Opinie o VAN PUR w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VAN PUR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VAN PUR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VAN PUR w Zabrze

lisek

witam nie zatrudniajcie sie w browaze zabrze ludzi tam nie szanuja (usunięte przez administratora)...... wiec jak zalezy wam na dobrej pracy i dobrych zarobkach nie idzcie do Van pur

Zenon

Serio teraz pytam, aplikowałem na kierownika magazynu, co u Was się dzieje, że jest taka rotacja na tym stanowisku?

totolo
@Zenon

lepiej nie widzieć bo głowa zacznie tylko boleć...

pracownik magazynu
@Zenon

Jak co się dzieje DYREKTOR - rządzi a ty odpowiadasz za jego głupoty prawnie.Dlatego wszyscy odchudzą kto jest mądry.magazyny przepełnione , plac pełny,zastoje,brak ludzi itd. czyli jest to co robi dyrektor najlepiej - brak szacunku do pracowników i to się nazywa ciągła rotacja i problemy kadrowe,

Potwierdzam w 100% ciekaw jestem czy dyrektor weźmie odpowiedzialnosć za inwentaryzacje czy zwali winę na nowych pracowników. wszyscy winni dookoła oprocz dyrektora.gratulcje

Kierownik

Jest kolejny kierownik logistyki, dziś dyrektor przedstawił go na zebraniu w Zabrzu szok!!!!! . Brawo bez doświadczenia, gratulacje panie dyrektorze. Czy ktoś w końcu w centrali to zauważy, i końcu zrobi porządek w Zabrzu aby się dobrze pracowało.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie VAN PUR na stanowisko Spawacz MAG lub TIG - Niemcy blisko granicy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Ukulele

Niestety można zarobić te 2500zł, jeżeli poświęci się rodzinę i zrobi te 240godz w miesiącu. Motywacja do pracy to mobbing i/lub poklepanie po plecach i usłyszenie teksty typu: brawo, takich ludzi nam trzeba, oczywiście po przepracowaniu 240godz. Można przyjść lub pić w pracy, pracownik z 2‰ to nie nowość. Ważne żeby się nie przewracał, skoro może stać, to może i pracować, a gdyby było coś nie tak to brygadzista z rozlewni puszkowej czy butelkowej a nawet sam kierownik wstawią się za delikwentów. Krótko mówiąc jest przyzwolenie na picie i numerowanie a to wszystko za 2500zł po 240 przepracowanych godzinach. Brak możliwości rozwoju, awansu i do tego ciągłe upokarzanie pracowników. Nie polecam ????

Jożi
@Ukulele

przecież brygadzista z puszki sam często gęsto ma 2%o ale wszyscy wola udawać że tego nie widzą

Ukulele
@Jożi

Jożi, pamiętaj o tym że brygadzista ma przyzwolenie od samego pana dyrektora na przychodzenie pod wpływem alkoholu.

Witold

Jest okazja dobrze zarobić a do tego firma podreperuje swoje finanse.

Franek
@Witold

Co masz na myśli mówiąc "firma podreperuje swoje finanse"?

xyz

Czy ktoś pracuje tu na stanowisku przedstawiciela handlowego? Pozdrawiam ;)

Franek
@xyz

Podbijam

roror

Widzę, że cały ten VanPur schodzi na psy. W Koszalinie robi się takie (usunięte przez administratora) że ludzie zaczynają uciekać. Góra robi co się da by zatrzymać ludzi i skłonić ich do pracy we wszystkie weekendy. Mamy pracujące wszystkie soboty po 3 zmiany i święta! Od maja dają nam za pracę w soboty dodatkowo 7,5 do godziny, a w święta 13 zł wszystko płatne po 100%. a jeszcze w styczniu nie mieli kasy na podwyżki. szkoda gadać... majówka oczywiście też pracująca od poniedziałku do soboty, zero wolnego...

produkcja
@roror

roror masz racje na pocieszenie w Zabrzu również jest taki system w tej chwili . ciekawe czy Rakszawa , łomża , jędrzejów ??? pracują czy tylko te dwa browary i dwaj najlepsi dyrektorzy którzy tylko wykańczają ludzi.

Dawid

Nie ma ludzie niezastąpionych, przyjdą nowi.

@Dawid

Życzę powodzenia w znalezieniu nowych dobrych fachowców ( panie Dawidzie)

Kto jeszcze musi odejść aby ktoś zauważył problem współpracy z Dyrektorem --- Odeszli miedzy innymi : osoba od rozliczenia i kontaktów z celnikami , kierownik magazynu,zastępca magazynu,mistrz warsztatu 2x,automatyk, kierownik logistyki itd .- czyli bardzo ważne osoby do funkcjonowania browaru - zapraszam na spotkania codzienne z Dyrektorem o 10.00 gdzie dokładnie prezentuje swoje braki umiejętnościach zarządzaniu browaru - jakie jest słowo ulubione dyrektora - od dymania jestem ja !!! gratulacje panie dyrektorze za doprowadzenie browaru do takiego stanu!!!

Jerzy

Myślę, że gdyby wszyscy sumiennie wykonywali swoje obowiązki to mielibyście inne nastroje!!!

