Opinie o VAN PUR w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VAN PUR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VAN PUR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VAN PUR w Zabrze

Spunkj

Hej. Na Kujawsko pomorskie szukają RKSa. Ktoś może napisać więcej o pracy na tym stanowisku w van pur?

Roch

Witam na temat firmy vanpur zabrze. Nie ma co się duzo rozpisywać panuje tam nie ład na całej produkcji (usunięte przez administratora)

Leszek
@Roch

Na forum Gowork.pl jest zabronione obrażanie kogokolwiek, a także podawanie danych personalnych innych osób. Rozumiem, że rozczarowała Cię współpraca z firmą, ale tego typu wypowiedzi na przyszłość nie mogą mieć miejsca. Łamiesz zaakceptowany przez siebie regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy z nim niezgodne mogą zostać usunięte.

shaman

Co wy chcecie. właściciele rolnicy, dyrektor dozorca, kierownicy wyrobinicy ( dla mniej ogarniętych: ktoś, kto wykonuje jakąś pracę bez zaangażowania i talentu, tylko dla pieniędzy) to jak ma to funkcjonować dobrze skoro mrówki zarabiają 12,50 za godzinę. Na dłuższą metę to musi paść. Z całej grupy Van Pur pierwszy browar do zamknięcia. Może jeszcze rok..

Natalia

@Majster, jako doświadczony pracownik mógłbyś dodać do swojej wypowiedzi jaka atmosfera panowała w pracy? Miałeś dobre relacje ze współpracownikami? Czy pracownicy byli objęci pakietem socjalnym i szkoleniami? Czy mając odpowiedni staż i wykształcenie można było dostać awans lub podwyżkę? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum, którzy szukają zatrudnienia. Znalazłam ogłoszenie o pracę na stanowisku aparatowy rozlewu, operator maszyn produkcyjnych, operator wózka widłowego. Pracodawca gwarantuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia kierunkowe.

Majster
@Natalia

Pani Natalio. Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie to były one bardzo dobre gdyż większość pracowników z którymi współpracowałem to ludzie bardzo wartościowi o dużej empatii. Co do atmosfery panujacej w firmie to można ją określić jako napiętą, "stargetowana " na rozlew. Socjal zapewniony zgodnie z ustawą. Szkolenia dedykowane do stanowiska zapewnione, na wniosek pracownika można było poszerzać wiedzę w wybranej dziedzinie. Tematów finansowych nie będę poruszał. Pozdrawiam.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie VAN PUR na stanowisko Spawacz MAG lub TIG - Niemcy blisko granicy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Cxz

Nie ma co sie duzo rozpisywać na temat tej firmy,jeden wielki (usunięte przez administratora) i brud płacą jest śmieszna dają grosze każą robić w systemie 4brygadowym jak ktoś chce wolne to musi się naprawdę nachodzić żeby je dostać premi w ogóle nie płacą jak ktoś nowy przyjdzie to po dwóch dniach odrazu uciekają a szefostwo mówi że cały czas kogoś przyjmują a ludzi jak nie było tak nie ma......

Majster
@Cxz

Przepracowałem w tej firmie 10 lat i smutno się czyta takie opinie. Szkoda że polityka firmy mimo coraz większych dochodów nie zmieniła się. Największy polski producent piwa staje się miejscem pracy dla najslabszych... Szkoda tylko tych którym zależy i chcą dla tego browaru jak najlepiej bo nie traktują go tylko jako kolejne miejsce pracy ,a poświęcają się każdego dnia by browar Zabrze był konkurencyjny względem tych z Koszalina, Rakszawy czy Łomży. Wierzę że nastąpi ten moment przełamania i ludzie dbający o dobro firmy będą właściwe doceniani ,a hasło "Lepiej już było" przestanie być powtarzanym mottem. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Natalia

Obecnie na stronie firmy pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę na stanowiska: automatyk, mistrz utrzymania ruchu, młodszy mechanik, spedytor międzynarodowy. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikowaniem? @pracownik, uważasz, że przy poprzedniej kadrze kierowniczej była lepsza atmosfera w pracy. Czy można by coś zmienić, żeby były lepsze stosunki z obecnymi przełożonymi? Jak uważasz?

