VAN PUR

Zabrze

Opinie o VAN PUR

Natalia

@Lolo co dokładnie masz na myśli - możesz podać więcej informacji jak wygląda praca w VAN PUR? Jaka jest forma zatrudnienia?

Lolo

Ta firma to totalne dno. Derektorowie i Kerownictwo są hamscy,prymitywni,a co najgorsze fałszywi. W tej pracy liczy się tylko wyzysk człowieka i jego upodlenie , płaca jest poniżająca , brak możliwości szkolenia i rozwoju ,a gdy sie sprzeciwiasz zostajesz potraktowany jak śmieć.

hanys
@Lolo 04.01.2017 01:02

Normalne, to jest niestety Polska na Ślonsku.. Take som gorole!

Gorol
@hanys 29.01.2017 17:13
Normalne, to jest niestety Polska na Ślonsku.. Take som gorole!

A to nie jest tak hanysie ze zakład jest w patologicznym Zabrzu?

Lolo

suchy

@yo pomijam fakt, że tych ofert wcale nie ma dużo w Łodzi. A jednak VAN PUR daje zatrudnienie...

jjooo

Witam firma daremna robisz za najnizsza stawke a jeb....sz czasami po 12 godzin,brak przerw na jedzienie , trzeba na linii produkcyjnej jeść, robia tam chłopaki z urzedu za marne grosze .bo Van pur nie da ogłoszen . Dziady

xxx

Po rozmowie na stanowisko przedstawiciela-koordynatora moge tylko stwierdzić, że obaj panowie mają naprawde problem z megalomanią. Zakres obowiązków kosmiczny za śmieszne pieniądze... 0 benefitów a i nawet o samochód trzeba prosić po godzinach pracy. A rozmowa przeprowadzona w stresującej atmosferze, czekającej na potknięcie, jakiejś pomyłki czy błędu. Nie polecam.

Kabaret

Jak się pracuje na dzień dzisiejszy Van Purze jako ph ,jakie warunki,jaki duży jest teren,ile wizyt dziennie.

SSR

Do kolesia "fotok". Napisałeś do poprzedniej osoby, że "po jakiego grzyba się wypowiada". To ty (celowo z małej litery) jesteś grzybem bo nawet nie znasz systemu płac w VP. Nie ma prowizji tylko jest premia, tyle w temacie.

Rafał

to po co sie wogóle wypowiadasz Pajacu

Pracowałem w tej "firmie" na stanowisku przedstawiciela handlowego-koordynatora ale nie powiem jak było :-) Czyli zachowam się tak jak pewnien polski polityk, który mawiał: "wiem ale nie powiem...

Leon

A czego chcielibyście oczekiwać od ludzi ze wsi ...

Kranik

A co ma notowanie na giełdzie z kwestią obchodzenia się z pracownikami? Van Pur ma zasade ,iż nie ma ludzi nie zastąpionych (ZA BRAMĄ CZEKA 100 TAKICH JAK TY! HAHAHA) i każdego pracownika należy wycisnąć przy tym jak cytrynę. Jeśli chodzi o zarobki, to w tej firmie są naprawdę słabe (przy pełnym etacie) ,żeby nie napisać żenujące (przy 4/5 etatu). Teraz dodatkowo wprowadzony zakaz urlopowy, powoduje całkowity brak motywacji u ludzi. Jedni pracują tam z uwagi, iż nic sami lepszego nie znajdą ,a dla pozostałych jest to tylko przystanek. Van Pur ma swoją wytyczoną wizję rozwoju firmy ,która jak na razie się sprawdza. Jednakże, w momencie poprawy na rynku pracy ,gdy pracownicy zaczną opuszczać ten pokład mogą mieć problem.

big1

Pozwolę sobie na nick big1 bo opinia Pana big była jak najbardziej trafna. Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciela i gorąco nie polecam. Już po pierwszej wymianie zdań Panowie "Dyrektorowie" byli bardzo nieprzyjemni. Jeżeli chodzi o Savoir vivre to myślę, że Ci Panowie są na poziomie bardzo niskim lub nie wiedzą w ogóle co to znaczy. Faktycznie jeden z Panów to niemowa i myślę, że nie pomylę się jeśli napiszę ale odniosłem wrażenie, że woli "bagietki" zamiast "bułeczek z przedziałkiem", jeśli wiecie o co mi chodzi :-) Drugi strasznie przypominał mi jednego z tych dyrektorów banku z serialu "Przyjaciółki", gra on również w reklamach lotto, straszny kmiot, chamski i z ogromnym brakiem wychowania. Rozmowa odbyła się w bardzo nerwowej atmosferze, również miałem momenty kiedy chciałem wstać i wyjść ale jak kolega stwierdził mam wysoką kulturę osobistą. Musiałem także coś sprzedać ale oczywiście nie udało się co nie jest wielką sztuką gdybyśmy odwrócili role. Myślę, że nie o to chodzi. Co do liczenia, "Panowie Dyrektorowie" mają z tym ogromy problem, tuszując to błędem kandydata w liczeniu. Kiedy na końcu rozmowy zapewniali mnie, że są w stanie zaoferować mi dobrą atmosferę pracy, już wiedziałem o jaką "atmosferę" chodzi :-) Bylem na wielu rozmowach, bywało przyjemnie i mniej przyjemnie ale z takim chamstwem i brakiem kultury się jeszcze nie spotkałem. Bardzo żałuję wydanych pieniędzy na paliwo i czasu który zmarnowałem. Odradzam z własnego doświadczenia. Pozdrawiam.