@Jerzy

Panie (usunięte przez administratora)jak Pan nie wie o czym pisze, to nie powinien Pan pisać i odpowiadać wogóle.

shaman
@Jerzy

Ma Pan racje dyrektorze!!! Gdyby wszyscy dbali o właściwie wykonywanie obowiązków to by się teraz pod (usunięte przez administratora) nie paliło!

MiMi

kto się teraz zwolnił? po odejściu kierownictwa magazynu i logistyki?

Były juz pracownik

Zapraszamy do Zabrza do pracy dla najlepszego dyrektora browaru gdzie wszyscy odchodzą!!!!! Gratulacje panie dyrektorze za dobrych ludzi ktorzy odchodzą przez brak szanowania pracowników przez pana.

Możesz rozwinąć myśl?

Vendetta
@Kandydat

Wszystko co tutaj piszą to szczera prawda...

Grzegorz
@Kandydat

Nie warto się pchać, niska pensja, nie rynkowa i spore oczekiwania

Lolo

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora). Derektorowie i Kerownictwo są hamscy,(usunięte przez administratora),a co najgorsze fałszywi. W tej pracy liczy się tylko wyzysk człowieka i jego upodlenie , płaca jest poniżająca , brak możliwości szkolenia i rozwoju ,a gdy sie sprzeciwiasz zostajesz potraktowany jak (usunięte przez administratora).

hanys
@Lolo

Normalne, to jest niestety Polska na Ślonsku.. Take som gorole!

Gorol
@hanys

A to nie jest tak hanysie ze zakład jest w patologicznym Zabrzu?

rybka333
@Gorol

człowieku nie obrażaj ludzi którzy mieszkają w Zabrzu wszędzie jest patologia gdzie byś nie był

arni

zaklad rodem z dawnego ustroju najnizsza krajowa zero profesjonalizmu nastawieni na zysk a pracownicy niewazni nie polecam pracy szkoda czasu okolo 90 procent zalogi nawet nie umie policzyc do 10 (usunięte przez administratora) nadzorowany przez moze 5 osob

Axel
@arni

Arni palancie, widocznie ty byłeś tymi 90%. Nie obrażaj ludzi których nie znasz...

Izydor

Van Pur jest największą niezależną polską spółką piwowarską i mam stabilną pracę. jak komuś nie odpowiada może odejść.

Qqerty
@Izydor

A może to dzięki ludziom których się nie szanuje, (usunięte przez administratora)i wyzyskuje?

kazik

Wspamiała firma. Zarobki spoko jak na naj naj nizsza krajową ... Nadgodziny super nie platne za 4 nadgodziny daja 4 bezplatne urlopowe . takie 4 na 4. Starzy pracownicy musza isc na urlopowe nieplatne ze swoich nadgodzin i nie maja jak wykarmic rodziny przez 2 do 3 miesiecy. Ogólnie. praca świetlna jak dla typowego Polaczka ... Jak rozwalisz palete z browarem to musisz za nia oddac pieniążki... co nie wiem bo sie nie znam hahah przelewanie przeterminowanego piwka z puszek z muszkami do pojemnikoe co jak sie domyslam ida dalej na produkcje.. Bardzo fajni ludzie kazdy ma usmiechnieta tważ. miła atmosfera . Wspaniale wozki widlowe napedzane elektryczna masą a czasem gazowniczym wytryskiem.. Wspaniała pani kadrowa co wie bo wie. Wspaniali przelozeni . poprostu kochałem ich a jak odchodzilem to poprostu plakalem ze smiechu. To zmienilo moje zycie.. Pozdrawiam serdecznie was wszystkich. hahahah

Vendetta
@kazik

Nie ze wszystkim sie zgodzę. Między innymi ludzie naprawde fajni, poza kadrą kierowniczą bo to zwykłe chamy. Piwo faktycznie przelewane ale nie przeterminowane. Przeterminowane się wylewa, nie płatne nadgodziny. Zrobisz 8 nadgidzin to masz dzień wolny miesiąc ma 168h roboczych i tylko tyle robisz. Praca często co 7godzin gdzie kodeks mówi że musi być 11 odooczynku a to wszystko za 13zł za godzine. Pracownicy z 10-15lwtnim starzem pracy zarabiają troszke więcej niż najniższa krajowa. Nikomu nie polecam chociaż jeszcze tu pracuje.

Natalia

@Lolo co dokładnie masz na myśli - możesz podać więcej informacji jak wygląda praca w VAN PUR? Jaka jest forma zatrudnienia?

Lolo

Ta firma to totalne dno. Derektorowie i Kerownictwo są hamscy,prymitywni,a co najgorsze fałszywi. W tej pracy liczy się tylko wyzysk człowieka i jego upodlenie , płaca jest poniżająca , brak możliwości szkolenia i rozwoju ,a gdy sie sprzeciwiasz zostajesz potraktowany jak śmieć.

Zostaw merytoryczną opinię o VAN PUR - Zabrze

• Jak się pracuje w VAN PUR?

Zobacz opinie na temat firmy VAN PUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VAN PUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VAN PUR