona napewno nie jest ustawiona... Oj zaostrzymy conieco po takim bezpoctawnym wpisie. Życzę żeby wypaTkowa Twojej głupoty malała a umiejętności ortograficzne rosły!!!

Adam
@Adam

Oj głupieje człowiek i łapie złe wzorce czytając bazgroły oszołomów... :) Tak!!! Pomówienia o działaniach ochrony są bezpodstawne i napewno zmieni się co nieco... :))))

Hootiehoot
@Adam

Powiedział gościu, który jak widać ma magisterkę z polonistyki. Jak już kogoś obrażać, to proszę mieć podstawę wiedzy w swoim umyśle, a może ,,podctawę"... Kto wie?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
ph

UWAGA NA VAN PUR!!! JEZELI KTOS CHCE ZOSTAC PRZEDSTAWICIELEM TEJ FIRMY TO OD RAZU WSPOLCZUJE... NIE SLUCHAJCIE GLODNYCH KAWALKOW DYREKTOROW I KIEROWNIKOW KTORZY ROBIA WIELKIE NABORY NA TO STANOWISKO...OBIECUJA ZAROBKI DO 4200ZL NETTO ALE NIESTETY ...JEST TYLKO 2200 NETTO CZYLI SPOKOJNIE W LIDLU CO MIESIAC SIEDZIAC NA KASIE ZAROBISZ TYSIAKA WIECEJ, KIEROWNICY I DYREKTORZY TO KLAMCY . NIE DOTRZYMUJA SLOWA A TARGETY SA TAK DUZE ZEBYS NIE ZGARNAL PREMI, MALO TEGO SUKCESYWNIE ROSNA CO MIES DO 50 % MIESIAC DO MIES, WIEC ZAPOIMNIJ O ICH REALIZACJI.

Tak9Nie1
Trw

Firma jak każda inna duzo obiecują a później jak przychodzi do dnia wypłaty to człowiek jest w wielkim szoku.

Tak11Nie
Spunkj

Hej. Na Kujawsko pomorskie szukają RKSa. Ktoś może napisać więcej o pracy na tym stanowisku w van pur?

shaman

Co wy chcecie. właściciele rolnicy, dyrektor dozorca, kierownicy wyrobinicy ( dla mniej ogarniętych: ktoś, kto wykonuje jakąś pracę bez zaangażowania i talentu, tylko dla pieniędzy) to jak ma to funkcjonować dobrze skoro mrówki zarabiają 12,50 za godzinę. Na dłuższą metę to musi paść. Z całej grupy Van Pur pierwszy browar do zamknięcia. Może jeszcze rok..

Tak8Nie
Roch

Witam na temat firmy vanpur zabrze. Nie ma co się duzo rozpisywać panuje tam nie ład na całej produkcji (usunięte przez administratora)

Tak11Nie1

Leszek
@Roch

Na forum Gowork.pl jest zabronione obrażanie kogokolwiek, a także podawanie danych personalnych innych osób. Rozumiem, że rozczarowała Cię współpraca z firmą, ale tego typu wypowiedzi na przyszłość nie mogą mieć miejsca. Łamiesz zaakceptowany przez siebie regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy z nim niezgodne mogą zostać usunięte.

Natalia

@Majster, jako doświadczony pracownik mógłbyś dodać do swojej wypowiedzi jaka atmosfera panowała w pracy? Miałeś dobre relacje ze współpracownikami? Czy pracownicy byli objęci pakietem socjalnym i szkoleniami? Czy mając odpowiedni staż i wykształcenie można było dostać awans lub podwyżkę? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum, którzy szukają zatrudnienia. Znalazłam ogłoszenie o pracę na stanowisku aparatowy rozlewu, operator maszyn produkcyjnych, operator wózka widłowego. Pracodawca gwarantuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia kierunkowe.

Tak2Nie1

Majster
@Natalia

Pani Natalio. Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie to były one bardzo dobre gdyż większość pracowników z którymi współpracowałem to ludzie bardzo wartościowi o dużej empatii. Co do atmosfery panujacej w firmie to można ją określić jako napiętą, "stargetowana " na rozlew. Socjal zapewniony zgodnie z ustawą. Szkolenia dedykowane do stanowiska zapewnione, na wniosek pracownika można było poszerzać wiedzę w wybranej dziedzinie. Tematów finansowych nie będę poruszał. Pozdrawiam.