@Natalia

Natalia nie wiem kim jesteś, ale powiem tak.!!! ZA chwilę zwolnią się kolejni pracownicy więc będa kolejne etaty!!! Zapraszamy do najlepszego dyrektora do pracy. Jestem pracownikiem magazynu od dobrych kilku lat ale takiego bałaganu nie było nigdy wcześniej jak pod rządami tego dyrektora. Szkoda dobrych ludzi którzy odeszli i tych którzy odejdą, Panie kierowniku logistyki nowy jest Pan zerem dla ludzi. Wstyd dla Pana że takie zdanie ma o panu cały browar!!!!

Abcd
@Natalia

Natalia przyjdź zobacz jak się pracuje, tylko szkoda bo jesteś pracownikiem Van pur.

Natalia

@pracownik, pracujesz już jakiś czas w firmie? Znasz dobrze warunki zatrudnienia? Jak wygląda praca na produkcji? Czy pracownicy pracują na akord? Praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Wiesz może coś na temat obecnych przyjęć do pracy? Czy firma poszukuje pracowników, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podziel się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane tą pracą będą Ci wdzięczne.

@Natalia

Przyjęcia są cały czas ciągła rotacja pracowników - poprzedni dyrektor była całkowita praca - spokojna brak rotacji,stała fajna praca.

A.C.A.B

Gratuluje wszystkim którzy sie wypowiadaja odwagi i glupoty ludzkiej.Odwaga za to ze w sieci potraficie pisac tak madrze bo jestescie anonimowi.A glupoty za to ze zapewnie nie jeden tam dalej pracuje,a jak nie to pracowal ale zostal wyjeb** za dwa karpackie:D haha Macie teraz pole do popisu ale badzcie odwazni i powiedzie to na forum nie w sieci.Bo tylko beka mozna miec z was.Wiec zamknijcie ryje i powodzenia w nowej pracy.Banda (usunięte przez administratora) z was.A gorzkie zale sa w niedziele na 16.Pozdro barany!

A.C.A.B

Jak tam teraz sie pracuje na nocce pajacu?

Boboo
@A.C.A.B

Za dwa karpackie został zwolniony magazynier który chciał się zwolnić chłopak ma lepszą pracę lepsze pieniądze i nie musi się uderzać z kretynami z van pur ja pracuje choć mi do emerytury nie dużo zostało muszę tu przebolec ta pracę młodym nie polecam za te pieniądze ci co robią to są desperaci chyba albo frajeze jak cholera roboty dużo a czy maja się zakładu gdzie niema perspektyw na nic wyzysk i same nakazy ...... A za d2 piwa zwolniony bo jak masz wypowiedzenie 1 miesiące a 3 dni na podjęcie nowej pracy lepiej Tak się zwolnić sam mu mówiłem że złapali na bramie jednego jak chce szybko się zwolnić to najlepszy pomysł zresztą malowazne

Nie ważne

O kogo chodzi na lezakowni??

Miranda
@Nie ważne

Coś taka ciekawska????

Ale masz wiedzę kto ci takich głupot naopowiadał

WolęTyskie

Polecam tylko osobom w desperacji i to też nie na dłużą metę. Niskie płace, brak szacunku, brak rąk do pracy i brak zatrudnienia - chociażby niezbędnej liczby osób dla normalnego funkcjonowania. Brak szkoleń, bałagan i dezorganizacja. Jestem pod wrażeniem, że całość wciąż funkcjonuje i PiP do tej pory się nie zainteresował.

Rocky

Skoro tak dobrze się Ci pracuje to nieźle musisz lizać tyłem na wyższym szczeblu. Firma bez perspektyw rozwoju niskie stawki totalny bałagan.