niewolnik Zabrze

Praca w firmie jest bardzo trudna, jeśli nie masz doświadczenia to szybko je zdobędziesz kosztem zdrowia. Słabsze ogniwo pęka więc przypadki wyjazdu pogotowia na sygnale z pracownikami to nie żarty. Ciągła presja na rozlew, brak podwyżek, brak urlopów w sezonie letnim, motywacja w postaci czystego mobbingu tego możesz się tu spodziewać. Mocna rotacja pracowników to potwierdza. A picie i wynoszenie piwa możesz sobie między bajki wsadzić bo to marzenia ściętej głowy. Pozdrawiam i zachęcam do pracy.

big

Jezeli ktoś wybiera sie na rozmowe kwalifikacyjna do tej firemki na PH to niech się głęboko zastanowi. Rekruterzy to PAN dyrektor niemowa i pan Prezes cwaniaczek (chyba z wykształcenia nauczyciel geografii bo ma zboczenie na tym tle.) który z premedytacją próbuje wyprowadzić cie z równowagi głupawymi pytaniami pt; ile ludnosci ma polska jaka długa jest wisła czy jakieś głupoty zwiazane z drogą ewakuacji lub film który ostatno oglądałeś masz im sprzedac.Zenada z beznadzieją - zapraszają ludzi zeby porobić sobie jaja.strasznie jestem wsciekły,ze straciłem czas na dyskusje z TYMI JAKŻE WAZNYMI OSOBAMI W TEJ FIRMIE. A propo - panie NATIONAL GEOGRAPHIC WISLA MA DŁ 1047KM,POLSKA MA LUDNOŚCI 38,5MLN a ludzi na swiecie jest ponad 7 miliardów.Dajcie sobie z ta firma spokój to była moja pierwsza rozmowa na której chciałem wstac i wyjśc - ale jestem za dobrze wychowany.

maxymilian

Wynoszenie piwa z pracy i nikt tego nie pilnuje ? Trochę to dziwne. No ale nie będę wnikał. Wszedłem na ich stronę internetową i widziałem że mają tam róznego typu oferty: przedstawiciela handlowego, mechanika, elektryka i inne. Wiecie może czy dosyć często są odświerzane te ogłoszenia i czy jest duże zainteresowanie na tego typu stanowiska ?

tata

rano nie wyniesiesz moze jedna puszke ale po poludniu ile chcesz nikt tego nie sprawdza

arni

zaklad rodem z dawnego ustroju najnizsza krajowa zero profesjonalizmu nastawieni na zysk a pracownicy niewazni nie polecam pracy szkoda czasu okolo 90 procent zalogi nawet nie umie policzyc do 10 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nadzorowany przez moze 5 osob

jaś

zero organizacji, do konca nic nie wiadomo, kasa dla przychodzacych nowych wyzsza od pracownikow ktorzy pracuja po 20 lat! skandal!!

fajny
@jaś 25.04.2014 12:46

tak czytam i niestety stwierdze ze to prawda tym zakladem powinno zajac sie cba sanepid straz pozarna bhp i inne .moim zdaniem zaklad do zamkniecia ale jak wszyscy sa przekupieni to zaklad dziala .

To zaś Jo

............................LIDZIE ONI TAM MAJĄ ALKOMAT MASAKRA............

lelek

zero profesjonalizmu kierownictwa niektórych działów w pierwszy dzien pracy ktoś z pionu wyszego zamiaszt sie przedstawic i jaką funkcje tu pelni usłyszałem JA TU PRACUJE JUŻ 20 LAT. dają do zrozumienia że jesteś tu nikim syf i jeszcze raz syf szkoda podejmować tam etat

lelek

wszystko co pisal poprzednik to prawda nowi [usunięte przez moderatora] dostają a stazy pracownicy od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają. firma gdzie układy i ukldziki tworzą całą atmosferę

muki

Van pur Zabrze czyli dawny browar gornoslaski ogolnie jedno wielkie szambo nie placa nadgodzin zapomnij o setkach czy piecdziesiatkach za soboty czy niedziele wszystko do wybrania dyrektorka z pozoru mila to tak naprawde straszna wiedzma wykorzystuje ludzi bazujac niby na kryzysie odradzam tam prace zatrudniaja na 3 mies jak jest najwiekszy [usunięte przez moderatora] a pozniej dowidzenia i nowych naiwniakow sciagaja najlepsze jest to ze prosperuja tam dzialy ktore w trakcie kontroli z zewnatrz sa natychmiest zamykane bo w papierach juz nie istnieja a warunki panujace na nich sa nie do przyjecia po tym piwku mozna jedynie sraczki dostac a o deputacie to mozecie zapomniec haha cyrk na calego ODRADZAM TAM PRACE POZDRO

draw

Słowa kojarzące się z VAN PUR (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .zli Od jakiej stawki można negocjować pensję?`1200 Najbardziej podobało mi się w VAN PUR:praca na tym stanowisku , nadgodziny Najbardziej nie podobało mi się w VAN PUR:

Zostaw opinię o VAN PUR - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VAN PUR