Cxz

Nie ma co sie duzo rozpisywać na temat tej firmy,jeden wielki (usunięte przez administratora) i brud płacą jest śmieszna dają grosze każą robić w systemie 4brygadowym jak ktoś chce wolne to musi się naprawdę nachodzić żeby je dostać premi w ogóle nie płacą jak ktoś nowy przyjdzie to po dwóch dniach odrazu uciekają a szefostwo mówi że cały czas kogoś przyjmują a ludzi jak nie było tak nie ma......

Majster
@Cxz

Przepracowałem w tej firmie 10 lat i smutno się czyta takie opinie. Szkoda że polityka firmy mimo coraz większych dochodów nie zmieniła się. Największy polski producent piwa staje się miejscem pracy dla najslabszych... Szkoda tylko tych którym zależy i chcą dla tego browaru jak najlepiej bo nie traktują go tylko jako kolejne miejsce pracy ,a poświęcają się każdego dnia by browar Zabrze był konkurencyjny względem tych z Koszalina, Rakszawy czy Łomży. Wierzę że nastąpi ten moment przełamania i ludzie dbający o dobro firmy będą właściwe doceniani ,a hasło "Lepiej już było" przestanie być powtarzanym mottem. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Natalia

@Abcd, @Pracownik, nie jestem zatrudniona w tej firmie. Pracuje jako moderator tej strony. Do moich zadań należy pytanie obecnych pracowników o warunki zatrudnienia i relacje z pracodawcą, informowanie o nowych ofertach pracy, a także pilnowanie przestrzegania regulaminu. Forum Gowork.pl jest stworzone po to, żeby osoby szukające pracy mogły znaleźć informacje o przyszłym pracodawcy. Im bardziej szczegółowo napiszecie o firmie tym bardziej pomożecie innym użytkownikom forum w znalezieniu zatrudnienia. Zachęcam Was do pozostawiania swoich opinii.

Natalia

Obecnie na stronie firmy pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę na stanowiska: automatyk, mistrz utrzymania ruchu, młodszy mechanik, spedytor międzynarodowy. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikowaniem? @pracownik, uważasz, że przy poprzedniej kadrze kierowniczej była lepsza atmosfera w pracy. Czy można by coś zmienić, żeby były lepsze stosunki z obecnymi przełożonymi? Jak uważasz?

@Natalia

Natalia nie wiem kim jesteś, ale powiem tak.!!! ZA chwilę zwolnią się kolejni pracownicy więc będa kolejne etaty!!! Zapraszamy do najlepszego dyrektora do pracy. Jestem pracownikiem magazynu od dobrych kilku lat ale takiego bałaganu nie było nigdy wcześniej jak pod rządami tego dyrektora. Szkoda dobrych ludzi którzy odeszli i tych którzy odejdą, Panie kierowniku logistyki nowy jest Pan zerem dla ludzi. Wstyd dla Pana że takie zdanie ma o panu cały browar!!!!

Abcd
@Natalia

Natalia przyjdź zobacz jak się pracuje, tylko szkoda bo jesteś pracownikiem Van pur.

Natalia

@pracownik, pracujesz już jakiś czas w firmie? Znasz dobrze warunki zatrudnienia? Jak wygląda praca na produkcji? Czy pracownicy pracują na akord? Praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Wiesz może coś na temat obecnych przyjęć do pracy? Czy firma poszukuje pracowników, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podziel się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane tą pracą będą Ci wdzięczne.

Tak6Nie

@Natalia

Przyjęcia są cały czas ciągła rotacja pracowników - poprzedni dyrektor była całkowita praca - spokojna brak rotacji,stała fajna praca.