Shaman
@Rocky

Są pracownicy którzy mogą się pochwalić zarobkami powyżej 4000 zł i mówię tu o fizycznych. Także nie każdy narzeka na niskie stawki. A co do bałaganu to jaki Pan taki kram.

@Rocky

Współczuję ci

Kolego

Brock

Liski masz racje brud smród wyzysk ludzi i (usunięte przez administratora) kierownicy bez wykształcenia tępi i bez doświadczenia jak bym był młodszy to bym zmienił zakład czy tak to wyczymam jeszcze ale nikomu nie polecam

Te derektor naucz się polskiego złodzieju

@anonymous

Dzisiaj frajeze bo ja nie kradne i pracuje dalej na VAN pur hahahaha

@anonymous

Umiem Polski a jak Ci nie pasuje to nie czytaj. Boli Cię że prawdę mówią o Tobie i o van purze.

Lisek

Witam Michalku niestety jestem pracownikiem pracuje na VAN PUR niestety nie zgadles choć Łukasza zwolniles za 2 piwa choć wszyscy wynoszą większe ilości i piją na zakładzie to na to nie zwracacie uwagi a że zgrywasz niewiadomo jakiego kierownika choć niema żadnych kwalfikacji na kierownika logistyki to też nikt na to nie patrzy ja na browarze robię już kilka lat ale to co się dzieje to jest straszne gowniane zarobki wyzysk i same nakazy ......... i niema starać się o prace w van pur sam dobrze wiesz ludzi nie masz a zwalniasz a z tego co wiem i co mi twoj były pracownik Łukasz powiedział zrobił to specjalnie bo nie miał przynajmniej okresu wypowiedzenia a czekał tylko na odpowiednią okazję w czwartek 5.07 mówił na zmianie że ma inna pracę niewiem jak się zwolnić na już bez wypowiedzenia więc mu doradzilismy frajeze kierownik logistyki z ciebie jak ze mnie dyrektor na niczym się nie znasz ani na pracy i logistyce to jest śmieszne że dyrektor Cię trzyma choć on taki sam (usunięte przez administratora) jak ty ........ Nie polecam nikomu pracy w van purze(usunięte przez administratora)

Ja pracuję tu kilka lat i choć bywa różnie wiem, że pracować trzeba.£apię się nieraz za głowę patrząc jacy ludzie przychodzą do pracy.Z nastawieniem, że jest źle...A takie męty (usunięte przez administratora) rzucają oszczerstwami i nazwiskami, hello a ochrona danych?

Kontynuując wszyscy szukają pracy żeby nic nie robić leniewi wciąż niezadowoleni. Zacznijcie porządki robić u siebie w życiu zamiast narzekać.

Dodam ważną informację - komentarze najczęściej pochodzą od ludzi zwolnionych dyscyplinarnie za kradzież piwa bez honoru i godności by odejść.

Leidi

Ludzi niema a i tak zwalniają. Może niech zatrudnia cyganów i Ukraińców to będą mieli darmową siłę roboczą za psie pieniądze. Przynajmniej Rochmiński będzie miał z kim chlac. Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie zrobili porządku z Rakszawy z tym co tu się dzieje w Van Purze Zabrze. Poprostu gratulacje dla Dyrekcji że pozwala tak chlac i ponizac pracowników. Poprostu brak słów i żal.pl

Witam lisek maz racje wyzysk nakaz robienia 12h i wekedy każda też wiem że rochmiński chleba znać się na pracownikach i magazynierach ma władzę większą niż detektor i to zwolnić nie mogą nie zwracają uwagi na jego picie i wnoszenie a co do Michała słyszałem że jest frajerem jakich mało zmusza chłopaków do pracy jak mało kto ale nikt nie reaguje bo detektor zadowolony jest Ludzie nie odpowiadajcie na ich ogłoszenia nie warto za takie psie piniadze

Zostaw merytoryczną opinię o VAN PUR - Zabrze

• Jak się pracuje w VAN PUR?

Zobacz opinie na temat firmy VAN PUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VAN PUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VAN PUR