A.C.A.B

Gratuluje wszystkim którzy sie wypowiadaja odwagi i glupoty ludzkiej.Odwaga za to ze w sieci potraficie pisac tak madrze bo jestescie anonimowi.A glupoty za to ze zapewnie nie jeden tam dalej pracuje,a jak nie to pracowal ale zostal wyjeb** za dwa karpackie:D haha Macie teraz pole do popisu ale badzcie odwazni i powiedzie to na forum nie w sieci.Bo tylko beka mozna miec z was.Wiec zamknijcie ryje i powodzenia w nowej pracy.Banda (usunięte przez administratora) z was.A gorzkie zale sa w niedziele na 16.Pozdro barany!

Tak19Nie

@A.C.A.B

ACAB (usunięte przez administratora) Twoja matka ma ryja!!! (usunięte przez administratora) sobie szukaj w rodzinie.

@Shaman

Awganistan (usunięte przez administratora) to chyba Cie pyka albo twoja na lezakach.Nie uzywaj slow ktorych nie znasz tylko sie ujawnij a Cie wyrucham za 2karpackie.

A.C.A.B
@Shaman

Jak tam teraz sie pracuje na nocce pajacu?

Boboo
@A.C.A.B

Za dwa karpackie został zwolniony magazynier który chciał się zwolnić chłopak ma lepszą pracę lepsze pieniądze i nie musi się uderzać z kretynami z van pur ja pracuje choć mi do emerytury nie dużo zostało muszę tu przebolec ta pracę młodym nie polecam za te pieniądze ci co robią to są desperaci chyba albo frajeze jak cholera roboty dużo a czy maja się zakładu gdzie niema perspektyw na nic wyzysk i same nakazy ...... A za d2 piwa zwolniony bo jak masz wypowiedzenie 1 miesiące a 3 dni na podjęcie nowej pracy lepiej Tak się zwolnić sam mu mówiłem że złapali na bramie jednego jak chce szybko się zwolnić to najlepszy pomysł zresztą malowazne

Nie ważne
@anonymous

O kogo chodzi na lezakowni??

Miranda
@Nie ważne

Coś taka ciekawska????

Kobi

Polecam pracę na leżakowni!! Szkoda że oficjalnie nie istnieje.

@Kobi

Ale masz wiedzę kto ci takich głupot naopowiadał

WolęTyskie

Polecam tylko osobom w desperacji i to też nie na dłużą metę. Niskie płace, brak szacunku, brak rąk do pracy i brak zatrudnienia - chociażby niezbędnej liczby osób dla normalnego funkcjonowania. Brak szkoleń, bałagan i dezorganizacja. Jestem pod wrażeniem, że całość wciąż funkcjonuje i PiP do tej pory się nie zainteresował.

Rocky

Skoro tak dobrze się Ci pracuje to nieźle musisz lizać tyłem na wyższym szczeblu. Firma bez perspektyw rozwoju niskie stawki totalny bałagan.

@Rocky

Są pracownicy którzy mogą się pochwalić zarobkami powyżej 4000 zł i mówię tu o fizycznych. Także nie każdy narzeka na niskie stawki. A co do bałaganu to jaki Pan taki kram.

@Rocky

Współczuję ci

Anonim

Kolego

Brock

Liski masz racje brud smród wyzysk ludzi i (usunięte przez administratora) kierownicy bez wykształcenia tępi i bez doświadczenia jak bym był młodszy to bym zmienił zakład czy tak to wyczymam jeszcze ale nikomu nie polecam

Tak6Nie

anonymous

Te derektor naucz się polskiego złodzieju

@anonymous

Dzisiaj frajeze bo ja nie kradne i pracuje dalej na VAN pur hahahaha

@anonymous

Umiem Polski a jak Ci nie pasuje to nie czytaj. Boli Cię że prawdę mówią o Tobie i o van purze.

Tak4Nie

Lisek

Witam Michalku niestety jestem pracownikiem pracuje na VAN PUR niestety nie zgadles choć Łukasza zwolniles za 2 piwa choć wszyscy wynoszą większe ilości i piją na zakładzie to na to nie zwracacie uwagi a że zgrywasz niewiadomo jakiego kierownika choć niema żadnych kwalfikacji na kierownika logistyki to też nikt na to nie patrzy ja na browarze robię już kilka lat ale to co się dzieje to jest straszne gowniane zarobki wyzysk i same nakazy ......... i niema starać się o prace w van pur sam dobrze wiesz ludzi nie masz a zwalniasz a z tego co wiem i co mi twoj były pracownik Łukasz powiedział zrobił to specjalnie bo nie miał przynajmniej okresu wypowiedzenia a czekał tylko na odpowiednią okazję w czwartek 5.07 mówił na zmianie że ma inna pracę niewiem jak się zwolnić na już bez wypowiedzenia więc mu doradzilismy frajeze kierownik logistyki z ciebie jak ze mnie dyrektor na niczym się nie znasz ani na pracy i logistyce to jest śmieszne że dyrektor Cię trzyma choć on taki sam (usunięte przez administratora) jak ty ........ Nie polecam nikomu pracy w van purze(usunięte przez administratora)

anonymous

Ja pracuję tu kilka lat i choć bywa różnie wiem, że pracować trzeba.£apię się nieraz za głowę patrząc jacy ludzie przychodzą do pracy.Z nastawieniem, że jest źle...A takie męty (usunięte przez administratora) rzucają oszczerstwami i nazwiskami, hello a ochrona danych?

Tak9Nie

anonymous

Kontynuując wszyscy szukają pracy żeby nic nie robić leniewi wciąż niezadowoleni. Zacznijcie porządki robić u siebie w życiu zamiast narzekać.

Tak10Nie

anonymous

Dodam ważną informację - komentarze najczęściej pochodzą od ludzi zwolnionych dyscyplinarnie za kradzież piwa bez honoru i godności by odejść.

Tak9Nie

Leidi

Ludzi niema a i tak zwalniają. Może niech zatrudnia cyganów i Ukraińców to będą mieli darmową siłę roboczą za psie pieniądze. Przynajmniej Rochmiński będzie miał z kim chlac. Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie zrobili porządku z Rakszawy z tym co tu się dzieje w Van Purze Zabrze. Poprostu gratulacje dla Dyrekcji że pozwala tak chlac i ponizac pracowników. Poprostu brak słów i żal.pl

Tak1Nie

Witam lisek maz racje wyzysk nakaz robienia 12h i wekedy każda też wiem że rochmiński chleba znać się na pracownikach i magazynierach ma władzę większą niż detektor i to zwolnić nie mogą nie zwracają uwagi na jego picie i wnoszenie a co do Michała słyszałem że jest frajerem jakich mało zmusza chłopaków do pracy jak mało kto ale nikt nie reaguje bo detektor zadowolony jest Ludzie nie odpowiadajcie na ich ogłoszenia nie warto za takie psie piniadze

Tak4Nie

lisek

witam nie zatrudniajcie sie w browaze zabrze ludzi tam nie szanuja (usunięte przez administratora)...... wiec jak zalezy wam na dobrej pracy i dobrych zarobkach nie idzcie do Van pur

Zenon

Serio teraz pytam, aplikowałem na kierownika magazynu, co u Was się dzieje, że jest taka rotacja na tym stanowisku?

totolo
@Zenon

lepiej nie widzieć bo głowa zacznie tylko boleć...

Egon
@Zenon

Przyjdź, popracuj troszkę, wyrób sobie opinie, a później się zwolnij. A tak serio to daj sobie spokój, no chyba że lubisz być poniżany i zastraszany...

pracownik magazynu
@Zenon

Jak co się dzieje DYREKTOR - rządzi a ty odpowiadasz za jego głupoty prawnie.Dlatego wszyscy odchudzą kto jest mądry.magazyny przepełnione , plac pełny,zastoje,brak ludzi itd. czyli jest to co robi dyrektor najlepiej - brak szacunku do pracowników i to się nazywa ciągła rotacja i problemy kadrowe,

Tak3Nie

Potwierdzam w 100% ciekaw jestem czy dyrektor weźmie odpowiedzialnosć za inwentaryzacje czy zwali winę na nowych pracowników. wszyscy winni dookoła oprocz dyrektora.gratulcje

Zostaw opinię o VAN PUR - Zabrze

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie